0

I wypraszam sobie nazywanie mnie gimbem.

0

Gdzie ja do ciężkiej choroby mam ból dupy, kiedy gra Real? Raz może było, kiedy się naśmiewałem, ale dostałem nauczkę i skończyłem z tym. A za ten tekst to Powinieneś polecieć, ja się z Realu nie nabijam, to wy macie ból dupy (nie kieruję tego do wszystkich kibiców Realu), kiedy Messi gra i strzela bramki. Żenada, nie kibice.

0

13 meczów z silnymi rywalami, jak z Valencią, Atletico, Rayo, Malagą to dupa zbita? No ciekawe....
A tak poza tym nie Obrażaj, ja nie oceniam tego, jakim Ty jesteś Cule, ok?

0

Patrząc na obecny poziom PL to jednak uważam, że pomimo Bale zasłużył na nagrodę w Anglii, to na 11 jest jeszcze za mało. Ale doceniam Crisa i jego 69 goli+19 asyst, i uważam (obiektywnie), że ZP została przyznana słusznie. A co do obejrzanych przeze mnie meczów to wymieniłem jakąś 1/3, nie pamiętam wszystkiego, bo Wiesz, jednak nauka potrafi namieszać w mózgu. :) I mówiłem tylko o obecnym sezonie, jasne, że oglądałem finał LM, ale nie byłem za Borussią, tylko miałem cichą nadzieję, że jednak skarcą Bayern za 0:7. No ale cóż, nie udało się.
PS: ja również szanuję kibiców Realu, pod warunkiem, że oni nie plują białym jadem i nie wyzywają Barcy. Jestem antimadridistą, ale do was, prawdziwych kibiców, Realu Madryt nic nie mam. Dużo mam natomiast do prowokatorów i sezonowców, którzy starają się tylko wkurzać innych i robić spinę dla śmiechu. Pozdrawiam jeszcze raz :)

0

Jakby co to ja również jestem antimadritistą, ale nie obrażam Realu, i Ty również tego nie zrobiłeś. Nagonkę robią na Ciebie ci, dla których Real to świętość i w ogóle nie mają pojęcia, co to dystans.
Dzięki i również Pozdrawiam :)

0

I jeszcze jedna rzecz sant11: Zobacz sobie moje ostatnie odpowiedzi na temat 11 marzeń, to może Przestaniesz mnie uważać za hipokratesa. :)

0

I jedno i drugie to jakaś pomyłka. U pierwszych nie ma środka pola, a u drugich lewej obrony i napadu.

0

Znasz takie pojęcie, jak "antimadritista"? To definiuje N2O i ja mu się nie dziwię.

0

Na przyszłość taka mała rada: nie Oceniaj każdego z Barcelony jak Visca Dzieciaka, bo może ten ktoś nie jest hipokrytą i umie stosownie argumentować. Tyle ode mnie, Pozdrawiam, i nie Spinaj się tak. ;)

0

Dortmund 0-3 Bayern, nie jestem kibicem BVB, oglądałem ten mecz z ciekawości. I oglądałem jeszcze wiele innych meczy, jak choćby Southampton-Arsenal, czy ManC-Bayern, ale znowu Powiesz, że tylko tak się popisuję. Nie Trolluj już, ja szanuję wasz klub, ale nawet nagroda najlepszego gracza PL nie przemawia za Bale'm, tak samo, jak Puchar Konfederacji jak dla mnie to za mało dla Neymara.

0

A tak w ogóle, to ja nie podważyłem zasług Garetha w Anglii, tylko mówiłem, że nie wybił się jakoś szczególnie w PD, choć nie gra źle, ale to nie jest poziom 11 marzeń. I to samo jak na razie Neymar. Obaj dopiero się adaptują w La Liga.

0

*Oglądałem, a jak widać dużo jest z PL, więc mi nie Wmawiaj, że się nie znam.

