Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busiemu nie ma się co dziwić, to jego kolejny mecz z rzędu, brakuje mu odpoczynku.
0
Każdemu może się zdarzyć pomyłka :)
0
Tak, tylko zwróć uwagę na to, że on na skrzydle nie jest w stanie się rozpędzić, a co dopiero w środku, gdzie jest gęstwina pomocy i obrony rywala. Martino stara się szukać optymalnego rozwiązania, dajmy mu czas, jak na razie i tak idzie mu bardzo dobrze.
0
Dlatego powinniśmy grać więcej z kontry
0
W defensywie? Obrona i defensywa to to samo.
0
Ja nie wiem po co te narzekania. Wygraliśmy, mamy 3 punkty, no i zero tyłu. Fakt, że Messi ma zadyszkę, ale ludzie po tylu latach gry na 100% ja mu się nie dziwię. I lepiej żeby brakowało mu formy dzisiaj, niż w kwietniu, kiedy sezon będzie wkraczał w decydującą fazę.
0
Bo tu jest zbyt dużo fanbojów Messiego.
0
Gratulacje dla Sevilli za ambicję i walkę!
0
Niech się krystyna wyżyje, może jeszcze jeden karny i 5 minut 3 minutowego doliczonego?
0
Tak, nawet oni widzą debilizm tej pralni mózgów , rm.pl
0
2-1, ośmieszanie się mówieniem o karnych, spiski, skandale, obrazy, fryzjerzy, mam wymieniać dalej?
0
Myliłem się. To totalna parodia :)
0
Ten mecz to parodia.
0
Talibskiej ;)
0
0
On nie umie strzelić normalnie. Nienawidzę tego buraka. Hańba żelusiowi!
0
No cóż. Otwierają nowy teatr :)
0
3-2 !!!! Real może się pochwalić naprawdę solidną obroną :)
0
Dla Ramosa
0
Oko za oko, ząb za ząb :)
0
Krysia znowu płacze, biedaczek :D
0
Bale już strzelają :)
0
Real zaczął. Mam nadzieję że Sevilla utrze im nosa. Oby w tej części madrytu w okolicach północy było -9 ;)
0
To wszystko było po to, by zaszkodzić jego wizerunkowi. Ale od początku było wiadomo, że on w latach 2007-09 nie zajmował się tym i nie wiemy czy zajmuje się tym dziś. Mniejsza, ważne że na razie dadzą Leo spokój.
0
Wymiata, szkoda że Iniesta nie zabłysnął.
0
Może nie 21, ale w granicach 12-15 już tak.
0
Brawo! ;)
0
Sam się zamknij! Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, może Cię to zdziwi, nawet kibice realu!
0
Fabs ma skłonności do gry kombinacyjnej, no i cofa się po piłkę jak Messi. Problem w tym, że on jest mocno bramkostrzelnym pomocnikiem, a nie napastnikiem.
0
Z Espanolem bd jakieś 6,7,może nawet 8 goli, a Leo co najmniej hat-trick :)