0

Ja pier**le, gra!!

0

Sergi? Ciekawa zmiana, zobaczymy, co z tego wyjdzie.

0

Laboga, co Poradzisz. ;)

0

Valdes!!

0

Ufff!

0

Wiesz co, żal mi takich ludzi.

0

Ajajaja! Leo, było blisko!

0

Neymar za Alexisa.

0

Kartka dla Alby-sędziemu się coś pomyliło.

0

Brawo Vivi!!! Było blisko!

0

Messi kuleje, mam nadzieję, że to tylko chwilowe.

0

Wypad na fioletową Hałowcu!

0

Dobry żarcik nie jest zły. ;)

0

To było do MesQueUnClub22

0

Nie tylko w genialny. Również w chamski.

0

Tak około 55-60 minuty byłoby fajnie zobaczyć jednego z nich. :)

0

Nie przesadzaj z Cescem. A do pierwszej trójki dodałbym Pique.

0

Jeszcze Pedro.

0

Pique-dzisiaj bezapelacyjnie lider naszej obrony.

0

No wreszcie żółtko, powinno być już co najmniej 3.

0

On jak na razie najwięcej dybluje.

0

Pedro?

0

I co jeszcze?

0

Prawda, albo inaczej:najaktywniejszy. :)

0

Po zwycięstwo! Visca el Barca!!

0

Proszę o bana dla niego za spamowanie i... pisanie głupot.

0

Ban się należy.

0

Zaaa co?

0

Zapracował sobie na miano "największego trolla fcbarca.com" :)

0

Kolejny Miki_Messi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?