0

ManU-Arsenal, Dortmund-Bayern, ManC-ManU, Tottenham-ManU, Real-Galata i rewanż, Chelsea-ManU, Atletico-Valencia, to tylko część z meczy, które oglądam, więc wypraszam sobie mówienie, że jestem tylko zapatrzony na Barcę. :)

0

sant11-co, już Boisz się ze mną pogadać, czekam na odpowiedź na dole, bo chyba się Zgubiłeś. :)

0

Dlaczego teraz nie odpiszecie, czekam na wasze kontrargumenty Madritas. ;)

0

sant11
Tak, nie istnieje dla mnie inny świat, a w tym sezonie to oglądnąłem chyba z 13 meczy Realu, by się przekonać, jak gracie, dowiedzieć się o waszych mocnych i słabych punktach, bo ciekawią mnie takie rzeczy. I pogratulowałem CR7 ZP i uważam w, że w pełni na nią zasłużył, tak samo jak powinien być w 11 marzeń. Ale taki jak Ty widzi rzeczywistość taką, jaką chce zobaczyć, czyli każdy fan FCB=hipokryta, nie umiejący docenić rywala i mający ciągły ból dupy.

0

michal132
Argument taki, że Bale ma 2 razy więcej miejsca do popisu, i nie jest bezustannie kopany przez obrońców. Nie jestem wąskotorowcem, który patrzy tylko na Barcę, ale takie są fakty. A tak a propos, czy w GD Bale coś strzelił-nie. A Ney asysta i gol. Hm, troszkę słabo, jak na zawodnika, który jest w 11 najlepszych. :)

0

Jak popatrzę co obrońcy robią z Neymarem (chodzi mi głównie o krycie i faule), a co z Bale'm to nie dziwią mnie te statystyki, nie pokazał nic szczególnego. Już bardziej za niego wolałbym Robbena, lub nawet di Marię. Nie jestem zawistny, ale obiektywnie to Bale nie powinien tam w ogóle być. W ogóle to śmiech na sali, ale to tylko ludzie, którzy łykają wszystko, co im gazety napiszą. Na przykład wg. mnie nie ma tam Leo nie przez kontuzję, ale przez aferę utworzoną wokół jego osoby w związku z podatkami. Ucierpiał wizerunek, więc ludzie się zniechęcili. Ale to tylko moje zdanie.

0

Ale to jest za rok, a Bale był tylko połowę sezonu w PL. W Realu jakoś wielkich fajerwerków nie było, chociaż był po kontuzji, co nieco go usprawiedliwia. Ale Ozila to ja wymieniłbym nie na Bastiego, ale na Cesca, bądż Busiego.

0

Hahaha, parodia!! Co tam robi Ramos? Chyba wybrali go za pobicie rekordu czerwonych kartek w Realu. :) Albo Ribery..... Mam jeszcze wątpliwości wobec Ozila i Reusa, ale ich jeszcze można tam wcisnąć. Bale to chyba za kasę, jaką Real na niego wybulił. Ludzie jak widać łykają wszystko, co podadzą im media. Niestety

0

Dokładnie pax, wina zrzucana na Bartrę i Pique to szukanie kozłów ofiarnych, a nikt nie wspomni, że niestety piach wtedy zagrali Pedro i Alexis, a Xavi, Iniesta, Fabs, Busi i Messi niestety dali się totalnie zdominować w środku pola. Zaraz ktoś powie, że Messi dopiero wracał po kontuzji i ja się z tym zgodzę. Ale takie są fakty i nie można im zaprzeczać. Pozdrawiam :)

0

Taaaaaak!!! Teraz jeszcze Montoya i będzie git! :D

0

Hahahahaha!! Tego jeszcze nie widziałem, ale świetne! ;)

0

Po polsku proszę, to może zrozumiem. ;)

0

Kacperoo
Nie wdawaj się w kłótnię z destro, bo to nie ma sensu. Taki i tak zawsze Ci powie, że wie lepiej. Pozdrawiam :)

0

Hahaha!!
n00stres, jakich Ty słów Używasz! :))))

0

Wierćmy dziury w brzuchach dalej, Christo, szanuję cię jako wielkiego piłkarza i Barcelonistę, ale takie wypowiedzi to żenada. Ribery wygrał potrójną koronę czy Bayern z Riberym w składzie? Ronaldo na nagrodę zasłużył, bo zagrał dobry rok, 69 bramek, a tu liczą się indywidualne osiągnięcia. A Francuzek? Był częścią kolektywu, a nie wyróżniającą się postacią, więc sorry. Widzę, że nie tylko Bayern ma "ból dupy".

0

A Ty byłeś? To szacun stary, marzę, żeby chociaż raz tam być. :)

0

Fajnie ujęte "jaki gust taki zespół". ;) I w pełni się zgodzę. :D

0

*"zawodnik pewny miejsca w 1 składzie", pomyłka. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?