Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Luciano99
Potwierdzam, postawił mi
1
@Ilka
Dopóki @Kessie nie przebiegnie mi pod nogami, to jestem spokojny
1
@Czajka90 na tej na której nocujesz od tygodnia?
Tak
15
Ja czuję się safe dopóki @wpwelement stoi na straży
4
Nawet jak Amica odpadnie to przecież mogą podkupić licencję innego klubu w kolejnej fazie rozgrywek
3
@Kessie
Skończ już z tym niemieckim folksdojczu
https://streamable.com/0st9l4
12
Proste
1
@Rastafarnianin
Czytaj to bydlaku @Bocheno1
2
Spotkanie na szczycie
2
@Lanosss @Kessie @Eklerek
Chcą nam zrobić wstyd na całą Polskę.
Pięknie kurla
16
@clyde
Z/w
1
@Fog_W_1899
Akurat Arsenal to ostatnio regularnie traci bramki po rzutach różnych.
Stracił 5 bramek po różnych w ostatnich 6 meczach ligowych + wczoraj w Lm również
0
@gumaz
Ale co stawia?
7
@Zoker
Pozytywny chłopak.
Dajmy mu szanse
0
@FCB_dimiC
Nie doceniasz wielkiego Arne Slota xD
Ale tak śmiech śmiechem ta Galata u siebie, to każdej ekipie na świecie sprawiłaby problemy
3
@FCB_dimiC
Ja nie narzekam bo my przegraliśmy z Turecką potęgą
3
@Fog_W_1899
Dla Ciebie już były kolega*
2
@ranger3120
Według mnie jest.
Sędzia zabił dwumecz tym karnym.
Jeszcze jakby Bayer te zwycięstwo wiózł na rewanż... Ale to i tak w sumie 1:0 to żadna przewaga jak na pełnej piź... Zaczynasz drugi mecz
8
@Popitek12
Amputacja nogi przebiegla pomyślnie
5
@bartekvisca
A my wygraliśmy w tym sezonie i z Realem i z Interem i z Arsenalem żeby dostawać na ci*e od Wolves albo chociażby ostatnio od Galatasaray ( o innych porażkach nie wspominając )
Takie rozumowanie nie ma sensu.
Każdy mecz jest inny - dyspozycja dnia, układ gwiazd ( xD ) itd
2
@Sulimo
Ty mi kiedyś zarzucałeś że napisałem nowy post zamiast komuś odpowiedzieć w dyskusji?
0
@JanuszKorwinMikke
Flick wygrał sekstet.
Nie jest nikim przy żadnym trenerze w historii tej dyscypliny
Pozdrawiam
4
20min zachwytów nad Doku.
Wynik 1 połowy:
3:0 dla Realu.
Widzimy się za 15min nie zmieniajcie sie
0
Ja już wiedziałem, że to będzie bramka jak się ten obrońca wyłożył przy Vinim jak tirówka na trasie xDD
8
@Nazio_87
Palca w dupe sobie mogą wsadzić co najwyżej z taką grą xD
36
A jeszcze mi się przypomniało, że tutaj są zwolennicy ściągania na najbliższe lata Bernardo Silvy do Barcelony xD
A chłop będzie już tylko gorszy
7
Cherki szykuj się, wchodzisz w 91minucie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@KamQiX
Dlatego Ty robisz kalendarze
A my z @Luciano99 wygrywamy fortune na obstawianiu meczów
0
Reil.
Oreili