0

O to właśnie mi przedtem chodziło alvaro. Żebyś przestał się popisywać takimi durnotami.

0

Znaki interpunkcyjne nie bolą....

0

Gdyby Błaszcza nie było w reprezentacji, to byłoby to samo co w Barcie rok temu bez Messiego.

0

Ta, może Murawski? :)

0

Nasz Messi: Błaszczykowski. I piszę to na serio. To jego zaangażowanie, walka, szybkość z w miarę dobrą techniką czynią z niego najlepszego polskiego piłkarza w tej chwili. Nie jakiś tam Lewy. ;)

0

On zawsze w to wierzył, wierzy i wierzyć będzie. ;)

0

Krytyka krytyką, też jej nie lubię. Ale alvaromessi10 może być trochę spokojniejszy.

0

Już? Wyżyłeś się?

0

Lepiej nie pytać, a modlić się by następnych nie było.

0

Tak? to Popatrz, jak zagrała Granada w zeszłym roku. I u nas, i u nich.

0

Nie tylko on jeden...

0

Nie Mów, że mecz z Granadą nie będzie trudny. O właśnie będzie, i to bardzo trudny. Przy tylu kontuzjach, no i tym, jak gra Granada na pewno nie będzie łatwo. A Ajaxu też nie można lekceważyć.

0

Kiedy wreszcie to się skończy? Nawet za Tito nie mieliśmy aż takiego szpitala, bez jaj. Oby Dani był ostatni w tej kolejce do fizjoterapeuty.

0

Miki, Masz u mnie plusa, szacun za honor. :)

0

Ale nie chodzi tylko o tego newsa. "Xavi u weterynarza" tytuł jednego z jego artykułów, powaga, co to ma być do ...... ?!!!

0

Miki
Zwracam honor :D

0

Ronaldo z kontuzją strzela hat-tricka? Ale Pojechałeś.

0

sojerrrr
Może, Spróbuj przez priva.

0

Imbecyl to najdelikatniejsze słowo opisujące tego ..... ;)

0

sojerrrr
Miki nie przyzna się do błędu, szans na to nie ma. :)

0

Robben i Ronaldo? No coment, bez porównania. ;)

0

Haha, el Jarek? Artykułów tego gościa lepiej nie czytać.

0

A co do ZP i całego tego tematu: uważam, że szanse są równe.
Popatrzmy na Leo: pół roku kontuzje, pół roku w pełnej klasie.
Ronaldo: początek słaby, od września-torpeda. :)
Ribery: równo cały rok, i potrójna korona, czyli bez szału, ale solidnie.
Każdy coś pokazał i każdy w czymś zawiódł. Ale kto to wygra, okaże się 13 stycznai roku 2014. Sam jednak przypuszczam, iż będzie to Frąk. :)

0

Sorry, za pierwszym razem nie załapałem, a poprzedni koment był do tego obiektywizmu. Miałeś tam przykład "fanboystwa"

0

busel
Właśnie Masz przykład.

0

A co do dyskusji to wątpię by ludzie (głównie fanboye) dali się zaprosić do normalnej dyskusji, nie widzę na to szans.

0

busel
Ja cię nie hejtuję, tylko zarysowuję sytuację. ;)
I fajnie mnie nazwałeś, mogłem wybrać taki nick, o wiele krótszy. :)

0

No tak, tyle, że głosujący niekoniecznie mogą patrzeć na te asysty, a bardziej na bramki. Ale za nim stoi potrójna korona i osobiście uważam, że to on powinien zdobyć ZP. Ale to tylko moja opinia.

0

busel
Zaraz pewnie posypie się na Ciebie masa hejtów, bo to jest "nagroda indywidualna". Uwierz mi, tutaj obiektywizm jest hejtowany. Zresztą, Ty chyba o tym wiesz. :)

0

Coś ponad 60, nie wiem dokładnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?