Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba max tydzień vicelider. :)
0
No brawo Cesc. :)
0
Bezpośrednie mecze będą się liczyć po drugim pojedynku, też kiedyś byłem w błędzie.
0
I Ty Piotrze przeciw mnie?
0
No już, dość! Pogadajcie se na priwie, jak się tak bardzo lubicie. Ale nie zaśmiecać newsa!
0
ElMadridista
Teraz to Ty zaczynasz....
0
To nie zapominaj, a teraz grzecznie opuść tę stronę.
0
My nic, ale chyba miał ciężkie dzieciństwo. A sorry, przecież nadal ma. :)
0
Nie ma adminów na stronie. On tak już z godzinę. :(
0
Dokładnie. :) Chociaż trzeba przyznać, że Atletico wyjątkowo długo grało bardzo dobrze w porównaniu do swoich możliwości kadrowych.
0
Miejmy nadzieję, że z Sevillą Barcelona zagra intensywnie cały mecz a nie pierwsze 20 minut. Jeśli tak będzie, to o zwycięstwo nie musimy się martwić. :)
0
Nie Mów hop, póki nie skoczysz. A tak w ogóle to niezła wiara w drużynę.
0
Barcelonatylkomoja
Mnie też, ale trzeba umieć się powstrzymać. :)
0
Jego czas skończy się rano, jak n00stres weźmie się do roboty. :)
0
Jeśli mamy gadać o czym innym: Co Sądzicie o wpadce Atletico z Almerią? Kolejny wypadek przy pracy, czy trwała zadyszka? :)
0
Messi1st!
Odpuść sobie, on i tak nie pojmuje co do niego Piszesz.
0
Nie odpisujmy temu kretynowi DVXDVX, bo go tylko nakręcamy. Tylko zgłaszać.
0
Obawiam się, że to coś gorszego.
0
DVXDVX
Weź idź se poszukaj lepszego miejsca na propagowanie swoich pierdzielonych idei.
0
To definitywnie potwierdza, że Leo jest skupiony w 99,9% na mundialu.
0
Uważajmy bo jeszcze przyjdzie. Jak każda inna informacja tego typu-plota.
0
O ile w ogóle w końcu kogoś wybierze. Od 2012 mamy kupić środkowego defensora, a ja go ciągle w Barcelonie nie widzę. Ostatnio dużo spekulacji się pojawiło i wiele z nich było bajkami. Do wszystkich tych plotek trzeba podchodzić z dużym dystansem.
0
Zgadzam się w 100%.
0
Od 2 lat? Ty mecze Barcy w ogóle oglądasz? Jak już to od pół roku, wcześniej to był piłkarz nie z tej ziemi.
0
No jasne, bo jak bez formy, to od razu sprzedać, co za ludzie.
0
Mnie się gra Leo podoba, ale wtedy gdy gra na prawdę. Ostatnio trochę wygląda jakby był na boisku na siłę. A Bale zawsze zapieprza jak mały samochodzik.
0
Ale patrząc obiektywnie on do formy wraca już od dłuższego czasu. Przed kontuzją też nie grał na 100%.
0
Oglądasz mecze Realu? Mnie się gra Bale'a podoba i co najważniejsze jest skuteczna.
0
*potrzebnego
0
No sorry, ale niestety Leo gra bez zaangażowania, potrzebnemu każdemu piłkarzowi. W tym momencie trio Ronaldo Bale i Zlatan są od niego lepsi, bo wkładają wysiłek w grę. Niestety. Leo musi zacząć biegać tak jak kiedyś, motorykę ma, tylko po prostu mu się nie chce, nie widać tego? Denerwujące jest to, że po stracie stoi, bądź sobie chodzi, a koledzy muszą za niego odwalać czarną robotę.