0

Brakiem wiedzy.

0

Nie twierdzę, że nie mają go w ogóle wspierać. Barcelona jest rodziną, zgodzę się z tobą. Ale to, że Leo nie strzelił kilka meczów goli to jeszcze nie jest olbrzymi problem. Poza tym weź pod uwagę fakt, że Messiego dopiero niedawno opuściła kontuzja, a trzymała się bardzo długo. Bo od marca, jeśli dobrze pamiętam.

0

Raczej z trenerem, a nie z kapitanami.

0

Może jakiś lag?

0

Oczywiście: Pedro i Messi do sprzedaży, no bo bramek nie strzelają, to przecież oczywiste, przyszłość prawej obrony też, po co on nam?
No i jeszcze sprowadzić drewnianego gracza, który i tak siedziałby tylko na ławce. Niektórzy to mają pomysły, hehe. xD

0

Miki, weźże idź się ucz i spać. A przy okazji nie obrażaj religijnych poglądów innych.

0

O czym tu jest rozmawiać? Messi jest bez formy, to fakt, ale czy potrzeba spotkania z kapitanami by się odblokował. To trochę dziwne, Leo musi umieć sam się zmotywować. Poza tym kilka meczów bez gola, spotęguje w nim głód bramek i zacznie strzelać sam, tak jak przedtem. Oczywiście nie mówię, że koledzy mają go w tym w ogóle nie wspierać, ale motywować powinien się sam, Teraz najważniejsze dla niego to przełamać się, po tym gole przyjdą same.

0

Ale-sorry

0

Średnio 1,25 gola na mecz. Aż strach pomyśleć, ile stracą na koniec. ąle my o to się martwić nie musimy.;D

0

Tak, karny dla realu. Ale o czerwonej dla Ramosa i karnym za faul na Fabregasie już nie wspomnisz, co?

0

Whatis jest akurat jednym z bardziej obiektywnych kibiców Realu. Sam przyznał, że wygrali fartem.

0

Ten fart się kiedyś zemści, zobaczycie.

0

Szacunek, i tylko szacunek.

0

Szkoda ich. A grają naprawdę nieźle, i nie tylko dzisiaj.

0

Co tam się dzieje, 2 karne, 2-3?

0

Ocena dla Messiego-za wysoka o 1 notę.

0

A wy tylko prowokujecie. :/ Taka prawda, niestety.

0

Dokładnie.

0

A wy i tak swoje. Ja się pytam: po co? Czy na prawdę warto dyskutować z trollami?

0

A nawet jeśli nie to co? Chcecie aby zdobył króla strzelców ceną mistrzostwa. Bz przesady.

0

Na co to gadanie o wyniku Realu? Przecież to mecz z ogórkiem, kolejna manita i co z tego. A kibice RM szukają tu zaczepki. Zupełnie nie wiem po co. Mają swoją stronę do tego by się między sobą kłócić. A my mamy 6 pkt. przewagi i pierwsze miejsce w tabeli, więc dajmy sobie spokój z komentowaniem tego meczu.

0

Pique mówi prawdę, ale zaraz dostanie za to ochrzan od Madrytu.

0

Nie wiem czemu tak jest. Może dlatego, że gra tam teraz Ozil :)

0

TheMefju
Każdy kibicuje komu chce. Nikt ci nie zabroni bycia kibicem The Reds.

0

Tak czy siak, drugiego Viviego w takiej formie nie znajdziemy.

0

Jest jeszcze Caballero z Malagi, który jest dobry, no i chciałby grać w Barcelonie.

0

Arsenal powinien wygrać, grają lepiej niż Liverpool w każdym aspekcie gry. I dobrze. :)

0

Te narzekania to parodia. Za bardzo Barcelona rozpieściła co niektórych, i teraz wydaje się takim, że każdy mecz, gdzie wygramy jedną bramką to mecz stracony. Popatrzcie na obraz gry, na progres formy Alexisa, ciągłą poprawę gry obronnej, pressing, a nie tylko gadać o tym, ile czasu Leo nie trafił do siaty.

0

Wreszcie ktoś zaczął pisać obiektywnie.

0

Sorry, że nie na temat, ale jedno mnie ciekawi: dlaczego podczas meczów Realu jest tu sporo jego kibiców, a gdy gra Barca nie ma po nich śladu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?