Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To o Ronaldo?
0
MMM
Nie chodziło mi o Bale, są też tam inni na opał, jak choćby Benzema.
0
Jakby co to do FabsFANa
0
No chyba tylko Tobie. Puyi wraca po ciężkiej kontuzji, odzyskuje formę, a nawet i bez niej jest sercem naszej drużyny. Widać jak bardzo Jesteś obiektywny.
0
O drewnie to można mówić w Madrycie a nie u nas.
0
Weźże Fanie idź już spać.
0
1899barca
Hejtujesz całą drużynę, kiedy ktoś ma słabszy czas od razu Ty mu to wypominasz. Ty w ogóle jesteś kibicem Barcelony? Jak można życzyć jakiemukolwiek, nawet najsłabszemu zawodnikowi swojej drużyny kontuzji. To myślenie gimbusów i sezonowców
0
Cieszę się, że tylko niektórzy.
0
Komentarze pomeczowe "kibiców" Realu na interi rozwalają.
0
Ironia.
0
busel004
Już tak zrobiłem. I wciąż żyję :D
0
Za dużo ludzi nie docenia Pedro. A ten chłopak każdy mecz biega do utraty sił, stara się. Nie wiem, czemu tak wielu ludzi go hejtuje, on na to nie zasługuje.
0
Pedro ma chwilami przebłyski, lecz zdarza się to za rzadko. Ale ja w niego wierzę. W końcu ma już 6 goli, jak na razie nie jest źle.
0
Czyli innymi słowy: sezonowcy
0
Oby jak najszybciej!
0
A szkoda, byłoby czyste konto. No cóż, bywa. Najważniejsze: 3 pkt, dobra gra, forma Cesca, Bartry i Neya.
Najgorsze: kontuzji Messiego ciąg dalszy.
0
1-4.
0
On jest nowym Xavim, ma sporo do udowodnienia.
0
Pokazał. Już zszedł.
0
Brawo Fabs!!
0
Niech ktoś wywali stąd tego trola!!
0
Nie Wchodź tam. To zbiorowisko gimbusów i idiotów. Lepiej niech nikt z nas tam nie wchodzi.
0
Dobra decyzja Taty, niech Ney odpoczywa.
0
Dzięki za info. Kurcze, kiedy to się skończy?
0
Nie oglądałem 1 połowy, co się stało Messiemu?
0
Po co to wyjaśniać Madritistom, oni i tak wiedzą swoje.
0
Robben? Ten sęp? Haha, on i ZP to dwie ostatnie rzeczy które do siebie pasują. Ribery pracuje dla drużyny, może nie strzela dużo, ale, tak jak Leo, ma ogromny wpływ na grę drużyny
0
magiczny
Widzę tu olbrzymi optymizm. Tak jak przed Espanolem. Tylko jak to wtedy się skończyło wszyscy wiemy. Sam tam byłem nadmiernym optymistą, lepiej nie lekceważyć żadnego rywala bo znowu będzie np. Czemu tylko 1-0?
0
Cały rok? A mecze z Borussią i Atletico? W najważniejszych zawodził. Chociażby finał Pucharu Króla, gdzie zarobił czerwoną, hehe. :)
0
Patrząc na ostatnie mecze Messiego (oprócz Milanu) nie zgodzę się z Tobą. Bez formy nikt nic zdziała, nawet piłkarz idealny.