0

No nieźle.

0

Niewiele powiadasz...

0

Dobrze, że Fabs strzelił. To też go powinno podnieść po kilku, nie chcę mówić słabych, ale przeciętnych meczach.

0

Babik 4 nie 5.

0

Nie dał rady, szkoda, ale widać, że wraca chłopak do formy

0

No i kuniec :)

0

Kużwa no, dlaczego?

0

Jaaaaa!

0

Ja mam już dość komentatorów.

0

Pośle, ale chyba nie dzisiaj.

0

Nosz kur...!!!!

0

Ajjj!!

0

Ach, czo nie komentarz:)

0

Eeee tam, ma chęci. A wola walki to więcej niż umiejętności :)

0

Sergio powinien zejść, by odpocząć.

0

Iniesta za Fabsa?!!! WTF?!

0

No i 3 pkt. mamy prawie jak w banku.

0

No to jedziemy z tym koksem.
Veb!

0

A jak nie, to szansa dla Montoyi!

0

Spoko, wyliże się :)

0

Nie rozumiem tych wszystkich, którzy tak jeżdżą po Pedro. Chłopak pracuje za dwóch, no ale co przecież on nic robi, tylko się snuje. Zobaczycie kiedyś walnie taką bramę, że zamknie wam wszystkim te japy. I przestaniecie gadać o jego sprzedaży.

0

Za bardzo się miotamy, powinien wejść Andres za Songa dla lepszej kontroli środka pola.

0

CO TAM SIĘ DZIEJE?!!

0

Dajcie spokój Pedro!!!!!

0

Zbyt dużo niedokładności. Muszą poprawić grę piłką by wygrać.

0

Może jeszcze winka, panie Adi?

0

Ten komentator mnie rozwala :)

0

Adriano, znowu???

0

To pierwszy raz, nikt nie powiedział że będzie od razu działało.

0

Kurde! Ta obrona chyba śpi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?