Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdarza się, trudno. Mam nadzieję, że trener WRESZCIE wyciągnie jakieś wnioski. Bo tych z meczu z Ajaxem w ogóle nie widać.
0
pliseq13
Ze niby ja?!
0
Miki, Weź się nie odzywaj.
0
to było do bartulek98
0
Nie, Barca w ogóle nie gra. Gra Athletic, Barca się przygląda.
0
Alexis.... Ręce opadają.
0
Iniesta schodzi? Really?
0
Wreszcie Sergi, może on coś pomoże.
0
Zarębana! :)
0
Sprawy się komplikują, kurde!!
0
Dlaczego Barca się ich boi? Dajemy się zepchnąć całkowicie pod własną bramkę, w ogóle nie widzę ataków od kilku minut.
0
Xavi cały czas podaje do tyłu? Hahahaha!!
0
Aż się Martino śmieje!
0
Tu Ci trzeba przyznać rację. :)
0
Sergi Roberto oczywiście ;)
0
Aha, no to spoko, że mecze Oglądasz od dzisiaj. xD
0
Tito tak robił i nic z tego nie wynikało.
0
No przerwa. Chwilami ciężko się to oglądało. Niech nas zmienią buty na drugą połowę.
0
Dla kogo?
0
Boziu, Neymar w ogóle ma korki?!
0
Busi-magik.
0
Co za akcja, brawo!!
0
nieprawda, za gol w finale mundialu 2010. Baskowie nienawidzą Hiszpanów, a kto wygrał mundial? Hiszpanie.
0
Dziwisz się? Jest nieograny.
0
Bo kontuzjowany jest Alves, inaczej nawet nie pojechałby do Bilbao.
0
busel
Ale przyznasz, że niektóre obietnice Taty są bez pokrycia. Wychowankowie mieli zacząć wchodzić do drużyny, a tymczasem co? Jedynie Bartra wykorzystał kontuzję Masche. A Roberto, Tello, Cuenca, Montoya? Cały czas ława.
0
Spoko :)
0
Za Guardioli i w ostatnim Gran Derbi grał na skrzydle.
0
Albo Athletic jeśli chodzi o Bilbao.
0
Czy mnie wzrok myli, czy Cesc zagra na skrzydle a Alexis na 9-tce?