0

Pedro>Tello to wiadomo, Adama jest jeszcze za młody, by go porównywać. Ale faktycznie, jeśli trzeba by było kogoś sprzedać, to najpierw Tello.

0

Hahahaha, Piotrze, ale mnie tym Rozwaliłeś!! Ale taka prawda. ;)

0

*miał być znak zapytania po słabo, pomyliłem przyciski. :)

0

Tak? A z Rayo, Celtą Vigo, Betisem czy Villareal (z ławki), to słabo. Mało miał w tym sezonie słabych meczów, dużo dobrych i kilka świetnych. No ale i tak na sprzedaż, co ja się tam znam.

0

Ale Ty formę utrzymujesz cały czas. W spamowaniu. Obejrzyj sobie ostatnie 10-15 meczów Pedro to pogadamy.

0

Prosiłem Mikołaja, żeby mu dał bana na stronce na rok, ale jak widać prośba ma spełniona nie została-feat miszcz Joda :)

0

Sprzedać bo?

0

Taki offtop: Najlepszy sezon Pedro w Barcelonie to 2010/11, gdy w lidze strzelił 13 goli i 5 razy asystował. Obecnie Pedro ma 10 bramek i 3 asysty, a mamy obecnie dopiero połowę sezonu. Te statystyki mogą ulec tylko poprawie. Na dodatek Pedro w obecnej chwili jest najlepszym naszym snajperem w LL. I ma odejść do jakiegoś Liverpoolu? :)

0

Ja nie, bardzo lubię tego piłkarza, a Tata sprawił, że powoli wraca do tej najlepszej formy.

0

Chyba pomiędzy Apollonem, a Cartageną jeśli już. :)

0

Ta, a Fabregas w United, Iniesta w Evertonie, a Alexis, Pique i Neymar w P$G. :)

0

Legia nie jest nawet na poziomie amatorów z Cypru. :)

0

mikers7
Nie mówiłem o Tobie, chodziło mi (Samperowi zapewne też) o tych dzieciaków, co po hat-tricku zaczęli Pedro do Messiego przyrównywać. :)

0

Ich stać co najwyżej na takiego Rasiaka, czy pożal się Boże mistrza Lewandowskiego :) CR7 to dla nich za wysokie progi.

0

Jeszcze do tego doszło parę głębszych... :)

0

*Zmieniło zdanie, źle to sformułowałem.

0

Ja za Pedro jestem zawsze i nigdy nie chciałem jego odejścia. Niestety, wielu innych zmieniło decyzję (dopiero) po meczu z Getafe...

0

W sumie tak. Mimo wszystko zastanawiam się co oni brali, że takie durnoty napisali. ;)

0

Popieram.

0

Mogą se pomarzyć, Leo jest nasz do końca kariery. No chyba, że pójdzie do Newell's, ale to po 34 roku życia.

0

Ale to napisały angole. :)

0

No, chyba ostra impreza w Daily Mirror była na wigilię, skoro do dzisiaj ich trzyma. Te angloskie media, hehe. :)

0

Taka prawda, Thiago odszedł za kasą, oraz po to by być w najlepszym na tą chwilię klubie na świecie. Chce zaistnieć, bo w Barcelonie by nie dał rady. Za cienki jak dla mnie. Tylko ścisk w pomocy robił. Sergi Roberto jest od niego lepszy.

0

Oj Rosell, Rosell, co tym razem nawywijałeś, że klub musi się po sądach uganiać?

0

Zadufany w sobie i zbyt pewny swoich umiejętności. Real jak już, to wziąłby go tylko po to, by dopiec Barcelonie, a nie po to, żeby grał. Ot, cały Florek. :)

0

A ja nie żałuję tego, że odszedł. Zapowiadał się świetnie, owszem, ale potem popadł w przeciętność. Może to wynik małej liczby minut, co nie zmienia faktu, że Sergi Roberto jest od niego dużo lepszy. Przynajmniej nie ma firmówki w stylu: moja strata=bramka w plery.

0

Bardzo dobrze, teraz Bartra i Montoya.

0

Ale on pasowałby już bardziej niż Ibra.

0

"Pan podgryzacz" świetnie to sobie wymyślił. Pomimo kontraktu i zarobków chce mieć możliwość odejścia. Ale chyba tym też pokazał, że chce coś wygrywać, a nie tylko zarabiać.

0

Chyba 55, tylko remis z Realem, reszta same winy. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?