0

Na końcu tej twojej go nie ma, zapewniam Cię.

0

Miki nie pisz już nic, bo się tylko pogrążasz. Brniesz w ślepą uliczkę i nawet tego nie widzisz.

0

Chociaż, faktycznie byłby to niezły prezent. Święta bez Mikiego! :)

0

Criss18Barca
Nie liczyłbym na bana dla niego.

0

Możliwe. :)

0

Szlachetniejsze? Sprawdź najpierw definicję tego trudnego słówka, a potem go używaj.

0

Mówiłem już: Miki jest pod ochronką. Cholera tylko nie wiem czemu.

0

Mały?

0

Bo to je Miki, tego nie ogarniesz. :)

0

Moderatorzy. Nie wiem ile razy zgłaszałem go do moderacji, a bana nie dostał, choć powinien. Nie wiem, czemu jest pod ochronką.

0

Jeden z niewielu trzeźwo myślących kibiców Realu. Pozdro. :)

0

4:1. Mecze trzeba oglądać.

0

Messi to Barca? Nie no, chyba zaraz wyjdę z siebie! Człowieku, Messi to część Barcelony, jedna z wielu. Fakt, że wyjątkowa, ale tylko część!

0

Nic na niego nie poradzisz.

0

Przepraszam Cię Miki, ale nasz klub nazywa się FC Messi czy FC Barcelona?

0

Jeśli kibicujesz Barcelonie to g**no cię powinien obchodzić CR7 i jego rekordy. Wolę potrójną koronę i 20 goli Leo, niż Ligę i 70 goli Messiego. Tyle w tym temacie.

0

Fanboy.

0

Bo to nie Leo ani CR7. Wykruszy się w połowie sezonu, tak jak całe Atletico. Popatrz na poprzedni sezon. Ładnie grali tylko do lutego. Potem zmęczenie, te sprawy.

0

Mikuś, idź spać, bo jutro trzeba domek posprzątać przed wigilią i trzeba być wypoczętym.

0

Nie śmieję się z kontuzji, tylko z tej ceny (wygurowanej) jakbyś nie zauważył.

0

100 milionów na opał poszło.....

0

Skończcie spinę. W GD zobaczymy, kto lepszy. I mam nadzieję, że sędzią wtedy nie będzie ani Mallenco, ani Fernandez. :)

0

Lepiej nie.

0

Nie wiedziałeś o tym? :)

0

Najlepiej w 1/4 LM i w drugim GD. :)

0

Pedro najlepszym naszym snajperem. To mówi samo za siebie.

0

Atletico....

0

Wróci Leo do gry, to Fabs wróci do pomocy.

0

Szacun, szkoda tylko, że takich prawdziwych kibiców Realu jest niewiele.

0

Poczekaj, bo o 23 może być jeszcze większy. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?