Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pier**le, gra!!
0
Sergi? Ciekawa zmiana, zobaczymy, co z tego wyjdzie.
0
Laboga, co Poradzisz. ;)
0
Valdes!!
0
Ufff!
0
Wiesz co, żal mi takich ludzi.
0
Ajajaja! Leo, było blisko!
0
Neymar za Alexisa.
0
Kartka dla Alby-sędziemu się coś pomyliło.
0
Brawo Vivi!!! Było blisko!
0
Messi kuleje, mam nadzieję, że to tylko chwilowe.
0
Wypad na fioletową Hałowcu!
0
Dobry żarcik nie jest zły. ;)
0
To było do MesQueUnClub22
0
Nie tylko w genialny. Również w chamski.
0
Tak około 55-60 minuty byłoby fajnie zobaczyć jednego z nich. :)
0
Nie przesadzaj z Cescem. A do pierwszej trójki dodałbym Pique.
0
Jeszcze Pedro.
0
Pique-dzisiaj bezapelacyjnie lider naszej obrony.
0
No wreszcie żółtko, powinno być już co najmniej 3.
0
On jak na razie najwięcej dybluje.
0
Pedro?
0
I co jeszcze?
0
Prawda, albo inaczej:najaktywniejszy. :)
0
Po zwycięstwo! Visca el Barca!!
0
Proszę o bana dla niego za spamowanie i... pisanie głupot.
0
Ban się należy.
0
Zaaa co?
0
Zapracował sobie na miano "największego trolla fcbarca.com" :)
0
Kolejny Miki_Messi?