0

"Trzeba odebrać im piłkę"
A w meczu zobaczymy autobus, jak zwykle zresztą.

0

Widzę, że w końcu ktoś zauważył, że z Busim w składzie poszłoby nam lepiej.

0

j0hny88
Bo on nie chce żeby wygrał Ronaldo, nie Wiesz jak to jest? CR7 Już pokazał, że raczej Franek mu tylko buty może czyścić, a wyprzedzić go powinien jeszcze Messi.

0

MVP
To było do BJJ, z Tobą się zgodzę, nie zmieniłby wiele, ale mielibyśmy pewniejszego pivota, no i więcej kreatywności, co na pewno sprawiłoby, że ten mecz nie skończyłby się w 1 połowie.

0

Jeżeli tego nie Zauważyłeś, to ostatnio występuje u nas zjawisko "sergiodependencji". Nie ma Busiego-nie ma pomocy. Wiele ostatnich meczów to potwierdza.

0

MaTi1515
Rozumiem Cię, ale wykartkować się, dlatego, aby nie grać dalej? To głupie. Każdy chce grać, zwłaszcza Fabs. Ale nie twierdzę, że taka sytuacja nas nie urządza, Cesc z czystym kontem bd mógł zagrać w 1/8 i to nas powinno cieszyć.

0

Miki
Nie zgodzadzam się z Tobą. Wcale nie każdy mógłby strzelić karnego. Pamiętasz Chelsea 2012? Jak nie, to sobie zobacz. A jeśli pamiętasz, to nie wypisuj bzdur, bo Xavi jest drugim po Leo wykonawcą rzutów karnych. Strzelił, ma taką notę, bo na taką jak widać zasłużył. I kropka.

0

Jaki zawodnik w ogóle chce kartki? Ci nasi eksperci. ;)

0

OnlyTito
Nie, nie udało mu się. Odpowiadam, bo ilość głąbów na tej stronie jest już nie do zaakceptowania.

0

Dobrze, że on sam chce zostać, a nie patrzy za ka$ą. To nasza przyszłość i obecnie podpora obrony. Niech przedłuży ten kontrakt jak najszybciej.

0

onlyRm
Paru? Już nawet Mueller czy Goetze go przerastają. To po prostu średniak.

0

cichun1995
Chciałeś zabłysnąć? To się Zawiedziesz, nie udało ci się.

0

Podobno to młodzież ma się uczyć od dorosłych, a tu proszę! :)
Dlatego nasza przyszłość jest w La Masii.
Veb!

0

Ja pozdrawiam obiektywnych i kulturalnych fanów Realu. :)

0

Początkowo również byłem za francuzem. Jednak obejrzałem kilka meczy Bayernu (m.in. z Citizens) i zauważyłem, że tak naprawdę większy wpływ na grę drużyny mają teraz pomocnicy środkowi. Ribery miał za Heynkesa kapitalną pozycję w zespole, dużo piłek szło przez niego. Teraz to tylko jeden z wielu dobrych piłkarzy Bayernu, świetny nie jest. A w meczach repry Ronaldo pokazał mu, jak decyduje się o losach drużyny. O ile za pierwszą połowę roku dałbym ZP Riberemu (potrójna korona, duży wpływ na grę) to za drugą połowę nagrodziłbym Ronaldo. A że Cris strzelił dużo więcej, był zawsze najlepszy ze swojej drużyny, ciągnął jej grę (Ribery tego nie robił, natomiast lepiej od nich dwóch w tym elemencie spisał się Messi) dlatego sumując to wszystko jemu należy się ZP. A Frąk? Cóż, sądzę teraz, że powinien przegrać jeszcze z Leo, bo to nasz geniusz pokazał w tym roku, że potrafi w pojedynkę wygrać mecz. Ale niestety kontuzja... Dlatego moim faworytem jest CR7.

0

Ja mówiłem o moim komentarzu, a to, co Napisałeś jest prawdą, nawet Szpakowski coś o tym wspominał.

0

To był suchar. :) A jak wiadomo, suchary nie zawsze bawią. ;)

0

Jak to skąd? Kupili w Realu. :)

0

Dobrze, że teraz, bez niego z Celticiem damy sobie radę.

0

City słabe? Raczej grające nierówno: po jednych się przejadą 7-0, by potem przegrać 0-1.

0

MaTi1515
Wygrywając ciężkie mecze, drużyna pokazuje siłę. Ja tam nie spekuluję, czekam do losowania.

0

OnlyTito
Jakiś problem?

0

Można, no i co? Gdy ktoś nazywa CR7 "Penaldo" to jest wyzwisko. Żelek to odniesienie do fryzury, bo jest przez nią rozpoznawalny.

0

A czy to ważne?

0

Chyba samobójczą. :) Żarcik, może. :)

0

dupaslonia
Kto wyzywa, ten wyzywa. A żelek to nie jest wyzwisko.

0

Mario
Zgadzam się.

0

Bo się im nie chciało, taka prawda.

0

Adriano99
Jeden mecz przegrany, w dodatku o pietruchę. Mamy szanse i to duże.

0

Tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?