Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na końcu tej twojej go nie ma, zapewniam Cię.
0
Miki nie pisz już nic, bo się tylko pogrążasz. Brniesz w ślepą uliczkę i nawet tego nie widzisz.
0
Chociaż, faktycznie byłby to niezły prezent. Święta bez Mikiego! :)
0
Criss18Barca
Nie liczyłbym na bana dla niego.
0
Możliwe. :)
0
Szlachetniejsze? Sprawdź najpierw definicję tego trudnego słówka, a potem go używaj.
0
Mówiłem już: Miki jest pod ochronką. Cholera tylko nie wiem czemu.
0
Mały?
0
Bo to je Miki, tego nie ogarniesz. :)
0
Moderatorzy. Nie wiem ile razy zgłaszałem go do moderacji, a bana nie dostał, choć powinien. Nie wiem, czemu jest pod ochronką.
0
Jeden z niewielu trzeźwo myślących kibiców Realu. Pozdro. :)
0
4:1. Mecze trzeba oglądać.
0
Messi to Barca? Nie no, chyba zaraz wyjdę z siebie! Człowieku, Messi to część Barcelony, jedna z wielu. Fakt, że wyjątkowa, ale tylko część!
0
Nic na niego nie poradzisz.
0
Przepraszam Cię Miki, ale nasz klub nazywa się FC Messi czy FC Barcelona?
0
Jeśli kibicujesz Barcelonie to g**no cię powinien obchodzić CR7 i jego rekordy. Wolę potrójną koronę i 20 goli Leo, niż Ligę i 70 goli Messiego. Tyle w tym temacie.
0
Fanboy.
0
Bo to nie Leo ani CR7. Wykruszy się w połowie sezonu, tak jak całe Atletico. Popatrz na poprzedni sezon. Ładnie grali tylko do lutego. Potem zmęczenie, te sprawy.
0
Mikuś, idź spać, bo jutro trzeba domek posprzątać przed wigilią i trzeba być wypoczętym.
0
Nie śmieję się z kontuzji, tylko z tej ceny (wygurowanej) jakbyś nie zauważył.
0
100 milionów na opał poszło.....
0
Skończcie spinę. W GD zobaczymy, kto lepszy. I mam nadzieję, że sędzią wtedy nie będzie ani Mallenco, ani Fernandez. :)
0
Lepiej nie.
0
Nie wiedziałeś o tym? :)
0
Najlepiej w 1/4 LM i w drugim GD. :)
0
Pedro najlepszym naszym snajperem. To mówi samo za siebie.
0
Atletico....
0
Wróci Leo do gry, to Fabs wróci do pomocy.
0
Szacun, szkoda tylko, że takich prawdziwych kibiców Realu jest niewiele.
0
Poczekaj, bo o 23 może być jeszcze większy. :)