1

@macio_944

Jedynego frimponga na jakiego zasługujecie, to ja na tej stronie

2

@messi564
+ Uduchowiony

0

@macio_944
To może lepiej zapłacimy wam 40mln + oddamy wam Gakpo w pakiecie

3

Dobra jednak dawać go do Liverpoolu lepsze staty od Salaha i Gakpo wykręci
@macio_944 @FcPortoFan1999

0

@macio_944
Już mamy wystarczająco problemów xD

0

Najgorsze, że dzisiaj widziałem Newsa o Araujo do Liverpoolu xD

1

@Batys
Lepiej niż główna xD
Tragedia


40

@misterio
Glupota

15

@kanver_
Cody Gakpo - 6 goli i 3 asysty w lidze
Mo Salah - 5 goli i 6 asyst w lidze

I tak się kręci xd

4

Nie ważne czy to Izrael czy inne państwo.
Podli ludzie są wszędzie.
Bydlaki w krawatach działają w białych rękawiczkach, a cywile niczemu winni zbierają rakiety i tracą bliskich w imię czego?
Wybujałego ego Trumpa i jego odpowiednikom

Modne tutaj jest ciśnięcie po żydach, ale nigdy nie będę fanem generalizowania i wrzucania wszytkich do jednego wora.
Po prostu szkoda tych ofiar, które chciały po prostu sobie spokojnie żyć.

0

@Chimera
Zmieszaj

2

@Jakchcesz
Tego nie wiesz

1

@barcowy1899
Jak już, to On to by zawołał 3-4 bańki, a nie bańke

4

@Kessie jak oceniasz choerografie


2

@EzioAuditoreDF

Raphinha Kane Olise
Yamal
Szoboszlai Rice Pedri

2

@BojanKriKicz
Tak, 5

Chyba, że Liverpool i Aston Villa wygrają puchary europejskie to może wejść nawet 7 xD

1

@escarabajo tak od top2 wszyscy są pokraczni.
Komiczny sezon i tak cud że my na ten moment w top5 jestesmy

0

@escarabajo top5 zapewnia LM, ale i tak żałosne to co robią

3

Kodi Gakpo w wyjściowym
@Lanosss @Eklerek @Kessie @blakkudium



3

Dobrze, że top5 gra w LM bo coś czuję, że Slot nie ugra top4 xD
@Kessie @Eklerek


2

@Luciano99
Lubię Cię bić więc chyba to podchodzi pod TAK ?

0

@gumaz
Jednego bo mam mało

1

0

@bartekvisca
Nie nazywajmy egzekucji w kilka sekund walką.
Serio


Zero w tym zestawieniu jakiekolwiek sensu

1

Odpisz
Przegiołem co

0

@Faro
To teraz Ty załóż tam konto z predykcjami wyssanymi z pupy.

6

Pov:
Rozkrecasz dymy na La rambli, a przyjście
@wpwelement 'a jest już tylko kwestia czasu

https://zapodaj.net/images/8ad60cf9001df.jpg

13

Afrykanskie zaklęcia xD


10

@Bykunn
Dokładnie, walkower to mógł być jak zeszli z boiska, a nie pozwolili im wrócić - uczciwie wygrać i jeszcze teraz pajacyka z odbieraniem im pucharu.

Mógł Brahimek strzelić karnego normalnie nikt mu nie bronił.

1

@Antimadridista_WR
Ja bym chciał zauważyć, że nie straciliście ani jednej bramki grając z Lewandowskim na pozycji Bramkarza Odkąd ten przeszedł do Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?