1

@kubix05
Za tym Argentyńczykiem śmiesznym?
Nigdy

7

@Jakchcesz
Jestem świadkiem. To prawda
A co zabawniejsze on tam też pocisnąl samego @wpwelement 'a

7

Kumple starego z roboty


0

@K1ngKong7

Odkładając niechęć do Realu na bok:

Akurat uważam że to normalne ceny 50 za Came i 60 za Rodrygo skoro byle jaśki w obecnych czasach chodzą po luźne 40-50 baniek.

Jednak to są już jakieś wyrobione marki i taki Rodrygo śmiech śmiechem mógłby nieźle odpalić w innym klubie.

Zwłaszcza, że jeden ma 25, a drugi 23 lata

0

@MessiForeverTheBest
Początek sezonu miał dobry, a później to już szkoda strzępic ryja

3

I tak to jest właśnie z tym Gakpo


3

@lucca87
" beda mogli wydawac kase z LM ni tylko na graczy z regionu"

W co ty wierzysz :D

0

@BojanKriKicz
To jedź

0

@July_6_BcN
A co to za lekcję mają w Choroszczy?
Jakiś nowy program państwowy od 2026 roku?

6

@Sinirsey
zapraszam na orlen

0

@mekston
Nom xD

1

@escarabajo
On tam zakładał przechodząc definitywnie grę i podnosząc najważniejsze trofeum.

A tu? xD

2

To nie AI?
Co oni tam odkur**iają? XD


5

Ale poszeeeedł


5

@mordini123
Tam juz nie ma jaj tylko kogel mogel

0

@BojanKriKicz
Dodi Lukebakio 30min na boisku w ostatnich 21 spotkaniach Benfiki

1

@APTAPT
Chłopie Ty na klasowcu w podstawówce 2 bramek nie mogłeś zdobyć, a coś burkasz

1

@lucas/catalan
Najlepiej to niech zrobia wyscigi biegaczy na tych torach.

3

Courtois over 4.5 setek wybronionych - kurs 1.15

i tak co tydzien

1

@Luciano99
Ty to sie chociaz po pierwszym ciosie przewracasz, a nie to co ta niedojda

3

@Arden

@Kessie mi mówił, że lepiej ich unikać

1

@Lionel_Messi10
No nie wiem po prostu mi nie siedzą.

2

@TR3YWAY
Tak, za Olisadebe.

Salah natomiast już tak bardzo nie dziwi? :D

1

@Lionel_Messi10
Mi się nie podobają

5

Stroje Reprezentacji Polski na nadchodzące mistrzostwa świata w USA


0

@Sulimo
Zobaczymy czy Motor ma wystarczająco dużo paliwa.

0

@Kgorecki2500
Amica Wronki
Klub okradający zwierzaki z wrocławskiego Zoo
FC Barcelona

Niezła paka

14

@agaFCB
Jak na patologie przystało.
Zgadza się

11

@ViscaelBarca2007
Co Ci ta biedna dziewczyna takiego zrobila?

0

@gumaz
Najgorzej jak dostaniesz w jajca.
Czasem najgorszy ból jest przy jakim delikatnym otarciu/ uderzeniu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?