Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytaj dokładnie, 91, nie 95.
0
Don
Co racja, to racja. :)
0
Kiedy?
0
Stawiam na 2-1 dla BVB, nawet z kontuzjami przejchali się po Bayernie w superpucharze. Borussia da radę, w końcu grają u siebie, a to ma duże znaczenie.
0
Kolejne ploty, nic więcej. W takie pierdoły uwierzą tylko hala dzieci.
0
Podkarpacie ;D
0
Poczekajmy aż wszyscy będą zdrowi i zacznie się faza pucharowa LM. Wtedy lepiej będzie ocenić dokonania Taty, a najsprawiedliwiej będzie, jeśli z ocenianiem go wstrzymamy się do końca sezonu.
PS: Nie uważam, że w tym roku jest jeszcze to bezproduktywne klepanie, gramy bardziej z rozmachem, szybciej, więc nieco łatwiej rozbić autobus;)
VeB!
0
Real, Milan, Valencia,Ajax rozłożone taktycznie. Bez pomysłu na grę tych zwycięstw by nie było.
0
Brak pomysłu na grę? No błagam...
0
Elkibic to zwyczajny troll, hala dziecko, nie odpisujcie, to on sobie pójdzie.
0
Ty pierniczysz, Porównaj sobie Barcelonę Tito i Martino. Obrona gra o niebo lepiej, umiemy już grać z kontry i nie jesteśmy uzależnieni od Messiego. Jeżeli tego nie Widzisz, to znaczy, że przegapiłeś cały poprzedni sezon.
0
No raczej Camp Nou nie zburzą, na głowę Rosell nie upadł (mam nadzieję). :)
0
*wrześniu
0
Ronaldo wystrzelił dopiero we wrześni, wcześniej nie było tak kolorowo.... ;)
0
A za to, że ciągnął grę drużyny praktycznie zawsze, kiedy był na boisku. Gdyby nie jego wejście, nie awansowalibyśmy do 1/2 LM. Do tego złoty but i dobra forma, aż do kontuzji z Almerią. To mało?
0
Możliwe, że zburzono by wtedy Mini Estadi i grałaby tu Barca B.
0
Ten news powinien znaleźć się na stronie Bayernu, a nie u nas. W tym momencie Pep to przeszłość, nie powinno nas interesować co się dzieje w Monachium, bo to nie nasz problem. A rozpisywanie się o całej grze Bayernu jest bezcelowe, bo wiadomo było od początku, co będzie chciał zrobić Guardiola z ich grą. I jeszcze to określenie "Duma Bawarii". To jest przydomek Barcy, używanie go w odniesieniu do Bayernu uważam za bezcelowe i bezsensowne.
0
Dlaczego Cuenca został skreślony. Przy kontuzjach Tello i Messiego mógłby wreszcie zagrać, choćby jako zmiennik. A on wciąż kontakt z piłką ma tylko na treningu. Szkoda, moim zdaniem Martino popełnia błąd.
0
Chyba CBOS. :)
0
Cud nie zdarza się dwa razy, fakt byli potężni, ale nie byli niepokonani. I Bayern nawet po Guardioli by się przejechał, w pełni się zgadzam z MESSIah16
0
Dokładnie, święta prawda. ;)
0
Nie przegrał wszystkich, a poza tym widzę tu brak szacunku do niego, te 100 pkt same się nie zdobyło.
0
W przypadku Leo-tak. Popatrz, tylko trochę przypakował i stracił nie co na motoryce i zwinności, więc w jego przypadku owszem.
0
Messi1st!
To o zwinności było do komentu o wadzie.
0
A może, ponieważ jego słaba fizyczność daje mu zwinność.
0
A gry głową nie wymieniłem jako wadę, jak trzeba, to potrafi. ;)
0
Messi1st!
Ja tylko powiedziałem, że to jest wada, która owszem, niesie za sobą pewne korzyści.
0
Dobrze, jednak i tak uważam, że mógłby zmienić to swoje truchtanie na agresywny pressing, a stać go na to.
0
alWaromessi10
Niewielki błąd, w porównaniu do Twoich....
0
Messi1st!
Wady są, każdy je ma, jednak u Leo nie są one aż tak istotne. Ale jednak.
WADY:
-słaby fizycznie;
-niski;
-słabo angażuje się w defensywę.
Ale co do reszty się z Tobą zgodzę. Messi jest największym piłkarskim geniuszem, jakiego kiedykolwiek widziała matka Ziemia! :)