0

Chyba max tydzień vicelider. :)

0

No brawo Cesc. :)

0

Bezpośrednie mecze będą się liczyć po drugim pojedynku, też kiedyś byłem w błędzie.

0

I Ty Piotrze przeciw mnie?

0

No już, dość! Pogadajcie se na priwie, jak się tak bardzo lubicie. Ale nie zaśmiecać newsa!

0

ElMadridista
Teraz to Ty zaczynasz....

0

To nie zapominaj, a teraz grzecznie opuść tę stronę.

0

My nic, ale chyba miał ciężkie dzieciństwo. A sorry, przecież nadal ma. :)

0

Nie ma adminów na stronie. On tak już z godzinę. :(

0

Dokładnie. :) Chociaż trzeba przyznać, że Atletico wyjątkowo długo grało bardzo dobrze w porównaniu do swoich możliwości kadrowych.

0

Miejmy nadzieję, że z Sevillą Barcelona zagra intensywnie cały mecz a nie pierwsze 20 minut. Jeśli tak będzie, to o zwycięstwo nie musimy się martwić. :)

0

Nie Mów hop, póki nie skoczysz. A tak w ogóle to niezła wiara w drużynę.

0

Barcelonatylkomoja
Mnie też, ale trzeba umieć się powstrzymać. :)

0

Jego czas skończy się rano, jak n00stres weźmie się do roboty. :)

0

Jeśli mamy gadać o czym innym: Co Sądzicie o wpadce Atletico z Almerią? Kolejny wypadek przy pracy, czy trwała zadyszka? :)

0

Messi1st!
Odpuść sobie, on i tak nie pojmuje co do niego Piszesz.

0

Nie odpisujmy temu kretynowi DVXDVX, bo go tylko nakręcamy. Tylko zgłaszać.

0

Obawiam się, że to coś gorszego.

0

DVXDVX
Weź idź se poszukaj lepszego miejsca na propagowanie swoich pierdzielonych idei.

0

To definitywnie potwierdza, że Leo jest skupiony w 99,9% na mundialu.

0

Uważajmy bo jeszcze przyjdzie. Jak każda inna informacja tego typu-plota.

0

O ile w ogóle w końcu kogoś wybierze. Od 2012 mamy kupić środkowego defensora, a ja go ciągle w Barcelonie nie widzę. Ostatnio dużo spekulacji się pojawiło i wiele z nich było bajkami. Do wszystkich tych plotek trzeba podchodzić z dużym dystansem.

0

Zgadzam się w 100%.

0

Od 2 lat? Ty mecze Barcy w ogóle oglądasz? Jak już to od pół roku, wcześniej to był piłkarz nie z tej ziemi.

0

No jasne, bo jak bez formy, to od razu sprzedać, co za ludzie.

0

Mnie się gra Leo podoba, ale wtedy gdy gra na prawdę. Ostatnio trochę wygląda jakby był na boisku na siłę. A Bale zawsze zapieprza jak mały samochodzik.

0

Ale patrząc obiektywnie on do formy wraca już od dłuższego czasu. Przed kontuzją też nie grał na 100%.

0

Oglądasz mecze Realu? Mnie się gra Bale'a podoba i co najważniejsze jest skuteczna.

0

*potrzebnego

0

No sorry, ale niestety Leo gra bez zaangażowania, potrzebnemu każdemu piłkarzowi. W tym momencie trio Ronaldo Bale i Zlatan są od niego lepsi, bo wkładają wysiłek w grę. Niestety. Leo musi zacząć biegać tak jak kiedyś, motorykę ma, tylko po prostu mu się nie chce, nie widać tego? Denerwujące jest to, że po stracie stoi, bądź sobie chodzi, a koledzy muszą za niego odwalać czarną robotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?