0

Filip
Ty jesteś spoko gość, ale Twój hejt na Alexisa trochę denerwuje.

0

To sobie pośledzą jego grę, przez najbliższych kilka sezonów, bo Alexis nigdzie się z Camp Nou nie rusza.

0

*Twoje

0

sentenced
Szacun za twoje komentarze. :)

0

Don-Corleone
Mi chodziło głównie o takich, którzy zawsze, bez względu na występ, chcą dać ZM jednemu zawodnikowi. Owszem, teraz Leo zasłużył, ale jaki pojazd był po redakcji po meczu z Valencią to się w głowie nie mieści. Czytałem te komentarze przed wypowiedzią, i dostrzegam, że niektórzy tutaj zarzucają redaktorom kompletny brak obiektywizmu kierując się tylko oceną Leo. I twierdzą, że redakcja "ma ich w dupie". Te cyferki-oceny tak na prawdę nic nie znaczą, ważny jest rezultat meczu, oraz obraz ogólny gry. Nie emocjonujmy się tak małymi cyferkami! Pozdrawiam :)

0

Ja pierdzielę, ale diss na redakcję. Jak się Wam aż tak bardzo oceny nie podobają, to nie Czytajcie!
A jeśli nie zauważyliście, to redaktorzy również mają prawo się wypowiedzieć, w końcu dzięki nim ta strona istnieje i Możecie być na tym forum. Możecie się z nimi nie zgadzać, ale zarzucanie im braku obiektywizmu to już przegięcie. Kłócicie się, jakby te ocenki miały Was zbawić. Ogar ludzie!!

0

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5rZ8A2c0NYg
To idealnie trolluje całą tą sytuację.

0

"(...)ciągle byłem zdenerwowany i zirytowany, ponieważ osoby odpowiedzialne za klub mnie nie doceniały”.
Nosz jak tu człowieka ma szlag nie trafić. Lider zespołu, kapitan, największa gwiazda. I on był niedoceniany. K**wa mać, w dupie od dobrobytu się po przewracało, to teraz pieprzy takie farmazony. Won do Pereza po hajs sprzedawczyku!

0

W domu wszyscy zdrowi?

0

Co Don, szykujemy się na polowanie? :)

0

Hahaha, dobry suchar, serio! xD

0

To nie do Ciebie, coś się zrębało z odpowiedziami. Sorry za spam, to miało być wyżej.

0

To miało być do Kaczka_Dziwaczka.

0

O Jezu...
Zamiast się cieszyć z wygranej to wyliczanka. Faktycznie, Idź już lepiej spać.

0

Dobry mecz, szkoda tej straconej bramki, ale jest awans, a Barca pokazała dzisiaj naprawdę świetną grę. Nadal troszeczkę kuleje skuteczność i denerwują wrzutki Alvesa, ale ogółem cały zespół wyszedł na plus. Teraz trochę przerwy w PK i finał z Realem, czyli (mam nadzieję) rewanż za finał 2011. Visca el Barca!

0

Miki tak go nazywał. :)

0

Pressing do końca-to mi się podoba.

0

Bivote na boisku. :)

0

Po naszemu poproszę. :)

0

Tak, to jest żałosne.

0

Fabregas ma genialne prostopadłe podanie, za każdym razem to potwierdza. Piłka do Pedro po prostu genialna.

0

Gorzej Ci?

0

Wiem, ale trochę nie po Polsku to wyszło. :) Zrozumiałem przekaz. ;)

0

cosinus90
To prawda, na tę chwilę Martin jest w znacznie lepszej dyspozycji od Alvisa. I myślę, że raczej już tak zostanie.

0

Na trybunach.

0

Możesz wyjaśnić, co znaczy 15 sekund na setkę? :)

0

O, i już minus. Tylko na tyle Cię stać?

0

Jak się chcą dowartościować, to niech podyskutują KONSTRUKTYWNIE w komentach, a nie będą się wyżywać na minusach.

0

Pała z matmy. ;)

0

Jak sezonowiec to wypad na stronkę Bayernu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?