0

Moim zdaniem trener mógł oszczędzić Xaviego, skoro ma jakieś problemy mięśniowe i powołać Cuencę. Bardzo chciałbym, żeby wreszcie zagrał, chociaż chwilę i pokazał na co go stać. Kiedyś był zdecydowanie lepszy do Tello, teraz nie wiemy jak jest, bo nie gra. No ale to decyzja Taty i musimy ją zaakceptować.

0

Świetny mecz, warto było go obejrzeć. Brawa dla Walencji za walkę do końca i dobranoc wszystkim. :)

0

Postiga!!!

0

Bardzo dobrze, lepsi rywale na krajowym podwórku=większa konkurencyjność w Lidze Mistrzów.

0

Chyba krypton. :)

0

Zastanawiające... ;)

0

Tak, bo walczą do końca, to się może podobać.

0

Co nie Valencia! Ale mieli szansę, szkoda.

0

Hahaha, Costa! :)

0

Mówisz to do nas wszystkich? :)

0

Co za szmaciak, ja się zastanawiam, na co liczył stojący w bramce obrońca Valencii?

0

Trochę go już nie ma, więc pewnie niedługo wróci :(

0

Gracze Atletico powinni zostać ukarani za grę na czas. Ile można wykonywać rożny?

0

Zwyczajny troll, te jego komentarze nieraz sprawiały, że miałem ochotę się w łeb walnąć.

0

Zgadzam się. :)

0

Niestety, ale przynajmniej kiedy trzeba, to kibice Barcy w Hiszpanii potrafią pokazać to, jak wierni są klubowi i ile on dla nich znaczy, chociażby Gran Derbi i oprawa dla Tito, to było coś pięknego.

0

Jonas pauzuje za kartki.

0

Oby jej nie mieli też w sobotę. ;)

0

Uwielbiam ofensywną piłkę, taką jaką prezentują nietoperze. Nie czekają na kontry, z pasją, chęcią atakują, a Atletico stoi i patrzy.

0

To jedziemy z drugą odsłoną tego spektaklu. :)

0

Ja żałuję, że nie mogłem oglądać finału w 92 na żywo. Pierwszy Puchar Europy i niesamowita bramka Koemanna z wolniaka w 113 minucie. Ale to musiały być emocje! Ale nie żałuję tego, że widziałem dwa wspaniałe finały z United, już na żywo, i tego nigdy nie zapomnę. Barca na zawsze! :)

0

Godin.

0

Ale to nie jest nazwisko polskiego pochodzenia. W takim przypadku chyba poprawną formą jest mówienie we wszystkich 7 przypadkach Simeone, bez odmiany.

0

Piotr,1985
Borek jest spoko, tylko, że to Polsat, a tam meczu Barcy nie Zobaczysz. :)

0

Maniek321
Wprowadziłem Cię w błąd, przepraszam. Więc się myliłem, to Wolski jest tym dobrym komentatorem. Ale Laboga też niezły.

0

Simeonego... To nazwisko się nie odmienia.

0

Mnie się wydaje, że Laboga i Orłowski, to on tak często Barcę komentuje. Również Pozdrawiam :)

0

Najlepszy jest Laboga-przeżywa mecz, tak jak Szpak, ale się nie myli. Naprawdę lubię jego styl, mimo, że czasami trochę dogryza Barcelonie, ale w końcu to fan Realu, więc mu się nie dziwię.

0

Również dzięki i Pozdrawiam. :)

0

Kurde, aż mnie zatkało. ;)
Mes Que Un Club i Visca el Barca-wspaniałe hasła, które są symbolem naszego klubu. I niech tak będzie na zawsze!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?