Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro>Tello to wiadomo, Adama jest jeszcze za młody, by go porównywać. Ale faktycznie, jeśli trzeba by było kogoś sprzedać, to najpierw Tello.
0
Hahahaha, Piotrze, ale mnie tym Rozwaliłeś!! Ale taka prawda. ;)
0
*miał być znak zapytania po słabo, pomyliłem przyciski. :)
0
Tak? A z Rayo, Celtą Vigo, Betisem czy Villareal (z ławki), to słabo. Mało miał w tym sezonie słabych meczów, dużo dobrych i kilka świetnych. No ale i tak na sprzedaż, co ja się tam znam.
0
Ale Ty formę utrzymujesz cały czas. W spamowaniu. Obejrzyj sobie ostatnie 10-15 meczów Pedro to pogadamy.
0
Prosiłem Mikołaja, żeby mu dał bana na stronce na rok, ale jak widać prośba ma spełniona nie została-feat miszcz Joda :)
0
Sprzedać bo?
0
Taki offtop: Najlepszy sezon Pedro w Barcelonie to 2010/11, gdy w lidze strzelił 13 goli i 5 razy asystował. Obecnie Pedro ma 10 bramek i 3 asysty, a mamy obecnie dopiero połowę sezonu. Te statystyki mogą ulec tylko poprawie. Na dodatek Pedro w obecnej chwili jest najlepszym naszym snajperem w LL. I ma odejść do jakiegoś Liverpoolu? :)
0
Ja nie, bardzo lubię tego piłkarza, a Tata sprawił, że powoli wraca do tej najlepszej formy.
0
Chyba pomiędzy Apollonem, a Cartageną jeśli już. :)
0
Ta, a Fabregas w United, Iniesta w Evertonie, a Alexis, Pique i Neymar w P$G. :)
0
Legia nie jest nawet na poziomie amatorów z Cypru. :)
0
mikers7
Nie mówiłem o Tobie, chodziło mi (Samperowi zapewne też) o tych dzieciaków, co po hat-tricku zaczęli Pedro do Messiego przyrównywać. :)
0
Ich stać co najwyżej na takiego Rasiaka, czy pożal się Boże mistrza Lewandowskiego :) CR7 to dla nich za wysokie progi.
0
Jeszcze do tego doszło parę głębszych... :)
0
*Zmieniło zdanie, źle to sformułowałem.
0
Ja za Pedro jestem zawsze i nigdy nie chciałem jego odejścia. Niestety, wielu innych zmieniło decyzję (dopiero) po meczu z Getafe...
0
W sumie tak. Mimo wszystko zastanawiam się co oni brali, że takie durnoty napisali. ;)
0
Popieram.
0
Mogą se pomarzyć, Leo jest nasz do końca kariery. No chyba, że pójdzie do Newell's, ale to po 34 roku życia.
0
Ale to napisały angole. :)
0
No, chyba ostra impreza w Daily Mirror była na wigilię, skoro do dzisiaj ich trzyma. Te angloskie media, hehe. :)
0
Taka prawda, Thiago odszedł za kasą, oraz po to by być w najlepszym na tą chwilię klubie na świecie. Chce zaistnieć, bo w Barcelonie by nie dał rady. Za cienki jak dla mnie. Tylko ścisk w pomocy robił. Sergi Roberto jest od niego lepszy.
0
Oj Rosell, Rosell, co tym razem nawywijałeś, że klub musi się po sądach uganiać?
0
Zadufany w sobie i zbyt pewny swoich umiejętności. Real jak już, to wziąłby go tylko po to, by dopiec Barcelonie, a nie po to, żeby grał. Ot, cały Florek. :)
0
A ja nie żałuję tego, że odszedł. Zapowiadał się świetnie, owszem, ale potem popadł w przeciętność. Może to wynik małej liczby minut, co nie zmienia faktu, że Sergi Roberto jest od niego dużo lepszy. Przynajmniej nie ma firmówki w stylu: moja strata=bramka w plery.
0
Bardzo dobrze, teraz Bartra i Montoya.
0
Ale on pasowałby już bardziej niż Ibra.
0
"Pan podgryzacz" świetnie to sobie wymyślił. Pomimo kontraktu i zarobków chce mieć możliwość odejścia. Ale chyba tym też pokazał, że chce coś wygrywać, a nie tylko zarabiać.
0
Chyba 55, tylko remis z Realem, reszta same winy. :)