Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brakiem wiedzy.
0
Nie twierdzę, że nie mają go w ogóle wspierać. Barcelona jest rodziną, zgodzę się z tobą. Ale to, że Leo nie strzelił kilka meczów goli to jeszcze nie jest olbrzymi problem. Poza tym weź pod uwagę fakt, że Messiego dopiero niedawno opuściła kontuzja, a trzymała się bardzo długo. Bo od marca, jeśli dobrze pamiętam.
0
Raczej z trenerem, a nie z kapitanami.
0
Może jakiś lag?
0
Oczywiście: Pedro i Messi do sprzedaży, no bo bramek nie strzelają, to przecież oczywiste, przyszłość prawej obrony też, po co on nam?
No i jeszcze sprowadzić drewnianego gracza, który i tak siedziałby tylko na ławce. Niektórzy to mają pomysły, hehe. xD
0
Miki, weźże idź się ucz i spać. A przy okazji nie obrażaj religijnych poglądów innych.
0
O czym tu jest rozmawiać? Messi jest bez formy, to fakt, ale czy potrzeba spotkania z kapitanami by się odblokował. To trochę dziwne, Leo musi umieć sam się zmotywować. Poza tym kilka meczów bez gola, spotęguje w nim głód bramek i zacznie strzelać sam, tak jak przedtem. Oczywiście nie mówię, że koledzy mają go w tym w ogóle nie wspierać, ale motywować powinien się sam, Teraz najważniejsze dla niego to przełamać się, po tym gole przyjdą same.
0
Ale-sorry
0
Średnio 1,25 gola na mecz. Aż strach pomyśleć, ile stracą na koniec. ąle my o to się martwić nie musimy.;D
0
Tak, karny dla realu. Ale o czerwonej dla Ramosa i karnym za faul na Fabregasie już nie wspomnisz, co?
0
Whatis jest akurat jednym z bardziej obiektywnych kibiców Realu. Sam przyznał, że wygrali fartem.
0
Ten fart się kiedyś zemści, zobaczycie.
0
Szacunek, i tylko szacunek.
0
Szkoda ich. A grają naprawdę nieźle, i nie tylko dzisiaj.
0
Co tam się dzieje, 2 karne, 2-3?
0
Ocena dla Messiego-za wysoka o 1 notę.
0
A wy tylko prowokujecie. :/ Taka prawda, niestety.
0
Dokładnie.
0
A wy i tak swoje. Ja się pytam: po co? Czy na prawdę warto dyskutować z trollami?
0
A nawet jeśli nie to co? Chcecie aby zdobył króla strzelców ceną mistrzostwa. Bz przesady.
0
Na co to gadanie o wyniku Realu? Przecież to mecz z ogórkiem, kolejna manita i co z tego. A kibice RM szukają tu zaczepki. Zupełnie nie wiem po co. Mają swoją stronę do tego by się między sobą kłócić. A my mamy 6 pkt. przewagi i pierwsze miejsce w tabeli, więc dajmy sobie spokój z komentowaniem tego meczu.
0
Pique mówi prawdę, ale zaraz dostanie za to ochrzan od Madrytu.
0
Nie wiem czemu tak jest. Może dlatego, że gra tam teraz Ozil :)
0
TheMefju
Każdy kibicuje komu chce. Nikt ci nie zabroni bycia kibicem The Reds.
0
Tak czy siak, drugiego Viviego w takiej formie nie znajdziemy.
0
Jest jeszcze Caballero z Malagi, który jest dobry, no i chciałby grać w Barcelonie.
0
Arsenal powinien wygrać, grają lepiej niż Liverpool w każdym aspekcie gry. I dobrze. :)
0
Te narzekania to parodia. Za bardzo Barcelona rozpieściła co niektórych, i teraz wydaje się takim, że każdy mecz, gdzie wygramy jedną bramką to mecz stracony. Popatrzcie na obraz gry, na progres formy Alexisa, ciągłą poprawę gry obronnej, pressing, a nie tylko gadać o tym, ile czasu Leo nie trafił do siaty.
0
Wreszcie ktoś zaczął pisać obiektywnie.
0
Sorry, że nie na temat, ale jedno mnie ciekawi: dlaczego podczas meczów Realu jest tu sporo jego kibiców, a gdy gra Barca nie ma po nich śladu?