0

Czytaj dokładnie, 91, nie 95.

0

Don
Co racja, to racja. :)

0

Kiedy?

0

Stawiam na 2-1 dla BVB, nawet z kontuzjami przejchali się po Bayernie w superpucharze. Borussia da radę, w końcu grają u siebie, a to ma duże znaczenie.

0

Kolejne ploty, nic więcej. W takie pierdoły uwierzą tylko hala dzieci.

0

Podkarpacie ;D

0

Poczekajmy aż wszyscy będą zdrowi i zacznie się faza pucharowa LM. Wtedy lepiej będzie ocenić dokonania Taty, a najsprawiedliwiej będzie, jeśli z ocenianiem go wstrzymamy się do końca sezonu.
PS: Nie uważam, że w tym roku jest jeszcze to bezproduktywne klepanie, gramy bardziej z rozmachem, szybciej, więc nieco łatwiej rozbić autobus;)
VeB!

0

Real, Milan, Valencia,Ajax rozłożone taktycznie. Bez pomysłu na grę tych zwycięstw by nie było.

0

Brak pomysłu na grę? No błagam...

0

Elkibic to zwyczajny troll, hala dziecko, nie odpisujcie, to on sobie pójdzie.

0

Ty pierniczysz, Porównaj sobie Barcelonę Tito i Martino. Obrona gra o niebo lepiej, umiemy już grać z kontry i nie jesteśmy uzależnieni od Messiego. Jeżeli tego nie Widzisz, to znaczy, że przegapiłeś cały poprzedni sezon.

0

No raczej Camp Nou nie zburzą, na głowę Rosell nie upadł (mam nadzieję). :)

0

*wrześniu

0

Ronaldo wystrzelił dopiero we wrześni, wcześniej nie było tak kolorowo.... ;)

0

A za to, że ciągnął grę drużyny praktycznie zawsze, kiedy był na boisku. Gdyby nie jego wejście, nie awansowalibyśmy do 1/2 LM. Do tego złoty but i dobra forma, aż do kontuzji z Almerią. To mało?

0

Możliwe, że zburzono by wtedy Mini Estadi i grałaby tu Barca B.

0

Ten news powinien znaleźć się na stronie Bayernu, a nie u nas. W tym momencie Pep to przeszłość, nie powinno nas interesować co się dzieje w Monachium, bo to nie nasz problem. A rozpisywanie się o całej grze Bayernu jest bezcelowe, bo wiadomo było od początku, co będzie chciał zrobić Guardiola z ich grą. I jeszcze to określenie "Duma Bawarii". To jest przydomek Barcy, używanie go w odniesieniu do Bayernu uważam za bezcelowe i bezsensowne.

0

Dlaczego Cuenca został skreślony. Przy kontuzjach Tello i Messiego mógłby wreszcie zagrać, choćby jako zmiennik. A on wciąż kontakt z piłką ma tylko na treningu. Szkoda, moim zdaniem Martino popełnia błąd.

0

Chyba CBOS. :)

0

Cud nie zdarza się dwa razy, fakt byli potężni, ale nie byli niepokonani. I Bayern nawet po Guardioli by się przejechał, w pełni się zgadzam z MESSIah16

0

Dokładnie, święta prawda. ;)

0

Nie przegrał wszystkich, a poza tym widzę tu brak szacunku do niego, te 100 pkt same się nie zdobyło.

0

W przypadku Leo-tak. Popatrz, tylko trochę przypakował i stracił nie co na motoryce i zwinności, więc w jego przypadku owszem.

0

Messi1st!
To o zwinności było do komentu o wadzie.

0

A może, ponieważ jego słaba fizyczność daje mu zwinność.

0

A gry głową nie wymieniłem jako wadę, jak trzeba, to potrafi. ;)

0

Messi1st!
Ja tylko powiedziałem, że to jest wada, która owszem, niesie za sobą pewne korzyści.

0

Dobrze, jednak i tak uważam, że mógłby zmienić to swoje truchtanie na agresywny pressing, a stać go na to.

0

alWaromessi10
Niewielki błąd, w porównaniu do Twoich....

0

Messi1st!
Wady są, każdy je ma, jednak u Leo nie są one aż tak istotne. Ale jednak.
WADY:
-słaby fizycznie;
-niski;
-słabo angażuje się w defensywę.
Ale co do reszty się z Tobą zgodzę. Messi jest największym piłkarskim geniuszem, jakiego kiedykolwiek widziała matka Ziemia! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?