1

Aston Villa strata pkt, United Traci pkt obecnie, to oczywiście firmoweczka Slota i 0 pkt przeciwko najgorszej ekipie tego sezonu w premier league ( tak wiem mają obecnie trochę lepsza forme blabla ) xD

3

@mekston
A Fajna ta kanadyjka?

1

@Aequlibre
Pep to prędzej by wam Pedriego z Yamalem podkupił niż się podłożył

0

@Herato
Kasuj ten post

1

@Murazor
Jednocześnie to oni strzelili w dwumeczu więcej bramek

3

@JoseArkadioMorales
Zawiodłem się nie ma @Kessie 'go.
Wszędzie te clickbaity

2

@AmigoBlancos
Ja to bym podbił wiadomo czym ✅

@Lanosss

8

Porównanie


@Kessie @mekston @Eklerek

1

@VegetaPolska co ty tak narzekasz na ten Real?
Fajnie chłopaki grają

2

@AlphaNumeric
Bardziej pasuje Parch

2

@blakkudium
Jakby miał ten sparing z @Kessiem , to by go dzisiaj nic nie bolało

1

@Karol145
1.City
2.Arsenal
3. Liverpool
4. United

Aston Villa chyba jednak nie dojedzie

1

@Kessie czemu w ryk?
Dla Liverpoolu dobry wynik

0

@Filipem
Nie jest, blokowanie bramkarza cala drużyna to jest to co Arteta szlifował 7lat? Co jest ich znakiem firmowym po takim czasie? Żenada xD

0

@Filipem
No bije do ich żałosnych rzutów rożnych gdzie teraz będą od własnej taktyki dostawali regularnie bramki co już się rozpoczęło zresztą

3

@Eklerek
Ta, wy zawsze w grze, a z efektami wiadomo jak :D

1

@Eklerek
Może i jesteśmy frajerami, ale kim w takim razie jest Arsenal na naszym tle xD

Wydali za kadencji Artety również krocie I co z tego mają xD
Skończył się patent na rozne i skończyło się punktowanie

2

Arsenal to już wyzszy poziom frajerstwa.

wymyślili własną taktykę na różne od której teraz będą regularnie tracić bramki xD

4

@Kessie
Dziś może i tak, ale pewnie City się obsracie w 33 kolejce i tyle z liderowania xD

1

Powiem wam, że w tym sezonie ekstraklasy jakoś tak polubiłem ta Legię Warszawa.
Fajnie się ich ogląda

3

@KRISU77
Legia do wora

16

Hahahaha nie wierzę, że ona to napisała.
Niesamowite xD


4

Helga z Niemiec co wyjeła


1

@Eklerek
Nie wiem kto, ale jeśli faktycznie on nie ugrać tej ligi w tym sezonie, to mogą tam nie wytrzymać już w zarządzie

1

@Eklerek
Zobaczymy czy wgl Arteta będzie w przyszłym sezonie w Arsenalu bo to może być różnie

2

@Fabik87
Więcej "ku*wa" bo ziomek inaczej nie wyrazi siebie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Kessie
Codziennie mnie o to prosisz.
Daj już spokój xR

1

@pt9
Mega.
Miłego pobytu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?