0

I jeszcze drugi gol na Bernabeu w 2009 roku w pogromie 6:2. To był coś!

0

Ja jeszcze wspominam dublet z Realem w superpucharze Hiszpanii, kiedy Barca wygrała 3:2.

0

Raczej Ibra, jeśli już.

0

No już, wystarczy, Pitbull już skończył, zróbmy to samo

0

Weź nie Przesadzaj, Alves-owszem, Sergio od dwóch lat gra już w miarę normalnie, już nie symuluje.

0

Ten sędzia skrzywdził zresztą obie drużyny.

0

whatis
Upadł, jak już napisałem, jak rażony piorunem, coś dodał od siebie. Ale nie twierdzę, że faulu w ogóle nie było. Zresztą, po co wałkować to miesiąc po meczu?

0

Pitbull
Ty kurcze mój wiek oceniasz po sposobie argumentowania? Hahaha, dobre!

0

whatis
Nawet jeśli tam był faul, to Ronaldo nie powinien upadać w taki sposób. Zresztą, jak już pisałem, jeśli mówimy o karnych, to na Fabregasie był EWIDENTNY karny. Tego co niektórzy nie widzą.

0

AdimasteR15
Okej, tylko popatrzmy na różnice między Ronaldo i Leo: Messi ma nisko osadzony środek ciężkości, jest (był) bardzo ruchliwy, więc faktycznie trudniej go przewrócić. A CR7? Zawodowy nurek.

0

A co do faulu: Ronaldo upadł jak rażony piorunem po starciu z obrońcą o pół metra niższym od siebie. Normalne?

0

PitbullFeatMessi
Nick tutaj nie mówi mi czyim Jesteś kibicem. Było kilku innych "niby kibiców". Dlatego sory, ale Messi w nicku to jeszcze nie znaczy, że kibic Barcy.

0

Będą ten temat wałkować, sami kurna nie widzieli pewnie, jak to Fabs upadł wtedy w polu karnym Realu, przecież Pepe nie faulował, a skąd!

0

Pitbull
Może jeszcze należały wam się dwa karne, tak dla zasady?

0

Ja pie***e, znowu ten karny!

0

Pitbull
Coś ten patent ostatnio nie zadziałał.

0

Gdyby Ronaldo strzelił wtedy, to wychwalałby go pod niebiosa. :)

0

Pitbull
Mówimy tu konkretnie o Mou, a nie o dawnej przeszłości. Zresztą, niesprawiedliwej wtedy dla Barcy.

0

azali
Zlać dupsko?!! Błagam najwyższa wygrana 3-1 to jest lanie? Chyba pokazał jak pięknie dać się złoić Barcelonie. 5-0, pamięta ktoś?

0

No w tym roku to nie jestem pewny czy drugi. Chyba, że Zlatan "Ibracadabra" lub Franek z FC Bayern z nim wygrają. ;)

0

Czyżby Miki? :D

0

Moim zdaniem to dobry pomysł, niech sobie chłopak pogra i wróci, a wtedy obaczymy co bd dalej.

0

To nie jest forum matematyczne. :D

0

Żeby się nie przeliczył. ;)

0

Chyba raczej płakał. ;)

0

Taki szantaż to żenada. Obrażaniem się na całą FIFĘ CR, ani Real nic nie zyskają. To bardziej żebranie.

0

Z jego zachowaniem wcale się nie dziwie, że nie jedzie na całą tą galę.

0

Powinien on wyglądać tak jak wygląda dzisiaj: Alexis-Messi-Neymar. I tyle w tym temacie.

0

Ale najmniej ogranym.

0

Ta weź, Miki już chciał wykupić kilka zespołów, to tylko jeden z wielu "trenerów" na naszej stronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?