0

Dokładnie tak jak Mówisz.

0

A ile Ci za tę "pracę" płacą? ;)

0

Taka prawda, niestety.

0

Okej, dzięks za poprawkę, ale co Ty tak każdemu użytkownikowi pisownię sprawdzasz?

0

Że co? Zaczepki szukasz? Powiedziałem tylko prawdę.

0

Co to za pierdoły?! Szlak mnie normalnie trafia jak czytam takie bzdury! Argentyńskie brukowce pewnie płaczą, bo odszedł z Newell's. Niech płaczą dalej, a Tata nigdzie się stąd nie rusza. Jak świetnie wpłynął on ta tą drużynę świadczą wyniki. A jeśli nie do końca zaadaptował się do Europy, to niech mózgi z Buenos Aires wezmą pod uwagę fakt, że po blisko 50 latach życia w Południowej Ameryce ciężko jest się od razu przystosować. A Martino ma na to jeszcze czas, więc niech nie gadają głupot, że chce odejść, a trener niech robi swoje.

0

No nareszcie, a ciągnęło się to, i ciągnęło. Ale Andres zostaje z nami, i to jest najważniejsze. VeB!

0

Widzę, że w końcu ktoś to zauważył.

0

1899barca
Pedro też spoko, ale dzisiaj to nie było to samo, co w pierwszym meczu z Cartageną, ani z Celticiem, ani nawet z Villareal. Dobrze, ale bez szaleństwa.

0

Tak Miki, minusuj mnie. Za to, że powiedziałem prawdę.

0

Piotrze
Dajmy już sobie z nim spokój. Troll i tyle. A administratorzy pokazali, jak bardzo poważnie traktują zgłoszenia do moderacji.

0

Dla mnie Adriano. Pety z daleka, o niebo lepiej, niż Montoya.

0

Piotr
Spoks, nie złapałem, bo teraz tylu go hejtuje.

0

Ja nawet na privie prosiłem o bana dla niego. I co? Cisza.

0

No właśnie, troll. A te mądre wypowiedzi można na palcach jednej ręki policzyć.

0

Nie hejtuj Pedro.

0

Może dla Ciebie, ja już mam go dość.

0

Regularnie go zgłaszam, a moderatorzy-nic.

0

Asysta Iniesty była genialna, brawo Don Andres!

0

"Z tego miejsca to i ja bym uderzył"-Szpak w FIFA 13 :)

0

Proszę Cię, wyjdź stąd.

0

A.IniestaFans
Tak już jest tutaj, tego nie Zmienisz.

0

BarcaForever24
Zgadzam się, Alexis-genialny drybler, Pedro-dobry strzelec.

0

Ban. Kiedy wreszcie go Dostaniesz?

0

Adriano, brawo, koledzy powinni się uczyć od niego tych strzałów z daleka.

0

n00stres
Pytałem się, co Miki zrobił, że jest chroniony przez moderatorów?

0

Weź już nic nie pisz. W ogóle!

0

n00stres
Ja nie wiem ile razy go zgłaszałem wcześniej i bana nie dostał. On ma jakieś przywileje?

0

Zgłaszałem go jakieś 10 razy i moderatorzy to ignorują. A ban m,u się ewidentnie należy.

0

Ja się pytam: dlaczego Miki_Messi2001 nie dostał jeszcze bana za pisanie nie na temat? Inni użytkownicy bany dostali za takie coś a on co? Również zasłużył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?