Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że dojdzie do modernizacji. Nie potrzebny nam (przynajmniej na razie) nowy stadion.
0
"Barcelona to tylko mała część historii Realu Madryt"-Marco Reus. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek ten piłkarz do nas dołączył, i ze względów kadrowych (jego pozycja jest już obsadzona), i dlatego, że on po prostu woli Real.
0
Spoko. Nie każdy tutaj widzi, że forum właśnie służy do wymiany poglądów.
0
Poza tym Wengera Ci młodzi zawodnicy nic nie kosztują, a my za te "dorosłe" transfery musimy bulić. Zgadzam się Zagorzałym Fanem. ;)
0
popis1
Co Ty masz do Prezesa? To już własnego zdania nie może mieć?
0
Co?! Zawodnika Juvenil A?!
0
Naucz się pisać po polsku dzięciole! Grób, a nie grup, ale cyferki z Twojego nicku dużo wyjaśniają. Na lekcje J.polskiego, a nie w internecie siedzieć!
0
To się w głowie nie mieści. Niech sobie sami wychowują, a nie za darmo biorą (patrz kradną) młodych zawodników, którzy stanowią przyszłość klubu.
0
Ta, jego podróbka, ale i tak ma spadać!
0
Jest nawet w terminarzu, wystarczy sprawdzić.
Miki wypad stąd, gdzie są moderatorzy?!
0
W 30 lat. W takim wypadku podziękowałbym na wejściu.
0
No tak. Kolejny znafca. Ty oczywiście byś przewidział kontuzję Neya i wystawiłbyś Pedro, żeby on zarobił. Skąd się biorą tacy ludzie?
0
Camp Nou to Camp Nou. I niech tak pozostanie.
0
Wymiana na linii Mou-Pep? Mało prawdopodobne.
0
Żeby tylko na City był gotowy na 100%, wcześniej sobie poradzimy, ale na mecz z Citizens jeśli ma grać, to niech wróci do pełnej dyspozycji.
0
Ale przez namowy Pepa. On był kluczem w tym transferze.
0
Brawo, wreszcie ktoś napisał o Guardioli OBIEKTYWNIE, szacunek za ten komentarz. :)
0
Dobrze Gadasz, Pep nie jest takim świętoszkiem, na jakiego kreują go media. Przykład już mamy-Thiago. Więcej nic nie trzeba dodawać.
0
Bild to taka sama gazeta jak nasz Fakt. Najdelikatniej mówiąc mało wiarygodna.
0
Nie wygląda to dobrze.
0
Oby tylko nie kontuzja. Tylko tego by nam teraz brakowało.
0
Co nie Tata! :)
0
Rozumiem, dzięki.
0
Okej, nie Wściekaj się, ogarniam. Nie głosowałem, podałem tylko jaki ja bym widział skład, oraz jak gra Messi. Po co te nerwy?
0
I faktycznie, Masz rację, Busquetsa nie było, to zamiast niego dałbym Ozila.
0
Też tego nie rozumiem. I już śpieszę z wyjaśnieniem, czemu (ewentualnie) Messi mógłby zagrać w środku. Otóż w Barcelonie pełni on rolę tak zwanej fałszywej 9-ki. To połączenie pomocnika z napastnikiem. Ale w kadrze Messi gra już za napastnikami i właśnie tu chciałbym go widzieć za plecami Ibry na klasycznej 9-tce, choć i tak sądzę, że bardziej do tej pozycji pasuje Mueller.
0
W ataku zachowałbym dwójkę Ronaldo i Ibra. :)
0
Ups, to nie tu miało być.
0
Oczywiście w ataku nadal Ibra i Ronaldo. :)
0
sat11
Bale to środkowy pomocnik? :) Ja widuję go w Realu głównie na prawym skrzydle, a w Totku grał na lewym. To samo Reus. Typowi skrzydłowi. U mnie pomoc wyglądałaby tak: Bastian-Busi-Mueller/Messi, a jak już to na skrzydło posłałbym kogoś z wcześniejszej dwójki. :) Ale to tylko moje zdanie i nie Musisz się z nim zgadzać.