0

Messi1st!
Wiesz, jak nie będziemy każdego meczu wygrywać po 8-0 to nigdy większość "kibiców" nie będzie zadowolona. ;)

0

Dokładnie tak jak Mówisz, do następnego meczu. :P

0

Najbardziej cieszy mnie powrót do pełnej formy Pedro i Pique. Oby tylko utrzymali ją do końca sezonu i jeszcze dłużej.

0

Są 3 pkt, brawo! Visca el Barca!!

0

Szkoda.

0

Pedro, ja pierniczę, jak szybko on biega.

0

Tata się wścieka, będzie opiernicz po meczu. ;)

0

Ten sędzia to jakaś parodia, za co kurde to żółtko?!!

0

Strzał sprzed szesnastki! Brawo!

0

Goooool! Nareszcie, brawo Barca!

0

Wchodzi Xavi-już mamy okazję na gola.

0

Oni sami nie wiedzą, czego chcą.

0

Gdzie znikł nasz pressing?

0

Ale to było do przewidzenia, Fabs w ataku zawsze gra padakę. Może kiedyś trener zrozumie, że to nie jest jego miejsce. To na razie jedyna rzecz, która mnie wkurza u Martino: Cesc na 9-tce.

0

Cesc, nie Czesk! Co do reszty się zgadzam.

0

Wyjdź stąd.

0

I dobrze powiedziałeś. :)

0

Chyba Don Andres.

0

Tu Miki masz rację, Cesc w ataku nic nie zdziała.

0

Nie sądzę.

0

To były tylko przykłady, Rosell chce tylko jak najwięcej zarobić, to, jak olewał fundację Cruyffa jest najlepszym przykładem, że tradycja i motto klubu już się dziś nie liczą. Taka prawda.

0

Jeszcze Wilschere i Arteta. Mają kim postraszyć.

0

Calc
Pierwszy mecz od dwóch lat? Jasne, np. mecz z Realem.
PS:Od kiedy oglądasz Barcelonę?

0

To nie o puchary tu chodzi. Tylko o tradycję, kultywowanie "Mes Que Un Club", a to co robi Rosell i zarząd jest śmieszne. Sprawa Abidala chociażby. No i Villa: już można go było zostawić, zamiast sprzedawać za 2,5 mln. Popatz co by było dzisiaj, gdyby David grał u nas. Mielibyśmy tą klasową 9-kę, a tak musimy szukać jakiegoś killera za 30-40mln.

0

Sory, moja wpadka, chodziło mi o Arsenal, pomyliłem się. :(

0

pliseq13
Nie tylko środek pola. Giroud i Podolski to całkiem nieźli napastnicy, jest jeszcze czarodziej Wallcot na skrzydle. Tylko obrona trochę słabo, ale jak wiadomo, najlepszą obroną jest atak. ;)

0

A możliwe, ale mam sklerozę! :) Czytałem (dawno) książkę "Messi. Chłopiec,który stał się legendą" i nawet tam Leo wspominał, że chce wrócić do Newell's Old Boys Rosario. Co za fail. ;)

0

Galata? Lepsza od Arsenalu?!! WTF?!!

0

W poniedziałek o 12.

0

Raczej? Nie powinno w jego wypowiedzi być tego słowa. Jeśli huż to na pewno. Bo Messi nie opuści Barcelony do końca kariery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?