Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wypieprzaj stąd, głąbie patentowany!
0
Wyjazd stąd!!
0
A mnie irytują tacy jak Ty.
0
Zgadzam się.
0
Jacy tutaj głupi ludzie siedzą, Każdemu może się zdarzyć słabszy, dzień. A wy kurwa zamiast dopingować, to tylko psioczycie, GÓWNO jesteście, nie kibice!!
0
Ty powstałeś przez przypadek.
0
Co za ból dupy: Messi nie strzela-źle, Messi strzela z karnego-też źle. Ale z was kibice, tylko byście hejtowali, frajerzy!
0
Tego karnego nie powinno być. Ale gramy dalej.
0
Już, Idź do Madrytu. :)
0
Nie dogodzisz.
0
Pokaż mi gdzie Messi pakował po bramkarzu, bo chyba ślepy jestem.
0
Taki mamy klimat. ;)
0
W 90 to traciliśmy rok temu. Ty weź mecze oglądaj, a nie bzdury Wypisuj.
0
No chyba właśnie tego hamulca nie ma, skoro takie głupoty wypisuje.
0
Asysta przy golu Alexisa???
0
nightwishygt
Gdyby się dało... ;)
0
Z tego co widzę to chyba Busiego, Leo i Pedro. ;)
0
Może nasi się obudzą, za dużo luzu było już od 20 minuty.
0
Kontra.... 1-1
0
Ja za często widzę Messiego w rozegraniu. Jak wejdzie w pomoc, to nie ma nikogo na ataku.
0
A mówią: Xavi hamulcowy.
0
Kibicuje Realowi? :)
0
Po zwycięstwo! VeB!
0
Prawda.
0
Orłowski....
0
Bo jest, pytałem kolegi cybo, odpowiedział wyżej. :)
0
Xavi to jednak nadal klasa światowa, ale fakt, Cesc z Iniestą to w tym momencie najsilniejszy środek pola.
0
A Xavi nie jest kreatywny?
0
Moim zdanie te mecze również nie wymagają Fabsa w 1 jedenastce. No, może Sevilla.
0
A Sevilla i Rayo?