0

Gówno mnie to obchodzi, na pewno za miesiąc Znajdziesz sobie kogoś innego, są Neymar, Pedro, Iniesta, Alves, w rok Zdążysz zjechać cały skład i trenera!

0

Brawo, właśnie brawo, Villa w ostatnim sezonie grał piach.

0

Hała!

0

Kolejny hejter Alexisa.

0

barca1899
Wyjdź stąd jebany sezonowcu, co miesiąc Zmieniasz zawodnika do hejtowania, najpierw Xavi, teraz Alexis, to już kurwa jest jakaś patologia!

0

Co Ty pierdolisz??

0

What?!

0

Nie było karniaka-dobra decyzja.

0

Nam chodzi głównie o tzw. sezonowców.

0

Też mnie wkurwiają tutejsi "eksperci".

0

Amen.

0

Aleś Ty mądry! :0

0

Sezon trwa 38 kolejek, a nie 20.

0

Prawda to.

0

Zdecydowanie! :))

0

Ludzie uczą się a błędach. ;)

0

Już macie ból? Ludzie, takie rzeczy się zdarzają! Ja też nie jestem zadowolony, ale trzeba iść do przodu! A tu już zwalnianie trenera i sprzedawanie zawodników. Żadni z was kibice hejterzy! Ogarnijcie się, do kurwy nędzy!!

0

To miało być do Ciuus

0

Niestety, tutaj to normalka.

0

No i co jeszcze?

0

Barco, do boju, koniec klepania

0

Banda narzekaczy znowu się ujawniła i to w pełnej krasie. "Czemu, a czemu?" A temu ku**a, że tak zdecydował trener!

0

Drewno?!

0

Vivi!

0

Jeszcze raz nazwij Xaviego "Kszawim"....

0

Hahahaha! xD

0

Zgadzam się.

0

To miało być do Crothan.

0

Cicho!

0

Kurde no!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?