0

Może też tak być, ale on lepiej niż ktokolwiek inny zna filozofię Pepa i styl, którego był podstawą. Z tą wiedzą mógłby "odrodzić" tą klasyczną Barcę Pepa za kilka lat.

0

Naczelny hejter Xaviego znowu w akcji!

0

Michael Corleone
Weź już nic nie pisz. To "klepanie" przyniosło nam 16 trofeów i kto wie, czy nie będzie ich jeszcze więcej.

0

Minkowsky
Jakby nie było, to Xavi był podstawą do stworzenia tiki-taki. Więc doskonale wie, czym charakteryzuje się ten styl i w jaki sposób go wykorzystać.

0

Co fakt to fakt, to jak Real potraktował Raula było po prostu żałosne.

0

I właśnie w ten sposób Xavi udowadnia, że jest żywą legendą Barcy. Vamos Xavi!!

0

Zgadzam się. :)

0

Weź dorośnij.

0

RoSeLL.

0

To miało być do NEYMAR2000

0

Umiesz czytać?
Gdzie tu Real mówi cokolwiek na temat Barcy? Tu chodzi o Pereza, a nie o wojnę Barcelona-Madryt.

0

Nie, kotlet.

0

Po pierwsze: RoSeLL.
Po drugie: Najpierw Dowiedz się co znaczy pojęcie komunista, a później go Używaj.

0

Miałem tak napisać. :)

0

I bardzo dobrze.

0

Zapomnij, Messi jest nasz!

0

Ale ten gość jest śmieszny i wnerwiający za razem. Niedość, że narobił bigosu, to teraz żąda gwarancji nienaruszalności od klubu. Beszczel. Widać, że ma gdzieś klub, zależało mu tylko na zaistnieniu. Nie zdziwiłbym się, jeśli miałby jakieś powiązania z Madrytem. Pozbawić go członkostwa!

0

Bordowo-granatowych snów wszystkim! ;)

0

Nawzajem! ;)

0

Nie ma sensu powiększać tego stadionu. Nie wygeneruje to na pewno większych zysków.

0

Kasa misza im we łbach. :)

0

Aha, ok. ;)

0

Cała drużyna zagrała świetnie. ;)

0

Ale kto?

0

Tak. Terminarz, wystarczy sprawdzić.

0

pliseq
Nikt nie powinien go robić zastępcą Xaviego. Roberto to Roberto. Nikt nie będzie grał tak jak Xavi. I zupełnie nie zgodzę się z Tobą. Thiago wcale nie był lepszy od Sergiego. Ten gra 1 rok w 1 drużynie, musi się zaadaptować. Poczekaj jeszcze, daj mu czas.

0

Co się odwlecze, to nie uciecze. :)

0

Zgadzam się, mnie też on nie przekonuje.

0

Dobry mecz okraszony ładnymi bramkami. Cieszą oczywiście 3pkt. Brawo Barca!

0

Nie, poprawił go ten drugi. Ale zdarza się, nie mam mu tego za złe, po prostu to było zabawne. Więc nie wiem, za co ten minus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?