0

Busiemu nie ma się co dziwić, to jego kolejny mecz z rzędu, brakuje mu odpoczynku.

0

Każdemu może się zdarzyć pomyłka :)

0

Tak, tylko zwróć uwagę na to, że on na skrzydle nie jest w stanie się rozpędzić, a co dopiero w środku, gdzie jest gęstwina pomocy i obrony rywala. Martino stara się szukać optymalnego rozwiązania, dajmy mu czas, jak na razie i tak idzie mu bardzo dobrze.

0

Dlatego powinniśmy grać więcej z kontry

0

W defensywie? Obrona i defensywa to to samo.

0

Ja nie wiem po co te narzekania. Wygraliśmy, mamy 3 punkty, no i zero tyłu. Fakt, że Messi ma zadyszkę, ale ludzie po tylu latach gry na 100% ja mu się nie dziwię. I lepiej żeby brakowało mu formy dzisiaj, niż w kwietniu, kiedy sezon będzie wkraczał w decydującą fazę.

0

Bo tu jest zbyt dużo fanbojów Messiego.

0

Gratulacje dla Sevilli za ambicję i walkę!

0

Niech się krystyna wyżyje, może jeszcze jeden karny i 5 minut 3 minutowego doliczonego?

0

Tak, nawet oni widzą debilizm tej pralni mózgów , rm.pl

0

2-1, ośmieszanie się mówieniem o karnych, spiski, skandale, obrazy, fryzjerzy, mam wymieniać dalej?

0

Myliłem się. To totalna parodia :)

0

Ten mecz to parodia.

0

Talibskiej ;)

0

0

On nie umie strzelić normalnie. Nienawidzę tego buraka. Hańba żelusiowi!

0

No cóż. Otwierają nowy teatr :)

0

3-2 !!!! Real może się pochwalić naprawdę solidną obroną :)

0

Dla Ramosa

0

Oko za oko, ząb za ząb :)

0

Krysia znowu płacze, biedaczek :D

0

Bale już strzelają :)

0

Real zaczął. Mam nadzieję że Sevilla utrze im nosa. Oby w tej części madrytu w okolicach północy było -9 ;)

0

To wszystko było po to, by zaszkodzić jego wizerunkowi. Ale od początku było wiadomo, że on w latach 2007-09 nie zajmował się tym i nie wiemy czy zajmuje się tym dziś. Mniejsza, ważne że na razie dadzą Leo spokój.

0

Wymiata, szkoda że Iniesta nie zabłysnął.

0

Może nie 21, ale w granicach 12-15 już tak.

0

Brawo! ;)

0

Sam się zamknij! Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, może Cię to zdziwi, nawet kibice realu!

0

Fabs ma skłonności do gry kombinacyjnej, no i cofa się po piłkę jak Messi. Problem w tym, że on jest mocno bramkostrzelnym pomocnikiem, a nie napastnikiem.

0

Z Espanolem bd jakieś 6,7,może nawet 8 goli, a Leo co najmniej hat-trick :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?