0

Potrafi, ale jak na razie popełnia ten sam błąd. Zresztą tak samo było z Barcą, prawie cały czas graliśmy jednym, w dodatku jeszcze niezbyt optymalnym składem z Iniestą na skrzydle. Ale teraz Martino stosuje rotacje (zapomniałem o tym wcześniej napisać), co sprawia, że każdy zawodnik zachowa siłę na cały sezon.

0

Pinto to dobry duch zespołu, powinien jeszcze zostać.

0

Niestety, ale do tego doszedł niestrzelony karniak Leo. Strasznie się wtedy wkur**em! Od tamtej pory nie cierpię Chelsea, za ten jej autobus, zamurowali bramkę i się cieszyli, patrząc na naszych piłkarzy, co sobie płuca wypluwali, by coś z tym meczem zrobić, a Chelsea stała i patrzyła sobie. Kurde, za to nie cierpię autobusów, za to, że im nie chodzi o grę w piłkę, ale o zwycięstwo zgodnie z zasadą "zrobić tak, żeby się nie narobić".

0

Mogą sobie pomarzyć, Leo nigdzie się nie rusza. Kasa mąci im w głowie.

0

Masz rację, Atletico w kluczowym momencie sezonu padnie taks samo, jak rok temu, za krótka ławka. Simeone (na naszą korzyść) powtarza błąd z zeszłego sezonu, czyli ciągłą grę jednym składem. To im nie wyjdzie na dobre, w końcu się wykruszą. Tylko obyśmy na ten moment nie musieli długo czekać. A co do Taty to uważam, że nawet zdobycie mistrzostwa niekoniecznie musi sprawić, że on zostanie. Media ciągle po nim jeżdżą, właśnie za te zmiany, tylko nie widzą, że to pomaga drużynie. Niestety, ale obawiam się, że nawet przy zdobyciu potrójnej korony Gerardo może czuć się "zaszczuty" przez otoczenie i uzna, że nie tu jego miejsce. A przecież nie o to chodzi, nasz trener musi zostać bardziej doceniony, w końcu dużo meczów bez Leo, a my mamy lidera, 1/8 LM z 1 miejsca w grupie, no i dalsze mecze w PK. Ponadto, drużyna imponuje grą ofensywną, do formy wracają Pedro, Alexis, a Cesc powoli, dyskretnie, ale jednak przejmuje rolę Xaviego w roli playmakera. No i drużyna traci zdecydowanie mniej bramek niż w zeszłym sezonie, bo jest pressing.

0

Nie takie rzeczy futbol widział. W 2009 roku też byliśmy w gazie, a na własnym boisku przegraliśmy z Espanyolem.

0

Bardzo dobry artykuł, Challenger, i w pełni się z nim zgadzam, Martino robi wszystko, aby nasza drużyna uniezależniła się od Messiego, i jak na razie wyszło to bardzo dobrze. Uważam, że ten trener może nam dać jeszcze wiele więcej, niż odrodzenie naszej drużyny, mam tylko nadzieję, że środowisko (media, kibice) zmieni nastawienie co do niego i nie zmusi do odejścia latem. I że umowa z nim zostanie przedłużona.

0

Gratulacje Geri, obyś rozegrał dla Barcy drugie tyle, oby tylko w pełnej formie! :)

0

Mam nadzieję, że nasi przyjadą z Madrytu cali i zdrowi. Lahoz rzadko używa gwizdka w prawidłowy sposób, a przede wszystkim pozwala na zbyt dużo tzw. kosiarzom.

0

A niektórzy się śmiali z Realu, bo musi z PSG grać dodatkowy mecz na własne życzenie, a sami nie jesteśmy lepsi.

0

Nawzajem! :)

0

Z radiem maryja w pełni się zgadzam. Jednak uważam, że można i wierzyć, i żyć normalnie, nie patrząc się tylko na samą wiarę, ale też, tak jak Mówisz, zdobywać wiedzę i myśleć samemu na temat tego świata. Również Pozdrawiam. :)

0

Nie jest źle, bywało gorzej. To w Anglii mają napięty termninarz.

