Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mordini123
I przegraliśmy.
Dzisiaj was to czeka xD
2
@AmigoBlancos
Salah to niech jeden celny odda chociaż przy jego formie :D
0
Hat trick Fatiego w następnej kolejce z Lyonem czy Barcelona wygrywająca Lige mistrzów?
0
@Konradowskyy
Jako przystawka przed poważnymi spotkaniami może i tak
4
@Popitek12 Do Messiego bliżej mu kolorem skóry niż umiejętnościami
0
@GeraltzKatalonii
Kompromitacja jest, że gracie o 18:45 mecz ligi mistrzów
1
@kundee
Atletico i oczywiście przegrają ten finał
1
@kundee
Bez znaczenia i tak żadna z tych ekip nie będzie w finale
0
@Faro
No przecież nie tego placka Fatiego
6
@Jakchcesz najlepsze, że największą kuśke z tej trójki ma pewnie @Ilka
0
Faktycznie panienki dzisiaj przejmują gorące dyskusje
6
@Faro
Wszyscy Ci zazdrościmy.
Ty to jesteś gość
1
@Jakchcesz
Wiemy wiemy
11
Beztroskie dzieciństwo @Kessie 'go
https://zapodaj.net/images/1d81038dc3296.jpg
3
@macio_944
Chłopaki się podjarali i taki efekt tego
12
@PIWOSZ89
Zobaczymy czy z bandażem na rękach zagrają.
2
@ranger3120
Czemu pieprzony Arsenal.
Dwie strzelili.
Podziękuj Bayerowi xD
23
@czosnekfcb
Prędzej dostanie Sraki
3
@Batys
MAroko
MAdryt
Pozdrawiam
2
@Lanosss
Czy idealnie to się dopiero okaże xD
5
Jak pomyślę sobie, że dzisiaj Kodi Gakpo w podstawie
@Kessie @blakkudium @Lanosss
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nazio_87
Legia
5
@Luciano99
No, ale Bayer i tak im się dzisiaj jakoś nie przeciwstawił
2
Haaland i Silva latem do Barcelony razem z Pepem
15
@Krystiansigma2734
Eska dostał od dziewczyny kolegi, że wolna chata
6
Pep wzmacnia tyły.
Dobry ruch - trzeba bronić 1-4 w dwumeczu
12
@Encore
Guler za Messiego i mogę się zgodzić.
4
@Lanosss @Kessie
Dlatego beka że wygrają ta ligę dopiero jak 19 drużyn się zmobilizowało i postanowiło im ją podarować z litości.
Niech się chłopaki nacieszą
2
@Kessie
No słabi jesteśmy.
Ile nam goli w tym sezonie strzeliliście kolego?
Możesz mi przypomnieć?