Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Filip
Ty jesteś spoko gość, ale Twój hejt na Alexisa trochę denerwuje.
0
To sobie pośledzą jego grę, przez najbliższych kilka sezonów, bo Alexis nigdzie się z Camp Nou nie rusza.
0
*Twoje
0
sentenced
Szacun za twoje komentarze. :)
0
Don-Corleone
Mi chodziło głównie o takich, którzy zawsze, bez względu na występ, chcą dać ZM jednemu zawodnikowi. Owszem, teraz Leo zasłużył, ale jaki pojazd był po redakcji po meczu z Valencią to się w głowie nie mieści. Czytałem te komentarze przed wypowiedzią, i dostrzegam, że niektórzy tutaj zarzucają redaktorom kompletny brak obiektywizmu kierując się tylko oceną Leo. I twierdzą, że redakcja "ma ich w dupie". Te cyferki-oceny tak na prawdę nic nie znaczą, ważny jest rezultat meczu, oraz obraz ogólny gry. Nie emocjonujmy się tak małymi cyferkami! Pozdrawiam :)
0
Ja pierdzielę, ale diss na redakcję. Jak się Wam aż tak bardzo oceny nie podobają, to nie Czytajcie!
A jeśli nie zauważyliście, to redaktorzy również mają prawo się wypowiedzieć, w końcu dzięki nim ta strona istnieje i Możecie być na tym forum. Możecie się z nimi nie zgadzać, ale zarzucanie im braku obiektywizmu to już przegięcie. Kłócicie się, jakby te ocenki miały Was zbawić. Ogar ludzie!!
0
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5rZ8A2c0NYg
To idealnie trolluje całą tą sytuację.
0
"(...)ciągle byłem zdenerwowany i zirytowany, ponieważ osoby odpowiedzialne za klub mnie nie doceniały”.
Nosz jak tu człowieka ma szlag nie trafić. Lider zespołu, kapitan, największa gwiazda. I on był niedoceniany. K**wa mać, w dupie od dobrobytu się po przewracało, to teraz pieprzy takie farmazony. Won do Pereza po hajs sprzedawczyku!
0
W domu wszyscy zdrowi?
0
Co Don, szykujemy się na polowanie? :)
0
Hahaha, dobry suchar, serio! xD
0
To nie do Ciebie, coś się zrębało z odpowiedziami. Sorry za spam, to miało być wyżej.
0
To miało być do Kaczka_Dziwaczka.
0
O Jezu...
Zamiast się cieszyć z wygranej to wyliczanka. Faktycznie, Idź już lepiej spać.
0
Dobry mecz, szkoda tej straconej bramki, ale jest awans, a Barca pokazała dzisiaj naprawdę świetną grę. Nadal troszeczkę kuleje skuteczność i denerwują wrzutki Alvesa, ale ogółem cały zespół wyszedł na plus. Teraz trochę przerwy w PK i finał z Realem, czyli (mam nadzieję) rewanż za finał 2011. Visca el Barca!
0
Miki tak go nazywał. :)
0
Pressing do końca-to mi się podoba.
0
Bivote na boisku. :)
0
Po naszemu poproszę. :)
0
Tak, to jest żałosne.
0
Fabregas ma genialne prostopadłe podanie, za każdym razem to potwierdza. Piłka do Pedro po prostu genialna.
0
Gorzej Ci?
0
Wiem, ale trochę nie po Polsku to wyszło. :) Zrozumiałem przekaz. ;)
0
cosinus90
To prawda, na tę chwilę Martin jest w znacznie lepszej dyspozycji od Alvisa. I myślę, że raczej już tak zostanie.
0
Na trybunach.
0
Możesz wyjaśnić, co znaczy 15 sekund na setkę? :)
0
O, i już minus. Tylko na tyle Cię stać?
0
Jak się chcą dowartościować, to niech podyskutują KONSTRUKTYWNIE w komentach, a nie będą się wyżywać na minusach.
0
Pała z matmy. ;)
0
Jak sezonowiec to wypad na stronkę Bayernu.