0

0

Xavi. Zawodnik którego szanuję i zawsze bronię przed idiotami, którzy twierdzą, że najlepszą opcją jest jego wywalenie z klubu. Ale takie wypowiedzi nie przystają ŻADNEMU piłkarzowi, a zwłaszcza komuś takiemu jak Xavi. Trzeba uderzyć się w pierś, przyznać się do błędu i własnych słabości i zrobić wszystko, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła, a nie pierdzielić o złym stanie murawy!!! Wstyd Generale!

0

Wow, destro, po raz pierwszy chyba się w pełni zgadzamy. RvP to dziewiątka, której od 2 sezonów nam brakuje, z tym, że jest właśnie jedno "ale": czy przyjąłby rolę jokera, bo nie sądzę, że w Barcy będzie grywał cały czas w podstawowej 11.

0

Racja.

0

Mnie też się podoba RvP i od 2010 roku chcę go w Barcelonie, ale na obecną chwilę boję się trochę o to, czy dogadałby się z Messim i Neymarem, czyli liderami drużyny i czy wkomponuje się w naszą filozofię gry.

0

Trzymaj się Andres! Jesteśmy z tobą!

0

Zawsze chciałem Robina w Barcelonie, pytanie tylko, czy zgodziłby się na drugoplanową rolę w zespole (nawet trzecioplanową, bo jeszcze jest Neymar)? W obecnej sytuacji chyba lepszym wyborem jest Cardozo. Jednak jeśli Robin miałby przyjść do Barcy, to na pewno byłoby to spore wzmocnienie naszej siły ofensywnej.

0

Ja też jestem fanem Barcelony, nie Messiego. Mi chodzi o to, że nie sprzedaje się najlepszego piłkarza, jakiego w tej chwili mamy. To z podwyżkami to już aspekt poza sportowy. I nie uważam, żeby Twój komentarz kogoś obrażał, bo nie o to mi chodziło. Pozdrawiam

0

Jeżeli to był żart-ok. Ale tu właśnie chodzi o to, że myślimy. Tyle ostatnio jest trolli i spamerów na stronie, że już sztuką jest rozpoznać, kto żartuje, a kto trolluje. :)

0

Sprzedać, ale takich "kibiców" jak Ty. Tu nie chodzi tylko o pieniądze, tu liczy się to, że Messi jest wychowankiem, do tego najlepszym piłkarzem naszej drużyny. Zagrał kilka meczów słabiej, to od razu na sprzedaż. Wkurza mnie takie myślenie.

0

Hehehe, jak czytam te bzdurne ploty o transferach Messiego, to sama się morda uśmiecha. Messi nie odejdzie z Barcelony, po pierwsze dlatego, że jest jej wychowankiem i sam twierdzi, że nigdzie się nie rusza, a po drugie primo, Barcelona wciąż czerpie bardzo pokaźne zyski z wizerunku Leo, chociażby patrzeć na ilość sprzedawanych koszulek z jego nazwiskiem. City sobie mogą pomarzyć. A ci którzy argumentują, że Messi może odejść jak R10 niech się zapoznają dokładniej z historią, czemu Ronnie odszedł. Poza tym Messi od początku kariery jest w Barcelonie, jest związany również mentalnie z klubem, a Ronaldinho był człowiekiem z zewnątrz, przyszedł, zrobił swoje i odszedł. Tyle w tym temacie

0

Francja? Żartujesz chyba....

0

Więc jednak stanie się to, czego się obawiałem..... Ale to decyzja naszego kapitana i musimy ją uszanować. Ale jedno jest pewne-Puyol na zawsze pozostanie w naszych sercach jako symbol klubu i jego legenda. Jego charakteru będzie później na prawdę brakowało.

0

Bardzo się cieszę! To naprawdę świetne wieści. Tito, w sercach tych prawdziwych kibiców, Zostaniesz zapamiętany nie jako ten, który przegrał z Bayernem, ale jako ten, który przebił samego Pepa i pobił rekordy Barcelony. Zdrowia!!

0

Hejterek Pedro? Przynajmniej gra dynamicznie, chwilę temu zaliczył asystę.

0

Pedro i Andres zdecydowanie ożywili grę. Szkoda, że tak późno.

0

Całe szczęście! Kapitan ratuje!

0

Jeszcze Xavi.

0

Od czasu do czasu rozpoznać literki na koszulkach zawodników... Żenada.

0

Hahaha, Xavi gra wolno, hahaha!!

0

Przypomina mi się mecz z Valencią. Tam było to samo, tylko że rywal jest duużo słabszy. Inaczej raczej już byśmy przegrywali. Proszę, zacznijcie biegać!

0

Boże.... Jak Neymar tego nie strzelił?

0

Przykro mi to mówić, ale grając tak możemy nie dowieść tego wyniku do 90 minuty....

0

Wątpię. Siły mają, patrz mecz z City. Problemem jest podejście, po prostu wielu gra na odwal.

0

Zbyt ospale gramy. Tylko Xavi i Alexis są aktywni. Tak Xavi, ten Xavi, który według wielu umie tylko podawać do tyłu.

0

Jakiej Saragossie???

0

Nie będziemy płakać. Akurat Tello nie jest zawodnikiem niezastąpionym, a ktoś musi zwolnić miejsce w składzie dla Deulofeu.

0

Fajnie, że Puyi gra. Po zwycięstwo, VeB!

0

Też mam taką nadzieję. ;)

0

Nie kracz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?