0

*są zacofani, ale gafa, a dopiero teraz zauważyłem :o

0

Słuchaj gościu, ja nigdzie nie napisałem, że trzeba wierzyć ślepo we wszystko, co powiedzą księża. Mówiłem tylko o wzajemnym szacunku ludzi wierzących i niewierzących, a takiego Tobie najwyraźniej brakuje, skoro nazywasz Chrześcijaństwo "religią dla ciemnogrodu". Uwierz mi, nie wszyscy wierzący nie są zacofani.

0

Dzięki, myślę jednak, że ludzie, do których starałem się zaadresować tą wypowiedź, zrozumieją ją. Również Pozdrawiam :)

0

busell004
I jeszcze jedno: szanujmy wzajemnie nasze poglądy, nie dla każdego Bóg to bajka, nie krytykujmy więc kogoś, kto wierzy, bo to niestety trochę brak szacunku dla takiej osoby i jego wyznania. Dla Ciebie to może bajka, dla Abiego i wielu innych-nie.

0

Abidal-jeden z największych bohaterów naszej drużyny w ostatnich latach. Szkoda, że odszedł, ale może to i lepiej, i dla niego, i dla nas, ponieważ Abi byłby już 3 lewym obrońcą, w dodatku raczej bez szans w rywalizacji z Albą i Adriano. Tam przynajmniej ma miejsce w składzie, gra poza tym w klubie, który go wychował, więc powinien być szczęśliwy.

A tak a propos widziałem tam niżej dyskusję na temat wiary i choroby Abiego. Otóż wiara jest kwestią indywidualną, skoro on wierzy, że Bóg (Allach) dał mu takie przeznaczenie, iż zachorował, to znaczy również, że jego przeznaczeniem było także odzyskanie zdrowia i powrót do gry. busell004 to nie są bajki, to jest taka kwestia patrzenia na świat. Wiesz wiara potrafi czynić cuda, a on właśnie wierzy w taki sposób. Poza tym też nie każdy wierzący w Boga wierzy w przeznaczenie. Dla Erica taki bieg zdarzeń ma sens logiczny, więc nie krytykujmy go za to, jak pojmuje on swoje życie. Mimo tego że, na przykład dla Ciebie to sensu nie ma. To kwestia indywidualnego wyboru, a Abi właśnie wybrał wiarę w Allacha i wszystko, co wiąże się z Islamem.

0

Po co Hiszpańska gazeta zajmuje się tak banalnymi szczegółami? Kogo z nas, Cules, coś takiego w ogóle obchodzi? Może poza ilością fanów na CN, ale żeby pisać o śmieciach? Bez jaj. :)

0

Dokładnie, też mnie to zdziwiło, z tych najsilniejszych lig w Euro to tylko w Anglii nie ma klauzuli odstępnego, w Bundeslidze jest jak najbardziej.

0

I bardzo dobrze, Alves pogra jeszcze może 2 sezony, a potem odejdzie, więc musimy mieć zastępcę. A Montoya jest świetnym kandydatem do zastąpienia Daniego.

0

Dopóki nie zobaczę oficjalnego potwierdzenia nie uwierzę. Na razie to plotki.

0

Alexis z Realem-to jest moc!

0

Oby tak grał do końca kariery. :)

0

Leo nigdy chyba nie będzie miał spokoju z tymi plotami: City, PSG, Inter, a nawet Real. Co jeszcze nam zaserwują te brukowce: przejście Messiego do Chin? Czy może do Arabii Saudyjskiej? A nie, sorry, właśnie widziałem artykuł na stronie Legii, że zapłacili klauzulę za Leo i Sergio. :)

0

Busi i Fabs-i jeden i drugi.

0

Na Atletico ma być.

0

Wszyscy tak jeżdżą po Pedro, a tu proszę. I co, dalej chcecie go sprzedawać?

0

Bo to Miki.

0

Ściślej: prawy/lewy skrzydłowy, bądź cofnięty napastnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?