Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Długie piłki są dziś zdradą filozofii? Ale jak za Guardioli poszła jakaś kontra lub przerzut, to nikt nie marudził.
0
I nie szukam spiny, tylko próbuję Ci uświadomić (bezskutecznie), że to, co piszesz wkurza niektórych ludzi tutaj.
0
Miki
Miałem nie odpisywać, ale mnie zmusiłeś. Dlaczego? Bo jesteś trollem i wypisujesz bzdury. Gdybyś jeszcze pisał rzeczowo i był obeznany w temacie, to jeszcze okej. Ale to, co Ty robisz, doprowadza mnie do szewskiej pasji!
0
Wiesz co, Mario, chyba masz rację.
0
0
To było do Piotr,1985, jakby co :)
0
A Delo to skrzydłowy z krwi i kości. Idealny dla Barcy.
0
Tak samo, jak ten twój Nitroglu, Miki.
0
A mnie on wk****a za przeproszeniem, więc jakiś żart na rozluźnienie jest zawsze dobry. :)
0
Piotr,1985
No cóż, trzeba czasami rozluźnić atmosferę, nie? :) Zwłaszcza, gdy trzeba czytać komentarze MikiMessiego. ;)
0
Nie, nawet niech nie wraca.
0
Nie, bez urazy, ale fajnie to zabrzmiało. ;)
0
Obydwoje, hahaha! ;)
0
A Deloefu gra tylko dla siebie? Serio? Po raz kolejny mówię: Wyjdźże z tej strony, bo mam już Cię dosyć!
0
Może miejmy to gdzieś. ;)
0
Miki, ja Ci daję sygnał, byś opuścił tę stronę.
0
Piotr1985
To nie ma sensu, on i tak nie zrozumie.
0
Moje zdanie jest takie, że Ty nie powinieneś mieć zdania.
0
A ten dalej swoje i swoje. Miki, zrozum, że mamy gwiazdę, która jak wróci, to będzie u nas wymiatać.
0
Dorek15
Ja tak samo, popieram przedmówcę.
0
Bo mógł strzelać, i Ty chcesz być trenerem, nie uwzględniając takich szczegółów?
0
On się powinien zastanowić, czemu nie ma banów.
0
Dokładnie.
0
Aha, to Ty z gry wyszedłeś? Nieźle.
0
A Twoim elementem jest trolling.
0
Gdzie teraz jest Miki_Messi2001, gdy Deloefu strzela na wejście?
0
Za pisanie głupot, nie za własne zdanie, ot co.
0
Jakich piłkarzy? Nie znam kogoś takiego jak Humnels, Gindogan, czy Nitroglu. ;)
0
No, Luiz na przykład. ;)
0
Miki
Męczysz już mnie tymi swoimi nazwiskami. "Nitroglu, Rejom", co Ty chcesz osiągnąć tak przekręcając nazwiska. Poza tym Przeczytaj sobie regulamin, zabronione jest niepoprawne pisanie nazwisk piłkarzy i nazw klubów. Powinieneś już dawno za to bana oberwać, i to nie jednego.