0

Mam nadzieję, że dojdzie do modernizacji. Nie potrzebny nam (przynajmniej na razie) nowy stadion.

0

"Barcelona to tylko mała część historii Realu Madryt"-Marco Reus. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek ten piłkarz do nas dołączył, i ze względów kadrowych (jego pozycja jest już obsadzona), i dlatego, że on po prostu woli Real.

0

Spoko. Nie każdy tutaj widzi, że forum właśnie służy do wymiany poglądów.

0

Poza tym Wengera Ci młodzi zawodnicy nic nie kosztują, a my za te "dorosłe" transfery musimy bulić. Zgadzam się Zagorzałym Fanem. ;)

0

popis1
Co Ty masz do Prezesa? To już własnego zdania nie może mieć?

0

Co?! Zawodnika Juvenil A?!

0

Naucz się pisać po polsku dzięciole! Grób, a nie grup, ale cyferki z Twojego nicku dużo wyjaśniają. Na lekcje J.polskiego, a nie w internecie siedzieć!

0

To się w głowie nie mieści. Niech sobie sami wychowują, a nie za darmo biorą (patrz kradną) młodych zawodników, którzy stanowią przyszłość klubu.

0

Ta, jego podróbka, ale i tak ma spadać!

0

Jest nawet w terminarzu, wystarczy sprawdzić.
Miki wypad stąd, gdzie są moderatorzy?!

0

W 30 lat. W takim wypadku podziękowałbym na wejściu.

0

No tak. Kolejny znafca. Ty oczywiście byś przewidział kontuzję Neya i wystawiłbyś Pedro, żeby on zarobił. Skąd się biorą tacy ludzie?

0

Camp Nou to Camp Nou. I niech tak pozostanie.

0

Wymiana na linii Mou-Pep? Mało prawdopodobne.

0

Żeby tylko na City był gotowy na 100%, wcześniej sobie poradzimy, ale na mecz z Citizens jeśli ma grać, to niech wróci do pełnej dyspozycji.

0

Ale przez namowy Pepa. On był kluczem w tym transferze.

0

Brawo, wreszcie ktoś napisał o Guardioli OBIEKTYWNIE, szacunek za ten komentarz. :)

0

Dobrze Gadasz, Pep nie jest takim świętoszkiem, na jakiego kreują go media. Przykład już mamy-Thiago. Więcej nic nie trzeba dodawać.

0

Bild to taka sama gazeta jak nasz Fakt. Najdelikatniej mówiąc mało wiarygodna.

0

Nie wygląda to dobrze.

0

Oby tylko nie kontuzja. Tylko tego by nam teraz brakowało.

0

Co nie Tata! :)

0

Rozumiem, dzięki.

0

Okej, nie Wściekaj się, ogarniam. Nie głosowałem, podałem tylko jaki ja bym widział skład, oraz jak gra Messi. Po co te nerwy?

0

I faktycznie, Masz rację, Busquetsa nie było, to zamiast niego dałbym Ozila.

0

Też tego nie rozumiem. I już śpieszę z wyjaśnieniem, czemu (ewentualnie) Messi mógłby zagrać w środku. Otóż w Barcelonie pełni on rolę tak zwanej fałszywej 9-ki. To połączenie pomocnika z napastnikiem. Ale w kadrze Messi gra już za napastnikami i właśnie tu chciałbym go widzieć za plecami Ibry na klasycznej 9-tce, choć i tak sądzę, że bardziej do tej pozycji pasuje Mueller.

0

W ataku zachowałbym dwójkę Ronaldo i Ibra. :)

0

Ups, to nie tu miało być.

0

Oczywiście w ataku nadal Ibra i Ronaldo. :)

0

sat11
Bale to środkowy pomocnik? :) Ja widuję go w Realu głównie na prawym skrzydle, a w Totku grał na lewym. To samo Reus. Typowi skrzydłowi. U mnie pomoc wyglądałaby tak: Bastian-Busi-Mueller/Messi, a jak już to na skrzydło posłałbym kogoś z wcześniejszej dwójki. :) Ale to tylko moje zdanie i nie Musisz się z nim zgadzać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?