0

Już od jakichś 10 minut.

0

Dnem jest Twój komentarz.

0

Ale była szansa. Szkoda.

0

pomarańcz33
Poza tym Roberto tak naprawdę dopiero wchodzi do 1 drużyny, Bartra gra 2 sezon, Roberto ma jeszcze czas, żeby się rozkręcić i pokazać, na co go stać. I uważam, że jest on lepszy niż Thiago, wykreowany nie wiem jakim sposobem na następcę Xaviego.

0

A co, Ty też hejtujesz?

0

Piotr
To było przez pierwszy kwadrans, potem nabrał pewności i się ogarnął.

0

dlugi
Ty w ogóle oglądasz ten sam mecz, co reszta?

0

Lunatykuje. :)

0

Albo Tata da im opieprz w szatni i na drugą wyjdą bardziej zmotywowani.

0

Jak raz się z tobą zgodzę. ;)

0

Popieram Cię, Jacob. :)

0

Może jednak niech nasi postarają się strzelić na 2-0, będzie większy spokój przy takich atakach Getafe.

0

Też mi się tak wydaje. :)

0

Niech strzela Alexis.

0

Niet, największym talentem jest oczywiście Lionel Andres Messi. A Roberto i tak jest lepszy od Thiago.

0

Trochę za dużo tych strat. I fauli z naszej strony.

0

Może lepiej nie? ;)

0

1-0! Brawo Fabs!

0

A co nas to kurde obchodzi?!

0

Zaczynamy hejt na trenera, bo Fabs na 9-tce? :)

0

No, wreszcie normalny komentator.

0

"Jeśli go obleje to nie wiem z kim jeszcze słabszym będzie mógł zagrać"
Przeczysz sam sobie.

0

Też tak sądzę.

0

No i co jeszcze? Opowiesz nam ciąg dalszy tej historii?

0

Kompromitacja komitetu rozgrywek. Tyle w temacie.

0

Faktycznie. Getafe-9 miejsce, Elche-16. Pomiędzy nimi jest spora przepaść, a za Elche też zostało kilka drużyn. Więc nie Gadaj, że te dwie ekipy są najsłabszymi ekipami, na jakie można trafić.

0

No i co z tego, że jest runda rewanżowa? I Uważasz, że tylko Elche jest słabsze od Getafe bo?

0

Ten mecz został anulowany przez FIFA, 11:1 jest wynikiem nieważnym.

0

Trener może i dobry, ale to on judzi swoich piłkarzy, by grali tak chamsko i brutalnie.

0

Ribery, ile to się już nie przechwalał jaki to on miał wspaniały rok. A prawda jest niestety taka, że choć odgrywał ważną rolę w Bayernie, to nie była ona decydująca. Równie dobrze ZP mógłby dostać każdy ze składu FC Bayernu, więc uważam, że nawet koledzy z drużyny powinni go ochrzanić za takie gadanie, bo w ten sposób Francuz daje im do zrozumienia, że jest panem w Monachium. A o ZP to on niech zapomni, bo CR7 i La Pulga roznieśli go w statystykach, a to jest nagroda indywidualna. Wydaje mi się, że bardziej zasłużył (mimo wszystko) CR, ale Messi dużo stracił na kontuzjach, które zdecydowanie zmniejszyły jego szansę na zdobycie tej nagrody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?