Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I jeszcze drugi gol na Bernabeu w 2009 roku w pogromie 6:2. To był coś!
0
Ja jeszcze wspominam dublet z Realem w superpucharze Hiszpanii, kiedy Barca wygrała 3:2.
0
Raczej Ibra, jeśli już.
0
No już, wystarczy, Pitbull już skończył, zróbmy to samo
0
Weź nie Przesadzaj, Alves-owszem, Sergio od dwóch lat gra już w miarę normalnie, już nie symuluje.
0
Ten sędzia skrzywdził zresztą obie drużyny.
0
whatis
Upadł, jak już napisałem, jak rażony piorunem, coś dodał od siebie. Ale nie twierdzę, że faulu w ogóle nie było. Zresztą, po co wałkować to miesiąc po meczu?
0
Pitbull
Ty kurcze mój wiek oceniasz po sposobie argumentowania? Hahaha, dobre!
0
whatis
Nawet jeśli tam był faul, to Ronaldo nie powinien upadać w taki sposób. Zresztą, jak już pisałem, jeśli mówimy o karnych, to na Fabregasie był EWIDENTNY karny. Tego co niektórzy nie widzą.
0
AdimasteR15
Okej, tylko popatrzmy na różnice między Ronaldo i Leo: Messi ma nisko osadzony środek ciężkości, jest (był) bardzo ruchliwy, więc faktycznie trudniej go przewrócić. A CR7? Zawodowy nurek.
0
A co do faulu: Ronaldo upadł jak rażony piorunem po starciu z obrońcą o pół metra niższym od siebie. Normalne?
0
PitbullFeatMessi
Nick tutaj nie mówi mi czyim Jesteś kibicem. Było kilku innych "niby kibiców". Dlatego sory, ale Messi w nicku to jeszcze nie znaczy, że kibic Barcy.
0
Będą ten temat wałkować, sami kurna nie widzieli pewnie, jak to Fabs upadł wtedy w polu karnym Realu, przecież Pepe nie faulował, a skąd!
0
Pitbull
Może jeszcze należały wam się dwa karne, tak dla zasady?
0
Ja pie***e, znowu ten karny!
0
Pitbull
Coś ten patent ostatnio nie zadziałał.
0
Gdyby Ronaldo strzelił wtedy, to wychwalałby go pod niebiosa. :)
0
Pitbull
Mówimy tu konkretnie o Mou, a nie o dawnej przeszłości. Zresztą, niesprawiedliwej wtedy dla Barcy.
0
azali
Zlać dupsko?!! Błagam najwyższa wygrana 3-1 to jest lanie? Chyba pokazał jak pięknie dać się złoić Barcelonie. 5-0, pamięta ktoś?
0
No w tym roku to nie jestem pewny czy drugi. Chyba, że Zlatan "Ibracadabra" lub Franek z FC Bayern z nim wygrają. ;)
0
Czyżby Miki? :D
0
Moim zdaniem to dobry pomysł, niech sobie chłopak pogra i wróci, a wtedy obaczymy co bd dalej.
0
To nie jest forum matematyczne. :D
0
Żeby się nie przeliczył. ;)
0
Chyba raczej płakał. ;)
0
Taki szantaż to żenada. Obrażaniem się na całą FIFĘ CR, ani Real nic nie zyskają. To bardziej żebranie.
0
Z jego zachowaniem wcale się nie dziwie, że nie jedzie na całą tą galę.
0
Powinien on wyglądać tak jak wygląda dzisiaj: Alexis-Messi-Neymar. I tyle w tym temacie.
0
Ale najmniej ogranym.
0
Ta weź, Miki już chciał wykupić kilka zespołów, to tylko jeden z wielu "trenerów" na naszej stronie.