0

Nie, wtedy to dopiero ucierpiałby wizerunek La Liga.

0

Co się dzieje?

0

Tu się nie zgodzę. Wystarczy zobaczyć precyzję zagrań jednego i drugiego, oraz różnicę wieku. Tyle ode mnie.

0

Teraz czas na Malagę! Dobrej nocki i VeB!

0

Dokładnie, Don, z Walencią, i jeszcze z Ajaxem. :)

0

WTF?!

0

Urok tej strony.

0

Ty jeszcze tutaj? Bana mu!

0

Chciałbym teraz widzieć miny tych wszystkich, którzy jeszcze na początku 2 połowy sprzedawali Leo i zwalniali trenera. Do nich wszystkich: Jesteście żałosnymi hipokrytami!!!

0

Challenger
Masz dowód altruizmu i gry zespołowej Leo. :)

0

patryk130
Weź wyjdź, bo szlag człowieka trafia.

0

Tello :P

0

Poza tym Pedro jest obunożnym zawodnikiem.

0

Wiesz co, niekoniecznie. Sam się o tym przekonałem nie raz.

0

Wyjazd stąd marny trollu!

0

Popieram! :)

0

To prawda.

0

Sprzedać Messiego, któremu zawdzięczamy 2 gole. Brawo, użytkownicy fcbarca.com!

0

Boże, Ty Widzisz i nie Grzmisz!

0

Szczęście sprzyja lepszym. ;)

0

Jak czytam takie wypowiedzi to mnie krew zalewa!

0

Kto to Aleksis? :)

0

Z takim autobusem-zapomnij.

0

To Żeś doyebał! :D

0

Mam dla Ciebie radę: Wstań od kompa, schyl głowę, rozpędź sie, a ściana Cię sama znajdzie!!

0

To się nazywa wierny Cule. Wyloguj się.

0

Wiem, mówiłem, że każdy może mówić to co myśli. Ale tu Przesadzasz i to zdrowo.

0

W tym się z Tobą zgodzę, destro. Przydałby się nam taki Cardozo.

0

Co za głąb!

0

Niestety, ale zgodzę się z Tobą. Zero dopingu, a masa narzekań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?