Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tello jakoś nie zżarła presja, a grał w ważnych meczach na początku kariery.
9
Jakże żałuję, że nie dam rady zobaczyć tego spektaklu. :( Mam nadzieję, że Barca pokaże prawdziwy głód sukcesów i jak się pięknie gra w piłkę nożną. Jedno jest pewne: jutro o 18 będą prawdziwe piłkarskie fajerwerki, co ja gadam, fajerwery! Nie ma lepszego miejsca do zwycięstwa nad odwiecznym rywalem, niż jego własny stadion! Blaugrano, liczę na ciebie! Visca el Barca!!!
5
Jak kibicować Barcy? A no tak, że nasz klub nie wstydzi się swojej historii, która nie zawsze dla niej była szczęśliwa. Ale co Ty o tym możesz wiedzieć, Paniczu antyfaniczu?
5
Znam dobrze tę historię i ona jest źródłem mojej antypatii do Realu. Cieszę się z tego, że jestem kibicem FC Barcelony, że historia jednak wynagrodziła im te lata ucisków, i że teraz Barca jest jedną z potęg futbolu. A w szczególności będę się cieszył, jeśli jutro na stadionie Blancos (tak, właśnie tam) uda się ich po raz kolejny pokonać. Vamos Barca!!
0
Hahaha, naprawdę, Twój wywód mnie rozbawił. ;)
1
Barca powinien być pisanen mit dużen literen.
1
Poczekamy na rundę wiosenną, czy nadal będzie tak imponował formą. Bo coś mi mówi, że chyba niekoniecznie.
3
BARDZO obiektywne rankingi, nie ma co. :P
2
Brawo Sandro!!! Nerwowa końcówka, ale udało się. A teraz szturmem na Santiago Bernabeu!!!
1
Alves epic fail...
1
Milik!
1
Eibar>Ajax hehehe :D
0
Tak, Barcelona ogłosiła, że może grać 24, a nikt z UEFA nie zwraca na to uwagi, mimo że wie, iż kara wciąż wówczas trwa? Chyba nie. Luis moim zdaniem powinien móc wystąpić.
1
I czteropaka Tyskie. ;D
1
Hehe, a ja se oglądam z ruskim i mnie nie męczą nasi "wspaniali" w wielu wypadkach komentaturzy. ;)
2
Fakt, może trochę źle się wyraziłem, bo miewał też świetne spotkania, ale nie zmienia to faktu, że było ich dużo mniej od tych bardzo, bardzo przeciętnych.
2
Nie dziwię mu się. Grał w 1 meczu, bardzo dobrym meczu, a i tak trener stawia na wypalonego i grającego już od 3 lat słabo Alvesa.
2
Chociaż nie cierpię graczy Realu, to nie życzę im źle i lepiej by było (Jezu, co ja piszę ;) ) aby Gareth zagrał w tym spotkaniu, bo jak mamy wygrywać z Realem, to z jego najsilniejszym składem. Poza tym lepiej by było dla widowiska. Chociaż z Isco na jego miejscu też może być ciekawie.
0
Yy, aha. Marny troll.
2
Powiem jedno: Przez ostatnie 20 minut gry oglądaliśmy na boisku magię. To co robiło trio Xavi, Messi, Iniesta, zasługuje na pełną pochwałę. Może i ogół meczu był raczej średni, to ważne 3 punkty i zero z tyłu (choć tu było duuuuużo szczęścia). Przed najprawdopodobniej najważniejszym meczem w lidze w tej fazie sezonu cieszy na pewno forma Bravo, oraz 2 cracków. Miejmy nadzieję, że jak dojdzie trzeci, nie będzie ustępował im poziomem. Teraz pora na Ajax, a potem zdobycie Madrytu! Visca el Barca!!!
1
Xavi to mistrz w każdym calu.
1
Fuck off dla tych, co jeżdżą po Xavim. Brawo el Maestro!!
0
Kilka wrzutek z różną skutecznością... Ekhm, Pedro, 1 wrzutka i strzał głową Messiego, a Alves na 6 wrzutek jakie jakoś zapamiętałem, to nie trafił ani jednej.
1
O, to Enrique gdzieś wyjechał? :P
2
Ktoś tu przedtem pisał, że nienawidzi tiki-taki. Kolego, pozwól, że Cię sprostuję: to co teraz gra Barca tiki-taką nie jest, bo nie ma gry na 1 kontakt.
0
No co Ty, to drewno nawet pół grosza nie jest warte XD
0
Haha, jebłem Gościu :D
0
Gdyby Xavi miał 3 cm więcej...
0
Co prawda, to prawda.
0
A może by tak imiona i nazwiska z dużej? :P