0

Właśnie takie podejście trzeba mieć.

0

Nie odpisuje na zaczepki, hehe. :)

0

Thanks. :)

0

Czy jest użytkownik HalaDzieci?

0

Cule
Tak jest, było i będzie, nic na to nie poradzimy. Wiesz, brukowce, te sprawy. :)

0

Pożyjemy, zobaczymy. ;)

0

Heynkes stworzył taran, który ,jak na razie, jest nie do zatrzymania. Szacun dla tego kolesia.

0

Ja nie hejtuję, tylko mówię, żeby się wstrzymać z osądem transferu Ter Stegena. To jest jeszcze niewiadoma.

0

Ale hala dzieci nie mogą dzięki temu mieć z nas beki, nie mogą mówić, że zagrali lepiej od nas, hehe. :)

0

I to z trzecioligowcem. :)

0

A Villie ściągnął nie kto inny, tylko Txiki Begiristan.

0

Z Ter Stegenem bym się jeszcze wstrzymał.

0

To było do DiabLo

0

Czemu nie? Po pierwsze byłby dużo tańszy od tamtych (choć dla Rosella 20 baniek to i tak może być za dużo), a po za tym z uwagi na wiek mógłby częściej wchodzić z ławki, zamiast grać cały czas w podstawie. Faktycznie byłby to wtedy "drugi Larsson". :)

0

Co to by był za atak: Neymar-Van Persie-Messi. Uwielbiam tego zawodnika, w Arsenalu był największą gwiazdą, zawsze chętnie bym go widział u nas. Żałowałem, jak Tito nie sprowadził go latem 2012, a była po temu okazja. Byłby to koniec z wszelakimi Lewandowskimi, Cardozo, Lukaku, czy innymi. Kiler, mogący być klasowym zmiennikiem. Tylko boję się, czy zarząd zaryzykowałby choćby 20 milionów za tego gracza.

0

Kolejny pomocnik? Really?

0

Nie Spinaj się tak, ludzie też muszą spać. To było żartem, po to dałem emoticon, żeby pokazać, że to sarkazm.

0

el conquistador
Czekam na potwierdzenie, skąd Wiesz, że Miki nie ma 12 lat? ;)

0

Nie? A masz jakiś dowód?

0

Czy godzina 1 w nocy do dobra pora na siedzenie na necie dla dwunastolatka? Gdy ja miałem 12 lat, to spać chodziłem najpóźniej o 22.00.

0

el conquistador
Dlaczego? A dlatego, że Miki w większości wypadków popisuje się, wypisując głupoty, a poza tym w jego wieku powinno się już dawno spać.

0

Rechcian
Dobra, przyjmując twoje argumenty-padaka. Sam Mówisz, żeby patrzeć na statystyki hen0xa, dobra. W tych naprawdę ważnych meczach (Milan, Real) zagrał raptem 23 minuty. Więc widać, że Martino nie stawia na niego ze względu na nazwisko, gra w mniej ważnych meczach. I te mecze mu służą do tego, by odbudować formę.

0

Zapomniałem napisać, że w chwilach kryzysu miewa przebłyski, jak chociażby z Realem w Superpucharze 2012. Więc nie jest to trwały spadek formy, jak się odblokuje, to będzie co najmniej tak dobrze jak w latach 09-12. Więc nie sprzedawajmy go, bo miewa czasami występy bardzo słabe lub przeciętne. Dlaczego? Bo potrafi też mieć mecze wybitne.

0

Miki, to nie jest przypadkiem pora do spania?

0

Rechcian
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Kryzys ma drugi sezon-w ostatnim roku Pepa grał jeszcze przyzwoicie. Teraz gra lepiej niż w poprzednim, w lidze tyle bramek, ile w poprzednim roku. A według Ciebie te statystyki to padaka? Gratulacje.

0

StrangeFruit
Mnie też, ten zawodnik, dał nam sporo, a może jeszcze zrobić coś dla tej drużyny, ma dopiero 26 lat. Również śledziłem go od debiutu i zawsze podobała mi się jego szybka, dynamiczna, czasem przebojowa gra. To, że teraz miewa kryzysy-zdarza się. Ale trzeba wierzyć, że powróci do wielkiej formy, stać go na to, a ma jeszcze przed sobą czas, żeby pokazać nam ile jest wart.

0

busel004
dos Santos niestety nie zagra, jest kontuzjowany. A szkoda, byłoby ciekawie zobaczyć go przez 90 minut.

0

Hen
Obyś miał rację, fajnie byłoby zobaczyć Dongou przez cały mecz.

0

Nie każdy, to widać po sposobie wypowiedzi i ogólnym hejtowaniu. I mój wiek, jak już wspomniałem, nie ma tu nic do tego.

0

Chańba? Hahahaha!!! Człowieku, najpierw Naucz się pisać po polsku, potem się Wypowiadaj na forach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?