0

Wypieprzaj stąd, głąbie patentowany!

0

Wyjazd stąd!!

0

A mnie irytują tacy jak Ty.

0

Zgadzam się.

0

Jacy tutaj głupi ludzie siedzą, Każdemu może się zdarzyć słabszy, dzień. A wy kurwa zamiast dopingować, to tylko psioczycie, GÓWNO jesteście, nie kibice!!

0

Ty powstałeś przez przypadek.

0

Co za ból dupy: Messi nie strzela-źle, Messi strzela z karnego-też źle. Ale z was kibice, tylko byście hejtowali, frajerzy!

0

Tego karnego nie powinno być. Ale gramy dalej.

0

Już, Idź do Madrytu. :)

0

Nie dogodzisz.

0

Pokaż mi gdzie Messi pakował po bramkarzu, bo chyba ślepy jestem.

0

Taki mamy klimat. ;)

0

W 90 to traciliśmy rok temu. Ty weź mecze oglądaj, a nie bzdury Wypisuj.

0

No chyba właśnie tego hamulca nie ma, skoro takie głupoty wypisuje.

0

Asysta przy golu Alexisa???

0

nightwishygt
Gdyby się dało... ;)

0

Z tego co widzę to chyba Busiego, Leo i Pedro. ;)

0

Może nasi się obudzą, za dużo luzu było już od 20 minuty.

0

Kontra.... 1-1

0

Ja za często widzę Messiego w rozegraniu. Jak wejdzie w pomoc, to nie ma nikogo na ataku.

0

A mówią: Xavi hamulcowy.

0

Kibicuje Realowi? :)

0

Po zwycięstwo! VeB!

0

Prawda.

0

Orłowski....

0

Bo jest, pytałem kolegi cybo, odpowiedział wyżej. :)

0

Xavi to jednak nadal klasa światowa, ale fakt, Cesc z Iniestą to w tym momencie najsilniejszy środek pola.

0

A Xavi nie jest kreatywny?

0

Moim zdanie te mecze również nie wymagają Fabsa w 1 jedenastce. No, może Sevilla.

0

A Sevilla i Rayo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?