5

@Luciano99
Potwierdzam, postawił mi

1

@Ilka
Dopóki @Kessie nie przebiegnie mi pod nogami, to jestem spokojny

1

@Czajka90 na tej na której nocujesz od tygodnia?
Tak

15

Ja czuję się safe dopóki @wpwelement stoi na straży

4

Nawet jak Amica odpadnie to przecież mogą podkupić licencję innego klubu w kolejnej fazie rozgrywek

3

@Kessie
Skończ już z tym niemieckim folksdojczu
https://streamable.com/0st9l4

12

Proste


1

@Rastafarnianin
Czytaj to bydlaku @Bocheno1

2

Spotkanie na szczycie


2

@Lanosss @Kessie @Eklerek
Chcą nam zrobić wstyd na całą Polskę.
Pięknie kurla

16

@clyde
Z/w

1

@Fog_W_1899
Akurat Arsenal to ostatnio regularnie traci bramki po rzutach różnych.

Stracił 5 bramek po różnych w ostatnich 6 meczach ligowych + wczoraj w Lm również

0

@gumaz
Ale co stawia?

7

@Zoker
Pozytywny chłopak.
Dajmy mu szanse

0

@FCB_dimiC
Nie doceniasz wielkiego Arne Slota xD

Ale tak śmiech śmiechem ta Galata u siebie, to każdej ekipie na świecie sprawiłaby problemy

3

@FCB_dimiC
Ja nie narzekam bo my przegraliśmy z Turecką potęgą

3

@Fog_W_1899
Dla Ciebie już były kolega*

2

@ranger3120
Według mnie jest.
Sędzia zabił dwumecz tym karnym.

Jeszcze jakby Bayer te zwycięstwo wiózł na rewanż... Ale to i tak w sumie 1:0 to żadna przewaga jak na pełnej piź... Zaczynasz drugi mecz

8

@Popitek12
Amputacja nogi przebiegla pomyślnie

5

@bartekvisca
A my wygraliśmy w tym sezonie i z Realem i z Interem i z Arsenalem żeby dostawać na ci*e od Wolves albo chociażby ostatnio od Galatasaray ( o innych porażkach nie wspominając )

Takie rozumowanie nie ma sensu.
Każdy mecz jest inny - dyspozycja dnia, układ gwiazd ( xD ) itd

2

@Sulimo
Ty mi kiedyś zarzucałeś że napisałem nowy post zamiast komuś odpowiedzieć w dyskusji?

0

@JanuszKorwinMikke
Flick wygrał sekstet.
Nie jest nikim przy żadnym trenerze w historii tej dyscypliny

Pozdrawiam

4

20min zachwytów nad Doku.

Wynik 1 połowy:
3:0 dla Realu.

Widzimy się za 15min nie zmieniajcie sie

0

Ja już wiedziałem, że to będzie bramka jak się ten obrońca wyłożył przy Vinim jak tirówka na trasie xDD

8

@Nazio_87
Palca w dupe sobie mogą wsadzić co najwyżej z taką grą xD

36

A jeszcze mi się przypomniało, że tutaj są zwolennicy ściągania na najbliższe lata Bernardo Silvy do Barcelony xD

A chłop będzie już tylko gorszy

7

Cherki szykuj się, wchodzisz w 91minucie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@KamQiX
Dlatego Ty robisz kalendarze
A my z @Luciano99 wygrywamy fortune na obstawianiu meczów

0

Reil.
Oreili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?