Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem trener mógł oszczędzić Xaviego, skoro ma jakieś problemy mięśniowe i powołać Cuencę. Bardzo chciałbym, żeby wreszcie zagrał, chociaż chwilę i pokazał na co go stać. Kiedyś był zdecydowanie lepszy do Tello, teraz nie wiemy jak jest, bo nie gra. No ale to decyzja Taty i musimy ją zaakceptować.
0
Świetny mecz, warto było go obejrzeć. Brawa dla Walencji za walkę do końca i dobranoc wszystkim. :)
0
Postiga!!!
0
Bardzo dobrze, lepsi rywale na krajowym podwórku=większa konkurencyjność w Lidze Mistrzów.
0
Chyba krypton. :)
0
Zastanawiające... ;)
0
Tak, bo walczą do końca, to się może podobać.
0
Co nie Valencia! Ale mieli szansę, szkoda.
0
Hahaha, Costa! :)
0
Mówisz to do nas wszystkich? :)
0
Co za szmaciak, ja się zastanawiam, na co liczył stojący w bramce obrońca Valencii?
0
Trochę go już nie ma, więc pewnie niedługo wróci :(
0
Gracze Atletico powinni zostać ukarani za grę na czas. Ile można wykonywać rożny?
0
Zwyczajny troll, te jego komentarze nieraz sprawiały, że miałem ochotę się w łeb walnąć.
0
Zgadzam się. :)
0
Niestety, ale przynajmniej kiedy trzeba, to kibice Barcy w Hiszpanii potrafią pokazać to, jak wierni są klubowi i ile on dla nich znaczy, chociażby Gran Derbi i oprawa dla Tito, to było coś pięknego.
0
Jonas pauzuje za kartki.
0
Oby jej nie mieli też w sobotę. ;)
0
Uwielbiam ofensywną piłkę, taką jaką prezentują nietoperze. Nie czekają na kontry, z pasją, chęcią atakują, a Atletico stoi i patrzy.
0
To jedziemy z drugą odsłoną tego spektaklu. :)
0
Ja żałuję, że nie mogłem oglądać finału w 92 na żywo. Pierwszy Puchar Europy i niesamowita bramka Koemanna z wolniaka w 113 minucie. Ale to musiały być emocje! Ale nie żałuję tego, że widziałem dwa wspaniałe finały z United, już na żywo, i tego nigdy nie zapomnę. Barca na zawsze! :)
0
Godin.
0
Ale to nie jest nazwisko polskiego pochodzenia. W takim przypadku chyba poprawną formą jest mówienie we wszystkich 7 przypadkach Simeone, bez odmiany.
0
Piotr,1985
Borek jest spoko, tylko, że to Polsat, a tam meczu Barcy nie Zobaczysz. :)
0
Maniek321
Wprowadziłem Cię w błąd, przepraszam. Więc się myliłem, to Wolski jest tym dobrym komentatorem. Ale Laboga też niezły.
0
Simeonego... To nazwisko się nie odmienia.
0
Mnie się wydaje, że Laboga i Orłowski, to on tak często Barcę komentuje. Również Pozdrawiam :)
0
Najlepszy jest Laboga-przeżywa mecz, tak jak Szpak, ale się nie myli. Naprawdę lubię jego styl, mimo, że czasami trochę dogryza Barcelonie, ale w końcu to fan Realu, więc mu się nie dziwię.
0
Również dzięki i Pozdrawiam. :)
0
Kurde, aż mnie zatkało. ;)
Mes Que Un Club i Visca el Barca-wspaniałe hasła, które są symbolem naszego klubu. I niech tak będzie na zawsze!