0

FabsFAN
Weź już nie pisz tych swoich żałosnych komentarzy, rzygać już się od nich chce. A jeśli próbujesz kogoś zaczepiać to spadówa na rm.pl, tam siedzi dużo takich jak Ty.

0

Shieber?? Hhahahahaha! NIe no powaga! To nie ta liga.

0

To w końcu Aguero czy Lukaku?

0

Spoks, obaczymy. :)

0

Dzisiaj to Leo jest wyznacznikie mrekordów i niektórych to boli. Niektórych to mam na myśli starą gwardię m. in. Pele, oraz tych, którzy nie umieją z nim wygrać, czyli głównie Ronaldo. Ale ten rok niestety do Leo nie należał, takie są fakty.

0

Lessiasz
Przestań się popisywać, wizerunek medialny miał tu guzik do tego, dublet w 2011 roku, 91 goli w 2012, za to Leo dostał ZP w tych latach.

0

Thiago to zawodnik, któremu stylem bliżej do Iniesty niż do Xaviego.

0

Niekoniecznie, fakt, brak intensywności też na to wpłynął. Ale to rywale nauczyli się gry bez piłki, wiedzieli co robić, dawali Barcie pole do popisu przed polem karnym, by w polu karnym ustawić autobus. Lub też nie dawali Barcelonie grać piłką, zmuszali ich pressingiem do błędów, które były coraz bardziej brzemienne w skutkach. Dziś tiki-taka w La Liga by nie zadziałała, bo po prostu są na nią sposoby.

0

Iniesta stary. Strach pomyśleć, co będzie po 30-tce... ;)

0

Messi1st!
Oczywiście, że tryplet da się powtórzyć. Ale poziomu Pepteamu nie osiągniemy. A Wiesz czemu? Bo żeby grać jak za Guardioli, trzeba by naszym rywalom skasować pamięć, musieliby się uczyć grać z nami od nowa. Niestety tak nie będzie. Co nie znaczy, że nie możemy grać pięknie dla oka, tylko ta gra będzie inna niż w latach 09-12. Ale tak jak Pgla słusznie zauważył, media będą robić nagonkę właśnie za tę "inność".

0

Oby nie :)

0

Czyżby kolejne "rewelacje" AgencjiNews? Ludzie! Przegraliśmy dwa mecze i od razu trener do odstawki? Jeśli to prawda, to Rosell pokazuje nam tylko, że Mes Que Un Club dla niego jest tylko znaczkiem reklamowym.

0

Skąd madrycki dziennik ma takie informacje?

0

Że niby Fabregas zawodzi w kluczowych meczach? No błagam! Jak gra na 9-tce to nie będzie grać dobrze, bo to nie jest pozycja dla niego. Gdy gra w pomocy, to pokazuje ile jest wart, nawet, a zwłaszcza, przeciwko trudnym rywalom.

0

Idź się frustrować gdzie indziej.

0

W sumie fakt, ale dla mnie Fabregas w tym meczu nie pokazał się z dobrej strony, ale wiem, że to wina jego pozycji, więc nie wiem jak go ocenić. Raczej na jego temat nie mam wiele do powiedzenia. Po prostu za mało widziałem go przy piłce. Ale przy asyście 5 piłkarzy Athleticu nie dziwi mnie to.

0

Czy ja tu coś pisałem o Fabsie?

0

Zgadzam się.

0

Uważam oceny Xaviego i Iniesty o pół stopnia (co najmniej) za wysokie. W drugiej połowie (zwłaszcza przez ostatni kwadrans) dali się kompletnie zdominować, zupełnie brakowało im kreatywności, nie umieli nic zrobić z piłką jak ją mieli. Sergio jeszcze coś próbował, i w odbiorze, i w ofensywie, a pozostała dwójka? Druga połowa w wykonaniu generała i Andresa była po prostu fatalna.

0

No tak, wtedy trio Cruyff-Laporta-Guardiola zaatakowało obecny zarząd za jego działanie na szkodę klubu. Zagrywka polityczna, którą chcieli wykorzystać inni. Ale na szczęście im się nie udało.

0

Ancelotti style :)
A tak na serio wiadomo, teraz musi tak gadać, wiadomo, że chciałby mieć duet dwóch najlepszych piłkarzy na świecie. Przedtem chciał dogryźć skonfliktowanej ze sobą Barcelonie, teraz nie może.

0

Martino jest spoko jako trener. Ale przesadził z tą "bardzo dobrą Barceloną". Lepiej niż w Amsterdamie, ale to nie jest jeszcze nawet połowa naszych możliwości, przede wszystkim ofensywnych.

0

Sonda doskonale pokazuje, jak obiektywni są użytkownicy tej strony.
PS: Głosowałem na CR7

0

Było oglądać wczorajszy mecz, to Byś widział, że w ofensywie jest 6 razy lepszy niż Alves, a jego wrzutki nie lecą poza boisko.

0

No już, już, wystarczy.

0

Don
Czy na pewno warto? ;)

0

Miki, naucz się wreszcie poprawnie pisać nazwiska. To już nie jest śmieszne, tylko irytujące.

0

Brawo, widzę, że w końcu ktoś to zauważył. Ale takie jest myślenie sezonowców, co poradzisz.

0

Spiskowcy, ale wiadomo wina Rosella, w końcu musi byc jakiś kozioł ofiarny.

0

A teraz odmów paciorek i lulu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?