0

Poradzą sobie, w tym roku są naprawdę mocni. Solidni zawodnicy, doświadczony trener, no i dotychczasowe mecze potwierdzające ich siłę w ataku. Porażka z Napoli nie odzwierciedla ich właściwej dyspozycji, bo grali na zwolnionych obrotach.

0

barca
Ja też bym się cieszył, kto wie, może byłaby sensacja już w 1/8. A najlepsze by było, gdyby gola Realowi strzelił Ozil.

0

Najlepiej byłoby zgrać z Bayerem. Zespół gdzieś pośrodku całej reszty, dobry na rozgrzewkę przed trudniejszymi spotkaniami. Ale 7-1 już raczej by nie było. :)

0

Kolejny sponsor? A wcześniej jakoś przez blisko 100 lat nie mieliśmy na koszulkach żadnego logo, i jakoś żyliśmy. A teraz? Kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

0

W tym sezonie 4 raczej byśmy im nie strzelili. Są lepsi, bardziej zorganizowani, no i mają kim postraszyć. Z Ozilem mogą coś osiągnąć.

0

Pewka, być może zapisze się jeszcze jako wielki prezydent! :)

0

A odejść powinien dlaczego? Bo Ty tak powiedziałeś?

0

Brak mi argumentów? Na co? Bo Gerri pokazał się dzisiaj z dobrej strony, to najlepszy moment na mu wypominanie starych grzechów? Nie no, nawet nie chce mi się z Tobą dyskutować. A Gerard może być lub nie być nietykalny, to od trenera zależy, a nie od kibiców, jasne?

0

Nawet na to nie odpiszę, bo nie ma po co.

0

destro
Lepiej się Poczułeś po napisaniu tego? Zagrał dobry mecz, ale hejty wciąż lecą, bo wcześniej był bez formy.

0

Skończcie już. Pique zagrał dobry mecz i tyle.

0

Obyśmy taką formę utrzymali aż do finału na Estadio da Luz!
VeB!

0

Ten mecz udowodnił Martino jedną rzecz: pod nieobecność Leo na fałszywą 9 dawać zawsze Neya. A Fabs w pomocy.

0

Ja im tego nie życzę, niech chociaż będzie taki Real, Ozil pokazałby Perezowi, jak bardzo się mylił sprzedając go.

0

Oj Arsenal, było blisko.

0

Pique dzisiaj jest liderem obrony, brawa dla niego.

0

Prawdopodobnie jeszcze wyższy. Ale taki i tak jest świetny, bez Leo 6-0, nie pamiętam takiego meczu w ostatnich sezonach.

0

Brawa za tę akcję, la manita. ;)

0

Słaba prowokacja.

0

Dokładnie, to nie mecz z Realem. ;)

0

Co źle robi Pedro, że ma zejść? Alexis się wybiegał, brawa dla niego za ten mecz, ale niech sobie odpocznie.

0

Brawo Ney! 5-0! Visca el Barca!!

0

Że co?

0

Ney bije na głowę wszystkich najlepszych pomocników w euro.

0

Piękna ta pierwsza połowa, aż się chciało oglądać. A najważniejsze, że ci, którzy są najbardziej hejtowani odwalają dzisiaj kawał dobrej roboty: Pique, Xavi, Pedro. Zwłaszcza cieszy, że Pedro z meczu na mecz gra coraz lepiej.

0

Ta, Franek to się puszy i puszy. Chcę zobaczyć jego gębę po tym, jak ogłoszą zwycięzcę. Ciekawe, czy będzie płakał, czy narzekał, a może będzie chciał pogryźć Blattera? :)

0

Messi w tym roku nie był najlepszy, niestety.

0

45 milionów za Robina? WTF? Patrząc na wiek i chęć odejścia z zespołu co najwyżej 20. A Aguero nie odejdzie z City, a już na pewno nie za 45 baniek, nie ma szans.

0

Nie no, to już jest przesada. Zrozumiem ploty o Lewym, van Persie'm, czy Cardozo. Ale żeby pisać takie bzdury?! Brukowcom się najwyraźniej nudzi.

0

W meczu z Realem w 2011 w lidze Alves posłał długą piłę do Fabregasa. Piłę na 3-1. Ale dzisiaj dziennikarzyny od razu by się przyczepiły, że to bluźnierstwo, zdrada i oszustwo. Jak z Rayo-walić zwycięstwo 4-0, ważniejsze, czemu Barca była mniej przy piłce. Po prostu żenada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?