0

Sokół13
Zgadzam się, ale jak to inaczej Nazwiesz? Po prostu hejterstwo, a napisałem, że to kolejny, ponieważ życzenia kontuzji pod adresem Xaviego widzę nie pierwszy raz.

0

Coż, głupota, jak to mówią, choroba nieuleczalna. :D

0

Dzięki za Twój komentarz, wyczerpuje temat całkowicie.
P.S. Jak na razie tylko Ty napisałeś tu o Pedro obiektywnie.

0

Nie przejmuj się idiotyzmem co niektórych. ;)

0

Gdzie on kurna ma kontuzję?! Przeczytaj cały news, a nie tylko tytuł!

0

Jasne, mam mówić tylko że jest do d.... I wywalić go z drużyny jeszcze zimą. Jak widzę obiektywizm jest tutaj zabroniony.

0

Kolejny hejter Xaviego.

0

Raczej do Franka z Bayernu, lub Zlatana z PSG.

0

Takoje
Nic dodać, nic ująć. :D

0

Mario
Zapomniałeś dodać, że autorzy tej nagrody wyślą list gończy na organizatorów tej nagrody

0

kaczorra86
To było do mnie?

0

Po co ten news, skoro nic się nie stało i nie ma kontuzji?

0

Miki
To sobie jeszcze Pomarzysz, chyba tylko w innym świecie taki skład by był.

0

Mówię, że on zyskuje formę, w tym sezonie jakoś nie miał strasznie słabych meczów, po prostu forma mu się wacha(ła). Ale żeby go od razu sprzeadawać? Krew mnie zalewa, gdy po meczu, w którym Pedro nie strzeli bramki (bądź nie będzie brylował), od razu na sprzedaż. Zresztą to się tyczy nie tylko Pedro: Alexis, Alves, Pique, już na to patrzeć nie można! Zagrał gorzej-sprzedać!

0

Ja nie wierzę, totalna parodia. Lepiej tam nie wchodzić!

0

Pedro powoli zyskuje formę.
alwaromessi10
Jak nie masz nic mądrzejszego do pisania to nie pisz w ogóle.

0

Bo nie ma być. Jest dobrze teraz, Pedro nie ma być gwiazdą jak już pisałem. I wiem jedno: jest potrzebny naszej drużynie. Chyba nie Widziałeś jego bramy z Betisem, skoro Mówisz, że nie ma poprawy.

0

W odstawkę to idziesz Ty. Weźże człowieku przeczytaj swój koment i pomyśl logicznie, nie FIFĄ!

0

I znowu komentarze typu "Pedro out". Ludzie, czy Wy nie rozumiecie, że Pedrito nie strzela dużo bramek, bo nie on jest tu od tego? A jeśli chodzi o formę, to cały czas idzie ona w górę. Fakt dwa poprzednie sezony miał słabe, ale dzisiaj jest dużo lepiej. Więc Przestańcie go ciągle sprzedawać.

0

Tito, facet, który zasłużył sobie na wieczny szacunek nas, kibiców, i w ogóle wszystkich ludzi tym, co dał Barcelonie. Ten człowiek w ciężkiej chorobie nie oddał sterów drużyny lecz walczył aż do powrotu. Nie zdołał niestety pokazać pełni umiejętności trenerskich, naprawdę przykro patrzeć jak ktoś traci szansę na spełnienie marzeń. Ale zostanie on zapamiętany jako nie ten, który przegrał 0:7 z Bayernem, lecz ten który pobił rekordy drużyny i zostawił wielki Real Mou 15 pkt z tyłu. Niestety, hejterzy będą nadal okazywać brak szacunku wobec tego człowieka i wytykać mu będą ten jeden mecz. Naprawdę wstyd mi za takich ludzi.
Zdrowia Tito!!!
Visca el Barca!!!

0

Oby.

0

Może pod nieobecność Leo dostanie swoją szansę-kto wie?

0

Criss
Już nie nurek, co do drugiego się zgadzam-geniusz.

0

Ale faktem jest, że Ney powinien zacząć częściej wykonywać te wolne.

0

Alves w tym sezonie rzadko kopie z wolniaka. Najczęściej Leo i Xavi.

0

I co z tego? Ważniejsze są trofea zespołu, indywidualne nagrody to tylko dodatek. A Leo w następnym sezonie pokaże Crisowi gdzie jego miejsce. :)

0

Pewnie, wszyscy się wzajemnie dopełniają. Ale wydaje mi się, że przy bardziej bezpośrednim futbolu Taty rola Sergi znacznie wzrosła. I w defensywie, i w rozegraniu.

0

Sergio ma ostatnio fantastyczną formę, w tym szkielecie wg. mnie jest teraz (a może zawsze był) elementem ważniejszym niż Xavi i Andres.

0

Brawo Busi, nie kasa, a zrealizowanie swoich marzeń, trzymaj się swego, po tym poznaje się prawdziwych facetów!
VeB!

0

mephinx
Dzięki, miejmy nadzieję, że na tej stronie będzie więcej takich kulturalnych i spokojnych dyskusji. Życzę dobrej nocy. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?