0

Prorok?

0

Nawet nie byłem w stanie cieszyć się z wyniku, cały czas mam w głowie upadek Valdesa i jego kontuzję.... Oby to nie były te cholerne więzadła, ani nic innego, co może go wykluczyć z gry na dłużej.

0

Do tych, którzy zjechali Cruyffa: zastanówmy się przez chwilę, pomyślmy logicznie, czy nie ma on po części racji? Neymar to wielki talent, zawodnik, którego potencjał jest ogromny, ale czy zarobki w jego wieku faktycznie nie są przesadzone? Przecież to tak na prawdę jeszcze młodziak, chcecie, żeby kasa walnęła mu do głowy? Chyba nie. A skoro dają mu tak dużo w wieku 22 lat to czego się spodziewać za 3-4 lata? To będą astronomiczne kwoty, które na pewno nie pomogą budżetowi klubu. W tej kwestii całkowicie zgadzam się z Cruyffem, że Ney zarabia za dużo, o wiele za dużo. Taka kasa może go faktycznie zepsuć. Z drugiej jednak strony nie uważam, żeby Ney był problemem, bo sam dużo wkłada w grę zespołu i nieraz pokazywał klasę., choć ostatnimi czasy jest bez formy (w mojej opinii nie powinien zagrać od 1 minuty w GD). Jednak skreślanie go za same zarobki uważam za absurd. Nauczcie się rozumieć, to co Czytacie, lub przeczytajcie CAŁY artykuł, a nie tylko nagłówek, bo jeżdżenie po Cruyffie, jednej z największych legend Barcy, bez żadnej lub z minimalną wiedzą na ten temat jest co najmniej nie na miejscu. Przyjmijcie to do wiadomości.

0

Kolejny po Ronaldo płaczek z Madrytu. Wina sędziego, jakże by inaczej.... Kto następny?

0

Hahahahaha!!!
"Real nigdy nie był faworyzowany przez arbitrów." Padłem... Hahahahaha!!!!
Zamiast przyjąć porażkę na klatę, to szuka dziecinnych wymówek.... Piłkarz, który nazywa siebie najlepszym na świecie powinien umieć pogodzić się, że tym razem mu się nie udało. Tymczasem to samo, co poprzednim GD, czyli zwalanie całej winy na sędziego i faworyzowanie Barcelony. Rzygać już mi się tym chce, dlatego powiem krótko: Elche 1-2 Real. Dobranoc.

0

Ten kto przed meczem obstawiał wynik 4:3 dla Barcy-pełen szacunek Gościu! :)

0

Zrobiło się już chamsko.....

0

Alves znowu zaczyna z tymi wrzutkami na pałę.... standart.

0

Jak na razie dobre widowisko, ale niestety obrona Barcy pozostawia wiele do życzenia. Cesc trochę słabo widoczny, no i Neymar, który co moment oddawał piłki, aż do asysty przy golu Leo. Na olbrzymi plus Leo i Iniesta, oni kreują grę i stwarzają najgroźniejsze okazje. Jeśli trener porządnie opier##li obronę i zmobilizuje pomoc w przerwie, to mamy spore szanse na zwycięstwo. Czas na 2 połowę, po zwycięstwo, Visca el Barca!!!

0

Wiara do końca!!!!!

0

Nie wierzę.....

0

Won!

0

Co za gol!!!!!!!!!!!! Iniesta!!!!!!

0

Do boju Barco!! Visca el Barca!!!

0

A prawda, też ogarnięty... ;)

0

No comment. Ta baba to jakaś pomyłka.

0

To studio to kpina.... Ewidentnie promadryckie, a ta baba ma takie pojęcie o piłce, jak Putin o mediacji.

0

Mam nadzieję, że ten bilans po dzisiejszym klasyku będzie wyglądał tak: 1 zwycięstwo, 3 remisy i 4 porażki. :)

0

Już nie raz w tym sezonie ich uciszał i dziś zrobi to po raz kolejny. :)

0

Oby ten dzień, w którym Xavi będzie miał odejść, nastanie jak najpóźniej.

0

Pomodlić się o zwycięstwo zawsze można. ;)

0

Wierzyć trzeba zawsze-to obowiązek każdego kibica. Nie straciłem wiary po 0-2 z Milanem, ani po 0-7 z Bayernem, ani nigdy od 7 lat, przez które jestem z Barcą. I będę już zawsze. Wierzę, że nasi są wciąż najlepsi, i czy Real jest w gazie, czy nie, zdołają dzisiaj go pokonać. Visca el Barca!!!

0

W kratkę to ktoś tu chyba mecze ogląda.....

0

Przypadkowe podobieństwo? ;)

0

Ludzie, czytajcie cały artykuł,a nie tylko tytuł, bo patrząc na wasze spiny, to jasno stwierdzam, że poza tytułem nawet nie spojrzeliście na właściwą treść... W wypowiedzi Sergio tym razem nie ma nic prowokacyjnego, więc darujcie sobie.

0

Jeśli odejdzie Alves, to w przyszłym sezonie podstawowy PO.

0

To już się robi śmieszne......

0

Messi the best! :)

0

Tutaj górę wzięły nie pieniądze, a kwestie czysto sportowe, bo Neymar w Realu grać nie chciał. Tanio pewnie nie było, ale skoro już jakiś czas temu ujawniono oficjalne kwoty transferu, to po co dalej ciągnąć ten cały cyrk? Pozdro :)

0

A taki, że Real był pewny, że Neymar przejdzie właśnie do niego. A on wybrał Barcę, pieniądze Realu go nie przekonały. Taki jest związek, że to dla Madrytu ciężka porażka i dlatego mogą mieć interes w podsycaniu afery "Neymargate".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?