0

Nareszcie! Cuenca powołany!
Zanim ten zawodnik doznał kontuzji to zjadał Tello na śniadanie. Znacznie lepszy technicznie zawodnik. To była jedyna rzecz, która mi się nie podobała u Taty: ciągłe pomijanie Isaaca. Nie sądzę, żeby już w pierwszym meczu po powrocie, jeśli Tata da mu oczywiście zagrać, odpalił fajerwerki, ale przez regularne szanse na grę powinien wrócić do formy. A jeśli wróciłby na swój poziom to Tello mógłby zacząć pakować walizki, po przy Cuence po prostu wymięka. I mam nadzieję, że tak się stanie.

0

Dopóki sędzia nie zagwiżdże ostatni raz w tym meczu, tego wiedzieć nie będziemy. :)

0

Fakt, są niezłe. :)

0

Arkeno
Znam reguły La Liga. W sytuacji remisu punktowego, wyżej w tabeli zostaje drużyna, która ma lepszy bilans bezpośrednich starć. W tym wypadku-Barca 2:1. :)

0

Bezpośrednie mecze.

0

Nie, nie, śmiałem się z końcówki. :) Pesymistom :)

0

Nie, nie, śmieję się z końcówki. :) Pesymistom. ;)

0

Tak, bo wygraliśmy bezpośrednio z Realem.

0

Pesymistą? :D

0

I Barca druga w tabeli.

0

To było do światek12

0

Dla Ciebie może nie, dla innych-owszem.

0

Ehh, czemu mnie to nie dziwi? :)

0

Za bójkę.

0

Ale wojna...

0

Taa, u nas było na odwrót, od fantastycznego początku do fatalnego końca.

0

Kto to napisał, że Jese strzeli? :)

0

Nic nowego w meczach Realu.

0

Bilans bezpośrednich starć. Czyli Barca druga, :)

0

Co się odwlecze, to nie uciecze. Fart Białych musi się kiedyś skończyć. :)

0

No właśnie. A mało nam skrzydłowych?

0

Ale nam nie jest potrzebny Silva, bo następce dla Xaviego już mamy: Cesca Fabregasa. Poza tym Silva to podstawa ManC, zawodnik nie do wyjęcia.

0

Wydaje Ci się. Niestety.

0

No bo tak było. Po golu może jakieś 10 minut typowej gry Barcy, a później sielanka. I ot, z 1-0 na 2-3.

0

Powiem tak: w miarę upływu czasu graliśmy coraz słabiej. Piłkarze mniej biegali, dekoncentrowali się. Słabła wola walki, co było najgorsze. Sądzili po golu Alexisa, że mecz jest wygrany, a tu wyszło zupełnie odwrotnie. To nie Walencja grała świetnie, a Barca grała coraz gorzej. Ale nie hejtuję ich, bo każdemu może się trafić słabszy dzień. Bywa.

0

To samo. Według mnie najgorszy mecz tego sezonu w wykonaniu Barcy, nawet te z Ajaxem i Bilbao, choć przegrane, były lepsze.

0

NooGL3r
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%. :)

0

Top20 Hala dzieci tym razem chyba będzie miało 30 miejsc, a to i tak mało. Takich komentarzy jak te Wasze to już dawno nie widziałem (nie mówię tego o wszystkich tutaj).

0

Wiecie co, lepiej niech to przegrają, może się choć trochę zmotywują, bo od 30 minuty grają od niechcenia.

0

Won stąd!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?