0

Rozumiesz pojęcie "pierwszoplanowa rola"? Chyba nie, bo to nie jest to samo, co "zawodnik pewny 1 miejsca w składzie". Tam rolę pierwszoplanową pełnią Toure, Silva i Aguero. Więc nie sądzę, żebym się skompromitował, bo nie nazwałem go "zapchajdziurą". Pozdro

0

Przebudowa-to w końcu Camp Nou, wystarczy go tylko zmodernizować, budowa nowego to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

0

Ja mam 17 lat i podzielam Twoje zdanie. To już nie jest ta sama muzyka co kiedyś, choć są jeszcze twórcy, którzy dzisiaj trzymają poziom, ale nie jest ich wielu. Pozdrawiam :)

0

Reallyy?? :)

0

Punku nie słucham, ale spodobały mi się osobiście piosenki polskiej kapeli pop-punk-rockowej, wsławionego w Must be The Music Rotten Barku.

0

Eminem to dla mnie najlepszy twórca hip-hopu na świecie. Jak kurde mogłem o nim zapomnieć. :)

0

Linkin Park jest cool, podzielam Twoje zdanie. ;)

0

Jeszcze byli Kershaw, The Midnight Oil, Marley, czy oczywiście Queen. Lata 70 i 80 to najlepszy okres muzyki rozrywkowej, dzisiaj to głównie muzyka robiona tylko dla zarobku. Nie mówię oczywiście o wszystkich, doceniam naprzykład GO, czy też Linkin Park, ale nie wiele jest teraz zespołów trzymających dobry poziom.

0

Nie jest brakiem szacunku mówienie, że po prostu hańbią muzykę, takie są fakty, Pozdro :)

0

Depeche to jeden z klasyków. Choć i tak nie porównam tego do Queen, Kershawa, czy Status Quo. Ale 1D to po prostu hańba dla współczesnej muzyki.

0

Weź nawet nie wymieniaj nazwy tego zespołu. Po prostu żenada.

0

Ja też :)

0

Brie
Taka mała ciekawostka: podliczyłem wszystkie gole z rozgrywek, w których grają Barca i Real:
Liga: 54-54
PK: 11-4
LM: 16-20
Łącznie 81-78. +3 dla Barcy. I co, to my strzelamy mniej? :)

0

Szkoda go, ja lubiłem go jeszcze w Arsenalu, całkiem niezły grajek, choć i tak u Pellegriniego nie pełnił pierwszoplanowej roli. Współczuję Samirowi i życzę szybkiego powrotu do gry!

0

Sęp
Powiem krótko-poziomem nie Przewyższasz gościa ze swojego avatara. Po prostu Jesteś głąbem. Rozumiem, że w czyjejś ocenie można się pomylić, ale Twoje komentarze to totalne dno. Już nie mówię o tym pierwszym, w którym Obraziłeś Don-Corleone. Ale zamiast mówić o co Ci chodziło/nie chodziło Mógłbyś chociaż przeprosić. Naprawdę wstyd mi za Ciebie jako człowieka, skoro nie Umiesz na klawiaturze wyklepać przepraszam, to co dopiero Gdybyś miał kogoś przeprosić patrząc mu w oczy. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!

0

Wiedziałem, że się tym Pochwalisz na forum. :))))

0

Dopranoc.

0

54-54. Mniej goli? Zresztą, czy zawsze na zakończenie dnia jakiś troll musi popsuć mi humor?!

0

A co, jeśli Był tam na prawdę? Szacunku trochę dla naszego Dona. :)

0

No cóż, to dobranoc Piotrze i w ogóle Wszystkim. :)

0

O Jezu...
No i co z tego? Uważasz, że Lewy daje więcej Borussi niż Ronaldo Realowi?

0

Może być i tak, ale to już jego problem. :)

0

Choć nie do końca wiem, czy to mu do końca zapełni pustkę po niezdobytej ZP. ;)

0


2.40. Tu powinna być odpowiedź. :)

0

Ale ja powiedziałem, co zrobił w poprzednich latach i za to należy mu się szacunek, jednocześnie zaznaczając, że teraz już nie ma formy. Ale to nie powód, żeby go hejtować (nie kieruję tego do Ciebie, mówię generalnie). Pozdrawiam :)

0

Również Pozdrawiam, sorry, że tak późno. :)

0

Zgadzam się z Mocnym. :)

0

Nie mamy Ci czego wybaczać, sądzę, że każdy z nas, kibiców Barcy po cichu na to liczył, bo to w końcu Leo! Najlepszy piłkarz Barcy w historii!
Pozdrawiam :)

0

Sam odszedł, identico jak Thiago, nie był cierpliwy, wolał odejść i grać, niż czekać 1-2 lata na pierwszy skład.

0

Don
Ja też ich nie lubię, ale ich szanuję. I Ty chyba też, a w sporcie właśnie chodzi nie tylko o rywalizację, ale również o wzajemny szacunek. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?