Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już od jakichś 10 minut.
0
Dnem jest Twój komentarz.
0
Ale była szansa. Szkoda.
0
pomarańcz33
Poza tym Roberto tak naprawdę dopiero wchodzi do 1 drużyny, Bartra gra 2 sezon, Roberto ma jeszcze czas, żeby się rozkręcić i pokazać, na co go stać. I uważam, że jest on lepszy niż Thiago, wykreowany nie wiem jakim sposobem na następcę Xaviego.
0
A co, Ty też hejtujesz?
0
Piotr
To było przez pierwszy kwadrans, potem nabrał pewności i się ogarnął.
0
dlugi
Ty w ogóle oglądasz ten sam mecz, co reszta?
0
Lunatykuje. :)
0
Albo Tata da im opieprz w szatni i na drugą wyjdą bardziej zmotywowani.
0
Jak raz się z tobą zgodzę. ;)
0
Popieram Cię, Jacob. :)
0
Może jednak niech nasi postarają się strzelić na 2-0, będzie większy spokój przy takich atakach Getafe.
0
Też mi się tak wydaje. :)
0
Niech strzela Alexis.
0
Niet, największym talentem jest oczywiście Lionel Andres Messi. A Roberto i tak jest lepszy od Thiago.
0
Trochę za dużo tych strat. I fauli z naszej strony.
0
Może lepiej nie? ;)
0
1-0! Brawo Fabs!
0
A co nas to kurde obchodzi?!
0
Zaczynamy hejt na trenera, bo Fabs na 9-tce? :)
0
No, wreszcie normalny komentator.
0
"Jeśli go obleje to nie wiem z kim jeszcze słabszym będzie mógł zagrać"
Przeczysz sam sobie.
0
Też tak sądzę.
0
No i co jeszcze? Opowiesz nam ciąg dalszy tej historii?
0
Kompromitacja komitetu rozgrywek. Tyle w temacie.
0
Faktycznie. Getafe-9 miejsce, Elche-16. Pomiędzy nimi jest spora przepaść, a za Elche też zostało kilka drużyn. Więc nie Gadaj, że te dwie ekipy są najsłabszymi ekipami, na jakie można trafić.
0
No i co z tego, że jest runda rewanżowa? I Uważasz, że tylko Elche jest słabsze od Getafe bo?
0
Ten mecz został anulowany przez FIFA, 11:1 jest wynikiem nieważnym.
0
Trener może i dobry, ale to on judzi swoich piłkarzy, by grali tak chamsko i brutalnie.
0
Ribery, ile to się już nie przechwalał jaki to on miał wspaniały rok. A prawda jest niestety taka, że choć odgrywał ważną rolę w Bayernie, to nie była ona decydująca. Równie dobrze ZP mógłby dostać każdy ze składu FC Bayernu, więc uważam, że nawet koledzy z drużyny powinni go ochrzanić za takie gadanie, bo w ten sposób Francuz daje im do zrozumienia, że jest panem w Monachium. A o ZP to on niech zapomni, bo CR7 i La Pulga roznieśli go w statystykach, a to jest nagroda indywidualna. Wydaje mi się, że bardziej zasłużył (mimo wszystko) CR, ale Messi dużo stracił na kontuzjach, które zdecydowanie zmniejszyły jego szansę na zdobycie tej nagrody.