2

@Luciano99
Jak tam wydana Fortuna za Neymara?
Pozdrawiam xD

1

@escarabajo
Półgłówki wyżej ( pozdrawiam @Luciano99 i @FCB_dimiC xD ) oczywiście nie skumali, że przecież nie życzę tego, ale sami widzimy wszyscy jak to wygląda

0

Gavi wraca, szkoda tylko, że za miesiąc kolejny uraz

11

XD co tu napisać
@Encore


3

@Kessie
Już postawiłem singla na Arsenal tysiaczka na betlicu do wyjęcia 1370.

Pozdrawiam

2

@Czyhrynski
Dokładnie tak myśli superbet gdy @Luciano99 dokonuje depozytu

1

@tbas
Bo wolimy Buzza Astrala

2

Komentarz usunięty

1

@Kessie
Ale przynajmniej masz wszy

0

@Sulimo
Legia to powinna przestać istnieć, a nie prowadzić

2

@GeneralXavi
Akurat jak on nie przychodzi, to wszyscy są zadowoleni

3

@Kessie
Powiedział przykładny obywatel

1

@ViscaelBarca2007
Akurat klęczy wybitnie na nogach, to trzeba mu oddać

4

@Eklerek
Jaja opróznione, to się porusza jak 10kilo lżejszy

18

Uni hokej, ale była napierd*Lanka kijami.

Grają w to jeszcze w szkołach? :D


1

@NeroTFP1 @Chimera
Ale idzie ale idzie


1

@NeroTFP1
Oj tak.
Tomi

5

Sobota
9:30
Polsat
I napierdzielanka z kuzynem przy odcinku


6

@LeszekFCB bende żigoł

1

@Bernard777
Biedne dzieci

0

@malypuzon
Ale bym sobie zatanczyl z czarnoskórym pod orlenem

3

@bartekvisca
5 powtórzeń @jowita .

Graty

1

@Vegeta88 @Kessie nie, jesteście dzieciarnia.
Idźcie grać w robloxa

6

Grało się


0

@NeroTFP1
No bo już są pogodzeni przed zawodami że walczą o 2 miejsce

3

Drogi użytkowniku wykonaj test


1

@Kgorecki2500
Czyli dzisiaj robisz obchód?

5

@Luciano99
Potwierdzam, postawił mi

1

@Ilka
Dopóki @Kessie nie przebiegnie mi pod nogami, to jestem spokojny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?