Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99
Jak tam wydana Fortuna za Neymara?
Pozdrawiam xD
1
@escarabajo
Półgłówki wyżej ( pozdrawiam @Luciano99 i @FCB_dimiC xD ) oczywiście nie skumali, że przecież nie życzę tego, ale sami widzimy wszyscy jak to wygląda
0
Gavi wraca, szkoda tylko, że za miesiąc kolejny uraz
11
XD co tu napisać
@Encore
3
@Kessie
Już postawiłem singla na Arsenal tysiaczka na betlicu do wyjęcia 1370.
Pozdrawiam
2
@Czyhrynski
Dokładnie tak myśli superbet gdy @Luciano99 dokonuje depozytu
3
@Jakchcesz
Rozkminka
https://zapodaj.net/images/22ab47bbf5e8d.jpg
1
@tbas
Bo wolimy Buzza Astrala
2
Komentarz usunięty
1
@Kessie
Ale przynajmniej masz wszy
0
@Sulimo
Legia to powinna przestać istnieć, a nie prowadzić
2
@GeneralXavi
Akurat jak on nie przychodzi, to wszyscy są zadowoleni
3
@Kessie
Powiedział przykładny obywatel
1
@ViscaelBarca2007
Akurat klęczy wybitnie na nogach, to trzeba mu oddać
4
@Eklerek
Jaja opróznione, to się porusza jak 10kilo lżejszy
18
Uni hokej, ale była napierd*Lanka kijami.
Grają w to jeszcze w szkołach? :D
1
@NeroTFP1 @Chimera
Ale idzie ale idzie
1
@NeroTFP1
Oj tak.
Tomi
5
Sobota
9:30
Polsat
I napierdzielanka z kuzynem przy odcinku
6
@LeszekFCB bende żigoł
1
@Bernard777
Biedne dzieci
0
@malypuzon
Ale bym sobie zatanczyl z czarnoskórym pod orlenem
3
@bartekvisca
5 powtórzeń @jowita .
Graty
1
@Vegeta88 @Kessie nie, jesteście dzieciarnia.
Idźcie grać w robloxa
6
Grało się
0
@NeroTFP1
No bo już są pogodzeni przed zawodami że walczą o 2 miejsce
3
Drogi użytkowniku wykonaj test
1
@Kgorecki2500
Czyli dzisiaj robisz obchód?
5
@Luciano99
Potwierdzam, postawił mi
1
@Ilka
Dopóki @Kessie nie przebiegnie mi pod nogami, to jestem spokojny