Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozumiem Cię, też chciałbym powrotu tego Leo w najlepszej wersji, jednak mam obawy, że Leo tak grał już nie będzie. Nie tylko ze względu na brak odwagi, bo tej mu nie brakuje, bardzo możliwe, że po kontuzji odzyska pewność siebie, ale również dlatego, że rywale znają tylko jeden sposób na zatrzymanie go-faul. I to nie raz chamski. Chodzi o zasadę "po trupach do celu", czyli zatrzymać Messiego za wszelką cenę. Zobacz też ile miał on kiedyś miejsca na te swoje wspaniałe dryblingi, a ile ma teraz. Po prostu rywale mu nie odpuszczają i tak jak mówiłem, dochodzi jeszcze fakt zmęczenia organizmu, Leo już niestety nie jest tak szybki i wytrzymały kondycyjnie jak kiedyś (czego przykładem jest dreptanie Leo po boisku, podczas gdy inni koledzy mordują się w walce pressingiem).
0
Chcesz dyskusji to proszę. :)
Więc tak, ja uważam, że Leo zmienił się pod wpływem czasu-zaczął troszkę bardziej gestykulować, odpuszczać, nie walczy już tak ambitnie jak kiedyś. Ale z drugiej strony to nie aktor, taki jak Ronaldo. Poza tym Leo jednak ma te 4-5 lat gry na najwyższym poziomie za sobą, w tych latach był nieustannie kopany, faulowany, a nawet deptany. Nie dziwie mu się, bo chłopak ma prawo mieć dość tego i trochę spuszcza z tonu, dla mnie to naturalne.
0
pax
Według mnie bardzo dobrze, że Dodałeś tych kilka wzmianek historyczno/mitologicznych, bo to wzbogaca treść, podnosi ton Twojej wypowiedzi i ogólnie obrazuje, że Potrafisz bardzo dobrze to wkomponować w tekst, który traktuje głównie o statystykach i porównaniach. Nie Masz za co przepraszać, mnie się podobał cały artykuł i szacunek za jego napisanie. :) Również Pozdrawiam :)
0
Bez przesady, Użyłeś ich w dobrym kontekście, poza tym każdemu się zdarza, mnie to nawet za często. :)
0
I w tym się obaj zgadzamy. :)
0
MesQueUnClub22
Trochę Przesadzasz, Messi to nie CR7 czy Lewy.
0
Wow, Don, co za mocne słowa. :)
0
n00stres
Faktem jest, że challenger trochę przesadził, ale nie wszystko jest tam aż tak wyolbrzymione-osobiście również wydaje mi się, że kontuzja Leo wyjdzie na dobre naszej drużynie, bo Pedro i Alexis pod jego nieobecność zaczęli grać kapitalnie, zwłaszcza Pedro odzyskał formę. challengerowi chodziło chyba o to, żeby szukać jakichś pozytywów w tym, że nie ma Leo. I faktycznie one są:Barca pokazała, że potrafi sobie radzić bez Leo, dwaj wyżej wymienieni skrzydłowi nabrali pewności siebie, a w dodatku uwzględnił on zmiany, które usiłuje wprowadzić do drużyny Gerardo Martino. Mimo to zgadzam się z Paxem, że to nie Leo jest winowajcą "Messidependencji", lecz brak formy innych strzelców. Ale nie powiem, żeby artykuł challengera był aż tak strasznie wyolbrzymiony.
1
Alexis tu był już od 2011. Nie miał skąd wracać. :) A jeśli Ci chodzi o formę to zauważ, że gra świetnie już od początku 2013.
0
donfajda
W pełni się zgadzam.
0
*na nasze szczęście, sorry za pomyłkę.
0
No ale a nasze szczęście ten "koński rok" się już zakończył. Teraz czas na wielki powrót mistrzów i 6 trofeów w sezonie, niech Martino, Messi i spółka pokażą rywalom, że czas Barcy jeszcze się nie skończył.
0
A co to ma do tego felietonu, co?
0
Czyżbyś Mówił o naszym zarządzie?
0
Hehe, ale czy na prawdę powinni go bić za to, że ma drewno w nogach? :)
0
Sprzedać Xaviego? Really? Xavi to nasza legenda i symbol, co, przez wiek nie gra już tak dobrze jak 2-3 sezony temu, to od razu na sprzedaż? Uszanuj go trochę i Pozwól mu dokończyć karierę w klubie jego życia, czyli w Barcelonie.
0
Już kilka razy Redaktorzy obiecali, że to zmienią. Od rana. A tu ciągle nic. :)
0
To może zbanujmy od razu wszystkich i będzie święty spokój. ;)
0
Nie ma możliwości prowadzenia relacji na czacie, to trzeba poświęcić jakiś news. Przecież zawsze tak jest, więc nie wiem czemu Ci to przeszkadza.
0
Ja nie napisałem, że takiego systemu nie stosuje. Stwierdziłem tylko fakt, że lubi takie ustawienie.
0
Dokładnie, na razie to tylko sensacje rozsiewane przez media. Dopóki nie będzie oficjalnego potwierdzenia, to będą to tylko plotki.
0
Nie powinno nas obchodzić jakiej narodowości on jest. Kompleks Niemców? Przypominam, że druga wojna światowa skończyła się 68 lat temu.
0
Sorry, to miało być wyżej.
0
"Kurtułę" trzyma muł, Możesz o nim zapomnieć.
0
Dokładnie, potrzeba nam zastępcę Puyiego, bo on raczej na tak wysoki poziom już nie wróci. No znaleźć jakiegoś napastnika, wysokiego, który zgodziłby się na rolę drugoplanową w zespole.
PS: Nieźle Ci wyszła ta ostatnia piosenka, oby tak dalej! :)
0
Niby tak. Ale Lewy już wtedy pokazywał, że ma o co walczyć. Jednak uważam, że od Mandżukicza to on jest trochę gorszy. Jego szanse na regularną grę dodatkowo maleją, bo Pep lubi grać z fałszywą 9, bez klasycznego snajpera, czyli czasu dla Lewego, Mandżukicza i Pizzaro jest jeszcze mniej.
0
Bardzo lubię tego zawodnika, jeden z niewielu talentów Chelsea w obecnej chwili, ale obiektywnie: po co nam on? Mało mamy pomocników? Narzekamy, że Roberto nie gra, pomyślcie sobie co by było, gdyby doszedł jeszcze jeden konkurent. Totalny ścisk. Ewentualnie mógłby grać na skrzydle, ale tam też jest tłok:Neymar, Alexis, Pedro, Tello, Affelay, Cuenca. My nie jesteśmy Real Madryt, nie musimy mieć każdego zawodnika, o którym się robi głośno. Mamy dobry skład, jeśli transfer to tylko obrońca i napastnik-joker.
0
Barrios nigdy nie był na wyższej półce niż Lewy, nie przesadzajmy.
0
Czy ja wiem? Lewy żyje głównie z podań pomocy, a Mandżukicz potrafi sobie wypracowywać sytuacje sam.
0
W ten delikatny sposób Pep uświadamia Lewemu, że o pierwszym składzie może raczej zapomnieć. :)