0

Zdarza się, trudno. Mam nadzieję, że trener WRESZCIE wyciągnie jakieś wnioski. Bo tych z meczu z Ajaxem w ogóle nie widać.

0

pliseq13
Ze niby ja?!

0

Miki, Weź się nie odzywaj.

0

to było do bartulek98

0

Nie, Barca w ogóle nie gra. Gra Athletic, Barca się przygląda.

0

Alexis.... Ręce opadają.

0

Iniesta schodzi? Really?

0

Wreszcie Sergi, może on coś pomoże.

0

Zarębana! :)

0

Sprawy się komplikują, kurde!!

0

Dlaczego Barca się ich boi? Dajemy się zepchnąć całkowicie pod własną bramkę, w ogóle nie widzę ataków od kilku minut.

0

Xavi cały czas podaje do tyłu? Hahahaha!!

0

Aż się Martino śmieje!

0

Tu Ci trzeba przyznać rację. :)

0

Sergi Roberto oczywiście ;)

0

Aha, no to spoko, że mecze Oglądasz od dzisiaj. xD

0

Tito tak robił i nic z tego nie wynikało.

0

No przerwa. Chwilami ciężko się to oglądało. Niech nas zmienią buty na drugą połowę.

0

Dla kogo?

0

Boziu, Neymar w ogóle ma korki?!

0

Busi-magik.

0

Co za akcja, brawo!!

0

nieprawda, za gol w finale mundialu 2010. Baskowie nienawidzą Hiszpanów, a kto wygrał mundial? Hiszpanie.

0

Dziwisz się? Jest nieograny.

0

Bo kontuzjowany jest Alves, inaczej nawet nie pojechałby do Bilbao.

0

busel
Ale przyznasz, że niektóre obietnice Taty są bez pokrycia. Wychowankowie mieli zacząć wchodzić do drużyny, a tymczasem co? Jedynie Bartra wykorzystał kontuzję Masche. A Roberto, Tello, Cuenca, Montoya? Cały czas ława.

0

Spoko :)

0

Za Guardioli i w ostatnim Gran Derbi grał na skrzydle.

0

Albo Athletic jeśli chodzi o Bilbao.

0

Czy mnie wzrok myli, czy Cesc zagra na skrzydle a Alexis na 9-tce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?