Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gówno mnie to obchodzi, na pewno za miesiąc Znajdziesz sobie kogoś innego, są Neymar, Pedro, Iniesta, Alves, w rok Zdążysz zjechać cały skład i trenera!
0
Brawo, właśnie brawo, Villa w ostatnim sezonie grał piach.
0
Hała!
0
Kolejny hejter Alexisa.
0
barca1899
Wyjdź stąd jebany sezonowcu, co miesiąc Zmieniasz zawodnika do hejtowania, najpierw Xavi, teraz Alexis, to już kurwa jest jakaś patologia!
0
Co Ty pierdolisz??
0
What?!
0
Nie było karniaka-dobra decyzja.
0
Nam chodzi głównie o tzw. sezonowców.
0
Też mnie wkurwiają tutejsi "eksperci".
0
Amen.
0
Aleś Ty mądry! :0
0
Sezon trwa 38 kolejek, a nie 20.
0
Prawda to.
0
Zdecydowanie! :))
0
Ludzie uczą się a błędach. ;)
0
Już macie ból? Ludzie, takie rzeczy się zdarzają! Ja też nie jestem zadowolony, ale trzeba iść do przodu! A tu już zwalnianie trenera i sprzedawanie zawodników. Żadni z was kibice hejterzy! Ogarnijcie się, do kurwy nędzy!!
0
To miało być do Ciuus
0
Niestety, tutaj to normalka.
0
No i co jeszcze?
0
Barco, do boju, koniec klepania
0
Banda narzekaczy znowu się ujawniła i to w pełnej krasie. "Czemu, a czemu?" A temu ku**a, że tak zdecydował trener!
0
Drewno?!
0
Vivi!
0
Jeszcze raz nazwij Xaviego "Kszawim"....
0
Hahahaha! xD
0
Zgadzam się.
0
To miało być do Crothan.
0
Cicho!
0
Kurde no!