Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O to właśnie mi przedtem chodziło alvaro. Żebyś przestał się popisywać takimi durnotami.
0
Znaki interpunkcyjne nie bolą....
0
Gdyby Błaszcza nie było w reprezentacji, to byłoby to samo co w Barcie rok temu bez Messiego.
0
Ta, może Murawski? :)
0
Nasz Messi: Błaszczykowski. I piszę to na serio. To jego zaangażowanie, walka, szybkość z w miarę dobrą techniką czynią z niego najlepszego polskiego piłkarza w tej chwili. Nie jakiś tam Lewy. ;)
0
On zawsze w to wierzył, wierzy i wierzyć będzie. ;)
0
Krytyka krytyką, też jej nie lubię. Ale alvaromessi10 może być trochę spokojniejszy.
0
Już? Wyżyłeś się?
0
Lepiej nie pytać, a modlić się by następnych nie było.
0
Tak? to Popatrz, jak zagrała Granada w zeszłym roku. I u nas, i u nich.
0
Nie tylko on jeden...
0
Nie Mów, że mecz z Granadą nie będzie trudny. O właśnie będzie, i to bardzo trudny. Przy tylu kontuzjach, no i tym, jak gra Granada na pewno nie będzie łatwo. A Ajaxu też nie można lekceważyć.
0
Kiedy wreszcie to się skończy? Nawet za Tito nie mieliśmy aż takiego szpitala, bez jaj. Oby Dani był ostatni w tej kolejce do fizjoterapeuty.
0
Miki, Masz u mnie plusa, szacun za honor. :)
0
Ale nie chodzi tylko o tego newsa. "Xavi u weterynarza" tytuł jednego z jego artykułów, powaga, co to ma być do ...... ?!!!
0
Miki
Zwracam honor :D
0
Ronaldo z kontuzją strzela hat-tricka? Ale Pojechałeś.
0
sojerrrr
Może, Spróbuj przez priva.
0
Imbecyl to najdelikatniejsze słowo opisujące tego ..... ;)
0
sojerrrr
Miki nie przyzna się do błędu, szans na to nie ma. :)
0
Robben i Ronaldo? No coment, bez porównania. ;)
0
Haha, el Jarek? Artykułów tego gościa lepiej nie czytać.
0
A co do ZP i całego tego tematu: uważam, że szanse są równe.
Popatrzmy na Leo: pół roku kontuzje, pół roku w pełnej klasie.
Ronaldo: początek słaby, od września-torpeda. :)
Ribery: równo cały rok, i potrójna korona, czyli bez szału, ale solidnie.
Każdy coś pokazał i każdy w czymś zawiódł. Ale kto to wygra, okaże się 13 stycznai roku 2014. Sam jednak przypuszczam, iż będzie to Frąk. :)
0
Sorry, za pierwszym razem nie załapałem, a poprzedni koment był do tego obiektywizmu. Miałeś tam przykład "fanboystwa"
0
busel
Właśnie Masz przykład.
0
A co do dyskusji to wątpię by ludzie (głównie fanboye) dali się zaprosić do normalnej dyskusji, nie widzę na to szans.
0
busel
Ja cię nie hejtuję, tylko zarysowuję sytuację. ;)
I fajnie mnie nazwałeś, mogłem wybrać taki nick, o wiele krótszy. :)
0
No tak, tyle, że głosujący niekoniecznie mogą patrzeć na te asysty, a bardziej na bramki. Ale za nim stoi potrójna korona i osobiście uważam, że to on powinien zdobyć ZP. Ale to tylko moja opinia.
0
busel
Zaraz pewnie posypie się na Ciebie masa hejtów, bo to jest "nagroda indywidualna". Uwierz mi, tutaj obiektywizm jest hejtowany. Zresztą, Ty chyba o tym wiesz. :)
0
Coś ponad 60, nie wiem dokładnie.