Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będziemy grać formacją 4-5-1. Wtedy pomoc Busqets, Xavi, Iniesta, Fabregas, Neymar/Alexis/Pedro i Messi na desancie. W ten sposób Xavi zająłby miejsce jednego ze skrzydłowych.
0
N2O
To była ironia, doskonale wiem, że nie ma porównania. :)
0
Nie zauważyłem. :)
0
Madrid_POL
Nie gadam z Tobą, źle Ci tu? Nikt Cię nie trzyma na siłę na stronie Barcy.
0
No, bo wszyscy tutejsi to debile, z którymi pogadać się nie da. Ach, cieszmy się za to, że strona Realu jest taka wspaniała i ma użytkowników, z którymi zawsze możesz pogadać na poziomie, a przede wszystkim są pełni szacunku dla rywala.
Kończ waść z tą swoją hipokryzją.
0
*chyba
0
To cyhba po tych wczorajszych imprezach z okazji 4 złot na igrzyskach. Do teraz go trzyma..... :)
0
Nie bój się, nie strzelicie tylu, żeby nas wyprzedzić. ;)
0
Jak Chcesz zobaczyć zero, to Popatrz sobie w lustro.
A teraz Wy**erdalaj!
0
Jasne, czyli słabsza dyspozycja Xaviego i Puyola=wywalenie ich z klubu? To nie kobiece myślenie, tylko spojrzenie na historię i tradycję naszego klubu. Właśnie dlatego jesteśmy Barcą, bo traktujemy z szacunkiem wartości wykształcone w klubie na przestrzeni dekad. I nie jest trudno to zrozumieć, wystarczy wiedzieć co nieco o Barcelonie. My nie jesteśmy Realem Madryt, który potrafi zrobić wszystko z piłkarzami, byle choć trochę zarobić.
0
Ty mnie Osłabiasz. Opuść łaskawie tę stronę i idź narzekać gdzie indziej.
0
Ola777
Też tak sądzę, w końcu Mes Que Un Club. :)
0
*do Leo
0
I jak Twierdzisz, że to geniusz nad geniuszami, to lepiej Obczaj sobie to:
Alexis to piłkarz świetny, ale Leo to mu bardzooooo daleko.
0
bkayFCB4EVER483
Alexis strzela i asystuje na zawołanie. Ma pewne miejsce w składzie i zaufanie trenera. I jest olewany... Moja wypowiedź była ironią, to Ty robisz z siebie durnia twierdząc, że Barcelona go krzywdzi.
0
Ty nie Zrozumiesz, że się Ośmieszasz heheeee.
0
Xavi to nadal nasz dyrygent. Głupotą jest niedocenianie jego klasy. Peace.
0
bkayFCB4EVER483
Znowu się Popisujesz głupotą. Wyjdź i ochłoń, bo Ci żyłka pęknie, uciśniony obrońco biednego, niedocenianego i olewanego w Barcelonie Alexisa.
0
Raczej Pedro. Ney dopiero co wrócił, nie sądzę, żeby Tata ryzykował. W rewanżu na pewno, tu raczej Messiemu partnerować będą Alexis i Pedro. Ale nie powinniśmy się martwić, bo są w formie, więc nie powinniśmy jakoś mocno odczuć braku cracka z Brazylii. :)
0
Jeden z niewielu trzeźwo myślących. Wszyscy hejterzy Xaviego zapominają jaka jest jego rola w drużynie. No ale co Poradzisz, Szacunek za ten komentarz. :)
0
Czo te gimby. :)
0
Na dodatek to szarpanie za włosy. Dał się łatwo sprowokować, to niech teraz siedzi. :)
0
Chyba każdy to widzi. ;)
0
No comment. Na jakiej podstawie oni to stwierdzają? Sprawdzali staty w FIFIE czy co? :D
0
Za to, że nauczył się JEDNEGO zwodu. Respect. :D
0
Za własną głupotę. Bywa... :)
0
Ja też. :)
0
Cholerka, powinno być *Barca zrobiła w nim w zasadzie wszystko
0
Me too. :)
0
Dobre Messi1st! ! :D