Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciebie mi żal.
0
Dokładnie.
0
Racja, teraz jest szybszy niż Messi, więc kto wie... ;)
0
Ta, a później poleci masa hejtów, że jest on dobry tylko na słabych. A jak nie strzeli, to znowu będą go sprzedawać. Szkoda go, ale gdy będzie miał formę, to zamknie paszcze hejterom.
0
victor
Święta prawda, trzeba w niego wierzyć, mieć nadzieję, że w końcu się odblokuje.
0
Widzę, że ktoś w końcu zauważył postawę Guardioli. Nie możemy go traktować jak świętego. Pomimo tego, co zrobił dla tej drużyny, dużo jej także naszkodził. A jego atak na Barcę to już był szczyt braku szacunku, do tego, czego był częścią przez długi czas. Pep dzisiaj stara się robić dobrą minę do złej gry. To znaczy: niby pogodził się już z Tito, niby nie chce kupić Messiego. Ale taka prawda, że to już nie jest Barcelonista, coraz bardziej przypomina, niestety, pana mou.
I jeszcze osobna kwestia z Villanovą: to, jak się zachował w stosunku do niego było szczytem chamstwa. Jak można opuścić drugiego człowieka w potrzebie (zwłaszcza przyjaciela), ja tego kompletnie nie rozumiem. Pep pokazał naprawdę, że ma gdzieś Tito, a jego tłumaczenia o tym, że nie mógł się z nim spotkać są po prostu żałosne.
Cieszę się, że niektórzy kibice widzą drugą stronę medalu, a nie tylko jarają się pucharkami, zdobytymi przez Pepa.
0
Don
Nikt Cię tu o rasizm nie posądza. :)
0
A z tą przystojnością, to nieźle Pojechałeś. :)
0
Mówiłem, że stracilibyśmy rdzeń.
0
Miki
A Ty kibicujesz Barcelonie czy Rosselowi? Jest prezesem, to buduje drużynę jak mu się podoba, my na to wpływu nie mamy.
0
Mam jednak nadzieję, że Twój pomysł w Barcelonie się nie pojawi, bo sam Cesc to za mało w pomocy, która jest naszym rdzeniem. Gdyby było tak, jak Mówisz, stracilibyśmy go.
0
Owszem, żyją z petrodolarów, ale tacy gracze jak Ibra bez wartości to nie są.
0
Gdzie w Sevilli, bo o niej mowa, jest Czesiek? :)
0
Dobra, pojąłem. Tylko taktycznie taka formacja, nie ma sensu:
Po pierwsze napastnicy nie mają dla siebie miejsca.
Po drugie nie ma kto opanować środka pola, więc nic nie da to, że atak jest super hiper, gdy nie ma jak się bronić i nie ma komu kreować gry.
0
Jak można grać siódemką w ataku? Wyjaśnij mi to, ciekawy jestem.
0
To minie. :D
0
Don
Nie próbujmy trafić do grona hala dzieci. :)
0
Jeżeli się nie poprawią w ofensywie to papa. :)
0
Na dzień dzisiejszy raczej tak.
0
Strzelanie bramek w kilku meczach nie jest ruchem zaplanowanym. Zresztą, chrzanić to, przypominam, że najbliżej na razie jest Atletico i to jego powinniśmy się najbardziej obawiać.
0
A co Ci dadzą jego statystyki?
0
A kogo tu obchodzi Real? To jest strona Barcy.
0
To jakiś żart? Czy na serio?
0
Don
Nie mówię o Tobie, chodzi mi o innych. Sorry za spam :(
0
I co hejterzy?
0
Ja akurat lubię Pedro, ma po prostu słabszy mecz. A teraz minusujcie. xD
0
Gra.
0
3-0, brawo Alexis!!
0
Chciałbym teraz zobaczyć wszystkich hejterów, którzy twierdzą, że bez Xaviego w pomocy się gubimy.
0
FabsFAN
Po pierwsze: nie popisuj się tym pięknym słownictwem ze wsi.
Po drugie: nazwiska pisze się z dużej litery, więcej szacunku dla zawodnika, któremu Ty do pięt nie dorastasz.