Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944
Jedynego frimponga na jakiego zasługujecie, to ja na tej stronie
2
@messi564
+ Uduchowiony
0
@macio_944
To może lepiej zapłacimy wam 40mln + oddamy wam Gakpo w pakiecie
3
Dobra jednak dawać go do Liverpoolu lepsze staty od Salaha i Gakpo wykręci
@macio_944 @FcPortoFan1999
0
@macio_944
Już mamy wystarczająco problemów xD
0
Najgorsze, że dzisiaj widziałem Newsa o Araujo do Liverpoolu xD
1
@Batys
Lepiej niż główna xD
Tragedia
40
@misterio
Glupota
15
@kanver_
Cody Gakpo - 6 goli i 3 asysty w lidze
Mo Salah - 5 goli i 6 asyst w lidze
I tak się kręci xd
4
Nie ważne czy to Izrael czy inne państwo.
Podli ludzie są wszędzie.
Bydlaki w krawatach działają w białych rękawiczkach, a cywile niczemu winni zbierają rakiety i tracą bliskich w imię czego?
Wybujałego ego Trumpa i jego odpowiednikom
Modne tutaj jest ciśnięcie po żydach, ale nigdy nie będę fanem generalizowania i wrzucania wszytkich do jednego wora.
Po prostu szkoda tych ofiar, które chciały po prostu sobie spokojnie żyć.
0
@Chimera
Zmieszaj
2
@Jakchcesz
Tego nie wiesz
1
@barcowy1899
Jak już, to On to by zawołał 3-4 bańki, a nie bańke
4
@Kessie jak oceniasz choerografie
2
@EzioAuditoreDF
Raphinha Kane Olise
Yamal
Szoboszlai Rice Pedri
2
@BojanKriKicz
Tak, 5
Chyba, że Liverpool i Aston Villa wygrają puchary europejskie to może wejść nawet 7 xD
1
@escarabajo tak od top2 wszyscy są pokraczni.
Komiczny sezon i tak cud że my na ten moment w top5 jestesmy
0
@escarabajo top5 zapewnia LM, ale i tak żałosne to co robią
3
Kodi Gakpo w wyjściowym
@Lanosss @Eklerek @Kessie @blakkudium
3
Dobrze, że top5 gra w LM bo coś czuję, że Slot nie ugra top4 xD
@Kessie @Eklerek
2
@Luciano99
Lubię Cię bić więc chyba to podchodzi pod TAK ?
0
@gumaz
Jednego bo mam mało
1
Poczęstujcie się
https://zapodaj.net/images/4872bafbcda90.jpg
0
@bartekvisca
Nie nazywajmy egzekucji w kilka sekund walką.
Serio
Zero w tym zestawieniu jakiekolwiek sensu
1
Odpisz
Przegiołem co
0
@Faro
To teraz Ty załóż tam konto z predykcjami wyssanymi z pupy.
6
Pov:
Rozkrecasz dymy na La rambli, a przyjście
@wpwelement 'a jest już tylko kwestia czasu
https://zapodaj.net/images/8ad60cf9001df.jpg
13
Afrykanskie zaklęcia xD
10
@Bykunn
Dokładnie, walkower to mógł być jak zeszli z boiska, a nie pozwolili im wrócić - uczciwie wygrać i jeszcze teraz pajacyka z odbieraniem im pucharu.
Mógł Brahimek strzelić karnego normalnie nikt mu nie bronił.
1
@Antimadridista_WR
Ja bym chciał zauważyć, że nie straciliście ani jednej bramki grając z Lewandowskim na pozycji Bramkarza Odkąd ten przeszedł do Barcelony