1

LEmoda? :D

1

Rakitić ma tylko chwilowe przebłyski, nijak jego gra wygląda w porównaniu do początku sezonu. Xaviego się nie czepiam, bo błędów w zasadzie nie popełnia, ale mógłby od czasu do czasu zagrać ryzykowniej, nie raz pokazywał, że wciąż ma to coś.

0

Chyba najlepsze określenie na obecną sytuację drużyny.

0

Powiedz to Luisowi "fiem fszystko nailepjej" Enrique

0

Niestety, ale to prawda, chociaż nie umniejszajmy zasług Bravo, bo jego interwencja była genialna.

0

Gdyby nie Leo, to mielibyśmy już ten sezon z głowy. Jest ciągle jeszcze ktoś, kto chce go sprzedać?

0

Czasami mi się wydaje, że Leo jest równy całej 11 Espanolu, bo reszta gra bardzo słabo.

0

gdyby pomoc funkcjonowała jak należy, to pożytek byłby ogromny. A jak jest? Xavi i Rakitić zachowawczo, o Busqetsie mówić nic nie trzeba.

0

Moim zdaniem na tą chwilę najbardziej pada taktyka, oraz brak rywalizacji o miejsce w zespole, bo brakuje klasowych zmienników.

0

Bo ten zamiast zaryzykować na raz, to czekał do usranego strzału, zachowując bezpieczny dystans, jakby się bał zbicia....

0

Włącza se człowiek transmisję i co pierwsze widzi? Gol Espanolu.....

0

Chyba w Barcelonie B...

1

Tu Masz rację, przy obecnych cenach (mega wygórowanych) Alexis powinien pójść przynajmniej za 60 milionów. A swoją postawą w Arsenalu pokazuje, że nie powinni go sprzedawać w ogóle.

2

Hahah, sorry ale taki ciąg zdarzeń jest nie możliwy. Enrique pokazuje przez kolejne błędy, że do tego nie dojdzie, a przynajmniej nie w tym sezonie. Oczywiście jako kibic będę w to wierzył, ale rozum mówi mi, że nie ma na to możliwości.

0

Nie pierwszy raz i zapewne nie ostatni. :/

13

"iż w tym systemie nie jest w stanie odebrać miejsca ani Daniemu Alvesowi, ani Douglasowi." Buhahahahahaha, padłem po drugim przecinku. Naprawdę, jak można być tak tępym, żeby nie widzieć, że Montoya połyka Douglasa w całości. Nawet jeśli nie jest jakimś wybitnym graczem. :P

4

Szkoda, że nie dali mu dokończyć kontraktu. Takie zmienianie trenera co sezon nie jest rzeczą dobrą dla nikogo. Zwłaszcza, że udowodnił, że jego drużyna liczy się jako groźny przeciwnik. Gdyby dał radę poprawić swoje błędy na ten rok... No ale dzięki "kochanemu" zarządowi nie dostał takiej szansy.

1

A teraz zadam pewne pytanie: czy jest ktoś, kto w ogóle liczył, że będzie inaczej(lepiej) ? Odpowiedź wydaje mi się oczywista.

2

Nie Ty jeden Kesh, nie Ty jeden....

0

Ale Toure swojego czasu po prostu przegrał rywalizację z Busqetsem. Musisz przyznać, że jeszcze 2 lata temu Busi był jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym DM'em świata. Obecnie sytuacja jest zupełnie odwrotna i to Yaya jest w czołówce, a Busi szuka formy.

0

Biedactwo, tak bardzo Cię boli, że są ludzie, którzy uważają inaczej, ojoj. :(

3

Miał konflikty w Romie, to i tutaj musiał znaleźć sobie kogoś do zgnojenia. Niestety, ale wszystko wskazuje, że padło na zawodnika, który miał być naszym podstawowym obrońcą na następne lata. W ogóle niestety, że na kogoś padło. Co jak co, ale na razie Enrique popełnia bardzo wiele błędów pod wieloma względami (taktyka, eksperymenty, organizacja drużyny) i mnie to bardzo od niego odrzuca. Poza tym właśnie ta konfliktowość. Kto wie, czy po Martinie nie trafi się ktoś inny...

1

Jidioci, wszędzie jidioci siedzą, i wśród sędziów i pseudo-komisji też się znajdą.

2

Pięknie, pięknie, co następnego zmieni zarząd wbrew tradycji? Kolory stroju? A może herb, bo jak widać nawet dzisiaj tak ważny klubowy symbol jest gówno warty. :P A może zmienią założyciela klubu na duet Rosell-Bartomeu? W końcu za hajs i prawdę można zmienić, zwłaszcza tą historyczną.

2

Chyba sobie robią jaja... Przecież Barca od ZAWSZE miała pasy pionowe, a nie poziome. Chcą zmienić coś, co stanowi jeden z symbolicznych znaków klubu. Idź pan w ch*j z tym zarządem, każda kolejna ich decyzja przyprawia o wymioty.

0

To i tak o wiele za długo panie Andoni, o wiele za długo...

1

Moim zdaniem najlepszym wyjściem w obecnej sytuacji jest posadzenie Busiego na ławie, nie przesunięcie do obrony. Sytuacja Pique jest doskonałym przykładem, że grzanie ławy powoduje zwyżkę formy. A tego właśnie potrzebuje Busi. Trzeba trochę mu podrażnić ego, sprowokować do rywalizacji o miejsce w składzie, bo inaczej nigdy nie wróci do najlepszej dyspozycji, gdyż niezależnie od niej będzie miał monopol na grę w pierwszym składzie. A Masche wówczas pograłby tam gdzie powinien, i wreszcie w obronie mielibyśmy tylko "rasowych" stoperów, którzy walczyliby między sobą o miejsce w składzie bez presji, że jedno miejsce i tak zajmie el Jefecito. Ale co zrobi LE, to już pokaże czas. Wydaje mi się, że i tak będzie dalej uparcie stawiał na Busiego.

1

Zgadzam się w 100%.

0

Przy Douglasie powinno być z 15 wykrzykników, coś a la (!!!!!!!!!!!!!!!!!) ;p

1

Hahaha, tytuł od razu poprawił mi humor, ale jajca! xD
Ale po chwili doszło do mnie, że to żenujące. Douglas>Montoya. Enrique chyba żyje w Narni. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?