Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie twierdzę, że tylko Mou jest bucem. Ale o nim ostatnio, a w szczególności o jego wybrykach jest najgłośniej.
0
Don
Ja nie wiem czy kontrowersyjny, raczej chamski i i pełen jadu wobec Barcy. O innych zespołach, które mu zalazły za skórę (Bayern,Borussia,Atletico czy Manchester) nie mówi w taki sposób.
0
Raczej Mou.
0
Mou i dobre maniery? Hahaha, dobre maniery to ostatnia rzec, która temu pajacowi przyjdzie do głowy. Chociażby sytuacja, w której włożył palec w oko Tito.
0
Whatis
Czy Ty lubiłeś Mou, że go tak Bronisz?
0
Gdybyś tak napisał przed meczem z Milanem, to byłby tu niezły hejt! ;)
0
To ma się nijak do tego, co powiedział ten gość.
0
Lepiej tego meczu nie wspominać, totalna kompromitacja. A co do posiadania piłki, to również uważam, że najważniejsze są bramki, a nie ciągłe klepanie w środku pola. Rozciągnięcie na skrzydła, pressing, czasem kontra, to nam daje możliwości jakich nie było za Tito. A co do tych, którzy twierdzą, że jest to niszczenie własnej filozofii i stylu, niech sobie pooglądają mecze Barcy Guardioli, w których Barca strzela gola po długiej piłce, bądź kontrze.
0
A ten cały Thohir to coś bierze? Bo chyba przydałaby mu się melisa na uspokojenie. :)
0
Chyba odwodzie.
0
Kto go nie chciał wtedy kupić? Dzisiaj wszyscy gadają, że oferowali mu kontrakty, bo ma formę. Gdyby ciocił nikt by o tym nie wspominał.
0
Barsa4ever
Naprawdę Musiałeś się tym chwalić?
0
A jednak powiedział.
0
Tak zwany "suchar", hehe. ;)
0
A Fabregas? A Roberto? A nawet JdS? Oni się nie liczą?
0
Chyba chodzi mu o karierę reprezentacyjną.
0
Nie zmienia to faktu, że nie bierze się ich tu pod uwagę.
0
Miki, my nie chcemy mieć Galacticos w składzie, mamy mieć drużynę dobrą i zrównoważoną, nie jesteśmy Realem Madryt.
0
Widzę, że niektórzy tutaj już w ogóle zapomnieli, że mamy canterę i kilku obiecujących wychowanków, którzy zastąpią kiedyś Xaviego, Iniestę czy Sergio. Po raz kolejny to powtórzę: jeśli transfer teraz to tylko obrońca i bramkarz.
0
Reus grał jako ofensywny pomocnik tylko, gdy był kontuzjowany Gotze, on jest skrzydłowym.
0
Ten temat wałkowany jest od nie wiem kiedy, oczywiście, że nie potrzebuje ofensywnych graczy, przede wszystkim obrońca i bramkarz.
0
Dlaczego Alexis? Teraz, kiedy mamy trenera z zewnątrz, który nie pracował wcześniej z wychowankami, Pedro już nie ma pewnego miejsca w składzie, więc nie wiem, czy Tata nie zdecydowałby się go sprzedać. Ale ja chcę Pedro w Barcelonie na kilka następnych lat, Reus jest dobry tylko, i wyłącznie na kontry!
0
Nie potrzeba nam więcej napastników (czy skrzydłowych). Atak już mamy, teraz najważniejsze: obrona i bramka. Poza tym Reus nie za bardzo pasowałby do naszego stylu, jest bardziej jak Bale, czyli dobry na kontry, a nie na atak pozycyjny.
0
Sorry, miało być "Nie może pajacować przy Messim".
0
Nie może, publika by go zjadła. :D
0
I tak nieraz pokazuje, że nim jest. ;)
0
Hahaha, Colocothra niezły suchar!
0
Po co kupować następnych napadziorów? Mamy świetnych napastników już teraz, oni są niepotrzebni. Nie udoskonalajmy czegoś, co już jest doskonałe. Lepiej niech zarząd i trener skupią się na poszukiwaniu następcy VV, jeszcze jednym obrońcą, no i oczywiście kontraktami Bartry i Montoyi.
0
Oby jak najwięcej!! :)
0
Oczywiście drugi gol Leo. ;)