0

Będziemy grać formacją 4-5-1. Wtedy pomoc Busqets, Xavi, Iniesta, Fabregas, Neymar/Alexis/Pedro i Messi na desancie. W ten sposób Xavi zająłby miejsce jednego ze skrzydłowych.

0

N2O
To była ironia, doskonale wiem, że nie ma porównania. :)

0

Nie zauważyłem. :)

0

Madrid_POL
Nie gadam z Tobą, źle Ci tu? Nikt Cię nie trzyma na siłę na stronie Barcy.

0

No, bo wszyscy tutejsi to debile, z którymi pogadać się nie da. Ach, cieszmy się za to, że strona Realu jest taka wspaniała i ma użytkowników, z którymi zawsze możesz pogadać na poziomie, a przede wszystkim są pełni szacunku dla rywala.
Kończ waść z tą swoją hipokryzją.

0

*chyba

0

To cyhba po tych wczorajszych imprezach z okazji 4 złot na igrzyskach. Do teraz go trzyma..... :)

0

Nie bój się, nie strzelicie tylu, żeby nas wyprzedzić. ;)

0

Jak Chcesz zobaczyć zero, to Popatrz sobie w lustro.
A teraz Wy**erdalaj!

0

Jasne, czyli słabsza dyspozycja Xaviego i Puyola=wywalenie ich z klubu? To nie kobiece myślenie, tylko spojrzenie na historię i tradycję naszego klubu. Właśnie dlatego jesteśmy Barcą, bo traktujemy z szacunkiem wartości wykształcone w klubie na przestrzeni dekad. I nie jest trudno to zrozumieć, wystarczy wiedzieć co nieco o Barcelonie. My nie jesteśmy Realem Madryt, który potrafi zrobić wszystko z piłkarzami, byle choć trochę zarobić.

0

Ty mnie Osłabiasz. Opuść łaskawie tę stronę i idź narzekać gdzie indziej.

0

Ola777
Też tak sądzę, w końcu Mes Que Un Club. :)

0

*do Leo

0

I jak Twierdzisz, że to geniusz nad geniuszami, to lepiej Obczaj sobie to:


Alexis to piłkarz świetny, ale Leo to mu bardzooooo daleko.

0

bkayFCB4EVER483
Alexis strzela i asystuje na zawołanie. Ma pewne miejsce w składzie i zaufanie trenera. I jest olewany... Moja wypowiedź była ironią, to Ty robisz z siebie durnia twierdząc, że Barcelona go krzywdzi.

0

Ty nie Zrozumiesz, że się Ośmieszasz heheeee.

0

Xavi to nadal nasz dyrygent. Głupotą jest niedocenianie jego klasy. Peace.

0

bkayFCB4EVER483
Znowu się Popisujesz głupotą. Wyjdź i ochłoń, bo Ci żyłka pęknie, uciśniony obrońco biednego, niedocenianego i olewanego w Barcelonie Alexisa.

0

Raczej Pedro. Ney dopiero co wrócił, nie sądzę, żeby Tata ryzykował. W rewanżu na pewno, tu raczej Messiemu partnerować będą Alexis i Pedro. Ale nie powinniśmy się martwić, bo są w formie, więc nie powinniśmy jakoś mocno odczuć braku cracka z Brazylii. :)

0

Jeden z niewielu trzeźwo myślących. Wszyscy hejterzy Xaviego zapominają jaka jest jego rola w drużynie. No ale co Poradzisz, Szacunek za ten komentarz. :)

0

Czo te gimby. :)

0

Na dodatek to szarpanie za włosy. Dał się łatwo sprowokować, to niech teraz siedzi. :)

0

Chyba każdy to widzi. ;)

0

No comment. Na jakiej podstawie oni to stwierdzają? Sprawdzali staty w FIFIE czy co? :D

0

Za to, że nauczył się JEDNEGO zwodu. Respect. :D

0

Za własną głupotę. Bywa... :)

0

Ja też. :)

0

Cholerka, powinno być *Barca zrobiła w nim w zasadzie wszystko

0

Me too. :)

0

Dobre Messi1st! ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?