Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie tak jak Mówisz.
0
A ile Ci za tę "pracę" płacą? ;)
0
Taka prawda, niestety.
0
Okej, dzięks za poprawkę, ale co Ty tak każdemu użytkownikowi pisownię sprawdzasz?
0
Że co? Zaczepki szukasz? Powiedziałem tylko prawdę.
0
Co to za pierdoły?! Szlak mnie normalnie trafia jak czytam takie bzdury! Argentyńskie brukowce pewnie płaczą, bo odszedł z Newell's. Niech płaczą dalej, a Tata nigdzie się stąd nie rusza. Jak świetnie wpłynął on ta tą drużynę świadczą wyniki. A jeśli nie do końca zaadaptował się do Europy, to niech mózgi z Buenos Aires wezmą pod uwagę fakt, że po blisko 50 latach życia w Południowej Ameryce ciężko jest się od razu przystosować. A Martino ma na to jeszcze czas, więc niech nie gadają głupot, że chce odejść, a trener niech robi swoje.
0
No nareszcie, a ciągnęło się to, i ciągnęło. Ale Andres zostaje z nami, i to jest najważniejsze. VeB!
0
Widzę, że w końcu ktoś to zauważył.
0
1899barca
Pedro też spoko, ale dzisiaj to nie było to samo, co w pierwszym meczu z Cartageną, ani z Celticiem, ani nawet z Villareal. Dobrze, ale bez szaleństwa.
0
Tak Miki, minusuj mnie. Za to, że powiedziałem prawdę.
0
Piotrze
Dajmy już sobie z nim spokój. Troll i tyle. A administratorzy pokazali, jak bardzo poważnie traktują zgłoszenia do moderacji.
0
Dla mnie Adriano. Pety z daleka, o niebo lepiej, niż Montoya.
0
Piotr
Spoks, nie złapałem, bo teraz tylu go hejtuje.
0
Ja nawet na privie prosiłem o bana dla niego. I co? Cisza.
0
No właśnie, troll. A te mądre wypowiedzi można na palcach jednej ręki policzyć.
0
Nie hejtuj Pedro.
0
Może dla Ciebie, ja już mam go dość.
0
Regularnie go zgłaszam, a moderatorzy-nic.
0
Asysta Iniesty była genialna, brawo Don Andres!
0
"Z tego miejsca to i ja bym uderzył"-Szpak w FIFA 13 :)
0
Proszę Cię, wyjdź stąd.
0
A.IniestaFans
Tak już jest tutaj, tego nie Zmienisz.
0
BarcaForever24
Zgadzam się, Alexis-genialny drybler, Pedro-dobry strzelec.
0
Ban. Kiedy wreszcie go Dostaniesz?
0
Adriano, brawo, koledzy powinni się uczyć od niego tych strzałów z daleka.
0
n00stres
Pytałem się, co Miki zrobił, że jest chroniony przez moderatorów?
0
Weź już nic nie pisz. W ogóle!
0
n00stres
Ja nie wiem ile razy go zgłaszałem wcześniej i bana nie dostał. On ma jakieś przywileje?
0
Zgłaszałem go jakieś 10 razy i moderatorzy to ignorują. A ban m,u się ewidentnie należy.
0
Ja się pytam: dlaczego Miki_Messi2001 nie dostał jeszcze bana za pisanie nie na temat? Inni użytkownicy bany dostali za takie coś a on co? Również zasłużył.