2

Może i faktycznie był zbytnio "podatny na presję", ale nie można mu odmówić kilku wspaniałych momentów: 2 razy wygrana z Realem, dwumecz z ManCity, świetna 1 połowa sezonu. Nadal uważam, że gdyby media dały mu swobodnie pracować, to dzisiaj nadal prowadziłby Blaugranę, bo preferowany przez niego styl gry również miał spory potencjał. Oby w reprze Argentyny powiodło mu się lepiej.

1

Wspaniały pomysł, należy się to Tito.

1

Jasne, że lekcja solidnej pokory mu się przyda. Ale nie wolno po tak krótkim czasie gry na takim poziomie skreślać chłopaka. Ma spory potencjał, grunt żeby go dobrze wykorzystać. I żeby on sam nauczył się z niego rozsądnie robić użytek.

1

Nastawienie można zawsze zmienić, Popatrz chociaż na Messiego z końcówki zeszłego sezonu, a początku obecnego. Poza tym jego znacznie łatwiej będzie nauczyć przysposobienia na boisku, bo to jeszcze tak na prawdę młodzik.

5

Niektórym to chyba coś się w główce poprzewracało, chłopak ma niewiele ponad 20 lat, wielki talent i umiejętności, a Większość tutejszych ekspierdów już nazywa go drugim Bojanem. Dajcie mu czas znafcy, jego gra jest naprawdę widowiskowa, a jak sam Emery mówi, że dostanie szansę, to dostanie.

1

I bardzo dobrze, że został. Ale z drugiej strony Pep obejmując Bayern zarzekał się, iż nie będzie starał się podbierać nam zawodników. Słowo to, gdyby doszło do transferu Hernandeza, złamałby już 2 raz.

0

Nam oferowano go... za 60 milionów. 26 tylko dla Bayernu. :P

1

Dobrze, że Zubi nie poszedł na ten deal. :P Wolę 2 dobrych obrońców, niż jednego przepłaconego świetnego, który mimo wszystko tylko jeden sezon zagrał genialnie.

1

W dzisiejszych czasach wielu dorosłych daje się tak samo łatwo zmanipulować, jak dzieci.

2

Jak 1000 ludzi w jednej sekundzie rąbie komentarz "GOOOOOL" to ciężko utrzymać serwer w działaniu. :P

1

Najlepsze pytanie o Bartomeu, gdzie tak i nie są na odwrót. Czy dziennikarze, tworzący tą ankietę zakładali, że ludzie, którzy to wypełnią nie będą patrzyli na szczegóły, czy co? Uważają nas za debili?

1

Ta przepuklina była już na wiosnę 2012, potem cudownie zniknęła, tak samo w dwóch kolejnych latach. I wydaje mi się, że na kolejną wiosnę znów powróci. :P Przebywanie w pobliżu Mou robi swoje.

0

Hahahahahahahahahahaha, to co Alves robi to cyrk, płuca wypluwa tylko wtedy, gdy wrzeszczy przy symulce. :P

0

Bo mecz nudny, może dlatego. ;)

0

A to my ten sam mecz oglądamy? Bo jak na razie Rakitić gra co najmniej poprawnie. :P

3

O Jezu, i ten madryl ma ból o to, że nie było newsa o realu?? Żałosny typ. :P

0

O, i taki argument wystarczy w zupełności.

2

A co takiego redakcja robiła w niedzielę po finale, co?

0

Mówiłem o tym na początku, gimbaza musi się wyładować przed spakowaniem tornistrów. ;D

1

Chciałeś powiedzieć jemu zostanie tylko żel. ;)

0

A Ty mówisz za te 60% piłkarzy, tak?

1

Jest niedziela, dzień przed szkołą, więc redakcja postanowiła dać się wyszaleć gimbusiarni. :D

0

Po co te wyliczenia? Co powiedział, to powiedział, wszyscy wiedzą jaki jest jakie ma mniemanie o sobie, ale wydaje mi się to artykuł zupełnie zbędny, zwłaszcza na tej stronie. :P

0

Dorosły facet, a ortografia gorsza niż u przedszkolaka.

2

Mówiłem, kozioł ofiarny. :P

0

Bo nie wiedzieć czemu na tej stronie Pedro stał się kozłem ofiarnym.

0

A ja mam 1 pytanie:
Co Ty robisz na tej stronie?

0

Dobre spotkanie na dobry początek. Gdyby nie czerwo dla Szefunia, byłoby idealnie. Ale nie ma tego złego, bo Bartra pokazał się z naprawdę dobrej strony. No i brawo Messi. Oby tak przez cały sezon.

0

Nie wyciągajmy na razie wniosków, to dopiero 1 kolejka, pożyjemy, zobaczymy. ;) Oby jednak tak było. ;D

1

To zależy. Pedro i tak bym zostawił w klubie, bo mało jest piłkarzy jego pokroju, to jest gościa, który godzi się na rolę rezerwowego, i pomimo braku wielkich umiejętności, zostawia serce na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?