14

Posesja w Łódź Bałuty i transfer do widzewa.
Tak to widze.

Jak sie zepna, to moze wyrobi sie na walentynkowy mecz wyjazdowy z Wisla Płock


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

Reakcja na hat tricka Benzemy


0

@FCB24
lubisz to spoko, ale mowiac, ze to najlepsze pączki w smaku pozostaje mi tylko Ci współczuć xD

4

@marcin62
Cyrk prowadzą

3

@mekston dokladnie, on juz swoje udowodnil wygral Premier League.
Niech sie Benzema teraz popisuje

7

@escarabajo @mekston
podpatrzyl Nuneza na treningu wiec nic dziwnego

16

EA FC


2

@blakkudium
Tylko co do uja ma to wspolnego z ta nominacja xD

Widac, ze ambasada argentynska w formie xD

0

@Eklerek
Strzaly zycia to mial Rice co jednego dnia sie nauczyl jak strzelac wolne, a tak to nigdy nie trafial co nawet jego koledzy z druzyny w szoku, ze on z wolnego potrafi zdobyc gola.

Szobo laduje regularnie pociski ziemia powietrze z dystansu wiec co ty mi o strzale zycia piszesz xD

1

@Fog_W_1899
O ty Liverpooloku

0

@Eklerek
No o tej intensywnosci mi tez pisales przed meczem z Liverpoolem i ze 3/4 dostaniemy do zera, a finalnie w dwumeczu ani jednej nie strzeliliscie.

I tutaj przedstawilem suche fakty czy Ci sie to podoba czy nie - to tak po prostu bylo.


Ciakwe jaki pomysl bedzie mial Arteta jak jego taktyki na rozne przestana zdawac egzamin.
Zaczna sie klopoty.

Poki co ma szczęście, ze w tym sezonie nie ma rywala w walce o lige bo nawet jak tracicie punty, a tracicie, to reszta druzyn bawi sie w liga parzy

3

I tak najlepsze jak ludzie chcieli Sake do Salaha porownywac i stawiać ich w jednym szeregu


7

I git


4

@Lanosss
I na koniec kariery powrót do Liverpoolu i wygrana liga angielska przed tym jak uda sie to Artecie w Arsenalu xD

@Kessie

3

@Lanosss
Powrot do europy, a pozniej Bayern Monachium i pobity rekord Lewego

18

Praca szuka człowieka.
Moze ktos stad skorzysta
https://zapodaj.net/images/b42daa58c897c.jpg

6

Galata?
Kolo uja mi lata
@Kessie @mekston


1

@Kessie
DOkladnie, izi win

3

13minuta Rankeda.
Top 0/5, enemy ADC 7/0 , a druzyna juz zaczyna pisac Ff15

@HypeR @FcPortoFan1999


0

@CurryTheGoat30 zwykla mendoza z niego

3

@partymaker
Ter Stegen za to pokłócony z formą

6

@LukaszFan
O 4 za duzo

3

@Lanosss
Moze sie czegoś Benzema nauczy na koniec kariery

1

@VamoSBarca88
Szkoda.
Harrego Pottera by puścili

3

@Kessie
No klepniemy ich.
Jak przegramy to sie zdziwie

5

@Fermin
Jaka długa.
Kilka kolejek i papa xD

0

@partymaker
Mialem over 2.5 na kuponie.
Juz wiesz dlaczego sie dzialy cuda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?