Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, wtedy to dopiero ucierpiałby wizerunek La Liga.
0
Co się dzieje?
0
Tu się nie zgodzę. Wystarczy zobaczyć precyzję zagrań jednego i drugiego, oraz różnicę wieku. Tyle ode mnie.
0
Teraz czas na Malagę! Dobrej nocki i VeB!
0
Dokładnie, Don, z Walencią, i jeszcze z Ajaxem. :)
0
WTF?!
0
Urok tej strony.
0
Ty jeszcze tutaj? Bana mu!
0
Chciałbym teraz widzieć miny tych wszystkich, którzy jeszcze na początku 2 połowy sprzedawali Leo i zwalniali trenera. Do nich wszystkich: Jesteście żałosnymi hipokrytami!!!
0
Challenger
Masz dowód altruizmu i gry zespołowej Leo. :)
0
patryk130
Weź wyjdź, bo szlag człowieka trafia.
0
Tello :P
0
Poza tym Pedro jest obunożnym zawodnikiem.
0
Wiesz co, niekoniecznie. Sam się o tym przekonałem nie raz.
0
Wyjazd stąd marny trollu!
0
Popieram! :)
0
To prawda.
0
Sprzedać Messiego, któremu zawdzięczamy 2 gole. Brawo, użytkownicy fcbarca.com!
0
Boże, Ty Widzisz i nie Grzmisz!
0
Szczęście sprzyja lepszym. ;)
0
Jak czytam takie wypowiedzi to mnie krew zalewa!
0
Kto to Aleksis? :)
0
Z takim autobusem-zapomnij.
0
To Żeś doyebał! :D
0
Mam dla Ciebie radę: Wstań od kompa, schyl głowę, rozpędź sie, a ściana Cię sama znajdzie!!
0
To się nazywa wierny Cule. Wyloguj się.
0
Wiem, mówiłem, że każdy może mówić to co myśli. Ale tu Przesadzasz i to zdrowo.
0
W tym się z Tobą zgodzę, destro. Przydałby się nam taki Cardozo.
0
Co za głąb!
0
Niestety, ale zgodzę się z Tobą. Zero dopingu, a masa narzekań.