Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nareszcie! Cuenca powołany!
Zanim ten zawodnik doznał kontuzji to zjadał Tello na śniadanie. Znacznie lepszy technicznie zawodnik. To była jedyna rzecz, która mi się nie podobała u Taty: ciągłe pomijanie Isaaca. Nie sądzę, żeby już w pierwszym meczu po powrocie, jeśli Tata da mu oczywiście zagrać, odpalił fajerwerki, ale przez regularne szanse na grę powinien wrócić do formy. A jeśli wróciłby na swój poziom to Tello mógłby zacząć pakować walizki, po przy Cuence po prostu wymięka. I mam nadzieję, że tak się stanie.
0
Dopóki sędzia nie zagwiżdże ostatni raz w tym meczu, tego wiedzieć nie będziemy. :)
0
Fakt, są niezłe. :)
0
Arkeno
Znam reguły La Liga. W sytuacji remisu punktowego, wyżej w tabeli zostaje drużyna, która ma lepszy bilans bezpośrednich starć. W tym wypadku-Barca 2:1. :)
0
Bezpośrednie mecze.
0
Nie, nie, śmiałem się z końcówki. :) Pesymistom :)
0
Nie, nie, śmieję się z końcówki. :) Pesymistom. ;)
0
Tak, bo wygraliśmy bezpośrednio z Realem.
0
Pesymistą? :D
0
I Barca druga w tabeli.
0
To było do światek12
0
Dla Ciebie może nie, dla innych-owszem.
0
Ehh, czemu mnie to nie dziwi? :)
0
Za bójkę.
0
Ale wojna...
0
Taa, u nas było na odwrót, od fantastycznego początku do fatalnego końca.
0
Kto to napisał, że Jese strzeli? :)
0
Nic nowego w meczach Realu.
0
Bilans bezpośrednich starć. Czyli Barca druga, :)
0
Co się odwlecze, to nie uciecze. Fart Białych musi się kiedyś skończyć. :)
0
No właśnie. A mało nam skrzydłowych?
0
Ale nam nie jest potrzebny Silva, bo następce dla Xaviego już mamy: Cesca Fabregasa. Poza tym Silva to podstawa ManC, zawodnik nie do wyjęcia.
0
Wydaje Ci się. Niestety.
0
No bo tak było. Po golu może jakieś 10 minut typowej gry Barcy, a później sielanka. I ot, z 1-0 na 2-3.
0
Powiem tak: w miarę upływu czasu graliśmy coraz słabiej. Piłkarze mniej biegali, dekoncentrowali się. Słabła wola walki, co było najgorsze. Sądzili po golu Alexisa, że mecz jest wygrany, a tu wyszło zupełnie odwrotnie. To nie Walencja grała świetnie, a Barca grała coraz gorzej. Ale nie hejtuję ich, bo każdemu może się trafić słabszy dzień. Bywa.
0
To samo. Według mnie najgorszy mecz tego sezonu w wykonaniu Barcy, nawet te z Ajaxem i Bilbao, choć przegrane, były lepsze.
0
NooGL3r
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%. :)
0
Top20 Hala dzieci tym razem chyba będzie miało 30 miejsc, a to i tak mało. Takich komentarzy jak te Wasze to już dawno nie widziałem (nie mówię tego o wszystkich tutaj).
0
Wiecie co, lepiej niech to przegrają, może się choć trochę zmotywują, bo od 30 minuty grają od niechcenia.
0
Won stąd!