0

To miało być do FCB24, system odpowiedzi kurka. :)

0

Nie wiem czy na pewno, ale chyba będzie grał w piłkę. :)

0

Tak czasem bywa.

0

Powodzenia (bez ironii) :)

0

To Uwierz.

0

Jak w Dortmundzie. ;)

0

Old Trafford w tym sezonie bywa wyjątkowo gościnne. Z całym szacunkiem dla Manchesteru.

0

Tata i zawodnicy-liczę na was! Po zwycięstwo, 3 punkty i samodzielne prowadzenie w tabeli. Do boju Barco!!

0

Oczywiście nie pomyślał o tym, jaki bałagan może się z tego zrobić, bo kierował się właśnie tą nienawiścią.

0

Kto widzi, ten widzi, ale faktem jest, że ten socio bardzo musiał kochać swój klub. ;)

0

Nie wiedziałem, że twórcą barcelońskiej fałszywej dziewiątki jest Tito. Jeszcze jeden powód do wyrażania ogromnego szacunku, jaki się temu człowiekowi należy. Visca el Tito!

0

Kiedy prokuratura się odczepi od Barcy? A to Messi, a to Neymar, ludzie! Jeśli zostały dostarczone wymagane dokumenty, to pozostaje ich analiza. Analiza już była i nie wykazała żadnych nieprawidłowości. Więc po jaką cholerę, za przeproszeniem, dalej to ciągną i na dodatek starają się podgrzać atmosferę?!

0

Bardzo ciekawe, mam nadzieję, że z dzisiejszego pojedynku zwycięsko wyjdzie El Tata.

0

Pożyjemy, zobaczymy. Ufam Martino, za dużo do tej pory dla nas zrobił, żebym miał po nim jechać, tylko dlatego, że wystawił taki a nie inny skład. Osobiście również zostawiłbym Leo na ławce, za to Ney za Cesca. Ale ja nie jestem trenerem, dlatego zdaję się na decyzje Taty. A czy będą one słuszne, zobaczymy na koniec meczu. Pozdrawiam i VeB!

0

Trener zna zawodników i wie najlepiej jaki skład powinien wystawić. Jeśli chce posadzić Neya i Leo na ławce to widocznie ma ku temu jakiś powód. Zaufajmy mu, a tak na marginesie nie rozumiem waszych żali, bo to nie jest jeszcze oficjalny skład.

0

Trener uczy się na błędach, co Messi znowu ma dostać kontuzji przez grę tych kosiarzy? Lepiej niech wejdzie z ławki na dobicie przeciwnika.

0

Czyżby to oznaczało, że Messi rozpocznie mecz z Atletico na ławce? Brawo Tata! Bardzo dobrze, jeśli Leo nie zawsze będzie grał od początku, lub wcześniej schodził, jemu nadal jest potrzebny odpoczynek, bądź co bądź, dopiero co wrócił. Uważam ten pomysł za bardzo dobry, oby tylko został on wprowadzony w życie.

0

Może po zakończeniu kontraktu, teraz Generał nigdzie się nie rusza. Ale ja i tak bardzo bym chciał, żeby zakończył karierę w barwach Blaugrany.

0

Do redaktorów: Serdeczne podziękowania za zbanowanie użytkownika Miki_Messi2001, wreszcie będzie spokój od tego trolla. Jeszcze raz dzięki wielkie, Pozdrawiam! :)

0

Jak pięknie zaczyna się ten wieczór. Bez Mikiego! :)

0

No, to teraz przed meczami ćwiczy się na konsolach Playstation, zamiast trenować? Rewelacyjny pomysł! Więcej piłek wyjmie z siatki w sobotę. :)

0

Plotek ciąg dalszy....

0

Nie napisałem nigdzie, że miał słaby rok. Grał dobrze, ale jednak prawdą jest, że nic nie ugrał z Borussią i Atletico. Ale my z drugiej strony to samo z Bayernem i z Realem (na początku). I irytuje mnie tymi symulkami, ale za indywidualne statystyki najlepszy piłkarz w 2013. Tyle, pozdro. :)

0

Ale potem trochę zgasł. Mimo wszystko, jak powiedziałem, nie wciskam ZP na siłę Messiemu, bo jestem kibicem Barcy, obiektywnie patrząc nagroda powinna trafić w ręce Ronaldo.

0

Według mnie powinien dostać ZP, bądź co bądź najlepszy strzelec w Europie w 2013 roku. Chociaż zawiódł w najważniejszych meczach (Borussia, Atletico i Barca w październiku) to jednak pobił Riberiego, a Messi był kontuzjowany praktycznie od kwietnia, więc nie miał szans na równą walkę. Ale w tym roku wszystko się zmieni (mam nadzieję) na korzyść Atomowego. :)

0

Ronaldo miał jednak słabszy początek roku, odpalił gdzieś w maju i formę trzyma do dzisiaj. Ale nie grał dobrze TYLKO przez dwa miesiące, bez przesady.

0

Nie Przesadzaj, to za cały rok, a nie 2 miechy, Yo! Nawet Leo nie strzeli 70 goli w takim czasie. :)

0

Oj tam, 2-0 jeszcze się da odrobić, szczególnie grając u siebie. :)

0

Inaczej: żałosne są jej ataki, w których jest bardzo niedokładna, i praktycznie za darmo oddaje piłkę.

0

Właśnie za to tak bardzo nie lubię CR7:symulanctwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?