Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10
Uj z nią niech się roboty chyci
2
@Luciano99 szybka gadka przez telefon z @clyde
5
Mam nadzieje, ze Legia przy ewentualnym spadku do 1 ligi uniesie sie honorem i po prostu zlikwiduje klub
5
Panie sedzio, Ale jak to przeciez tylko my mozemy stawać w 9 na lini bramkowej rywala
https://x.com/i/status/2022088307191234681
0
@Gibbon_FCB
Ja tam zadnego walca w tym sezonie LM nie widze.
Moze Bayern i Arsenal ze swoja toporna pilka, ale do czasu konca sezonu, to znajac zycie juz sie polowa druzyn nauczy bronic ich roznych i tyle bedzie.
Rownie dobrze wy, Real czy nawet Liverpool zlapie forme na wiosne i wszystko sie moze zdarzyć przy potencjale tych kadr
1
@heniusss
A jeszcze bezpośrednie starcie w lidze ich czeka
2
Wy tu gadu gadu, a Arsenal w drodze do kibelka puscil pierwszego kleksa
@Kessie
0
Lol patrze teraz na wynikk Arsenalu i Barcy i co wy taki oklep zebraliscie?
Z przebiegu meczu faktycznie tak was orają?
15
@Kessie juz dzisiaj po 3 takich donutach
https://zapodaj.net/images/dee38b0ba46a7.jpg
0
@clyde no to wszystkiego najlepszego
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@KamQiX
To musisz kiedys spróbować innego xD
1
@Filipem
To teraz zapytaj Żone czy chce spedzic je z toba :D
taki zarcik
1
@Kessie
No zobaczymy bo jednak Faker jak wjedzie na takim Ryze, to moze byc roznie
23
@Filipem
Wiem, @Kessie mi opowiadał
24
@BorzyKrzys
Nic kontrowersyjnego nie powiedzial w sumie.
1
@Karol145
A ktory niby byl latwiejszy?
Zaden z tych 5.
1
Bogaty aż po grób
15
Chlop od fryzury pewnie trzyma kciuki zeby sie wynik utrzymał.
Bo jak zetnie włosy to sie skonczy zarobek
6
@FcPortoFan1999
Do tego wybral toporne Atletico
2
@Kessie prawda, gdybym Cie nie znokautowal w pierwszej sekundzie, to kto wie jakby sie to dalej potoczylo
6
Nie bije @Kessie 'go dopóki West Ham nie przegra jednego meczu z rzędu
8
@Kgorecki2500 ryż z frytkami
0
Ale jaja hahaha xD
0
Ostatnie kilka skokow - skoczek myśli, ze robi atak po medal, a nastepny szybko mu to wybija z glowy xD
0
@zgiru
Ja mam z obecnego sezonu ze zlotym logiem premier league na rekawku za wygranie ligi. Mega
Ta na przyszly mi jakos nie siada
1
@WiecekFCB
Chodzi o to, ze jak widac dostaje szanse czego u was nie doświadczył.
Wiec zrozumialy ruch.
Nie dosc, ze hajs wiekszy, to i wieksza szansa na rozwoj na ti wychodzi
9
A juz ktos ostatnio tutaj wydal wyrok, ze Dro odsuniety od pierwszego skladu PSG i koniec marzen o grze dla pierwszej druzyny xD
10
Niemiecki Neymar @Comentateiro
2
@sebasarna jeszcze 60min sie naciesz klejnotami i naganiaczem
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16524268#comment-16524281
1
No ciezko wygrac mecz jak w gwiazdach jest zapisane, ze Arsenal nie wygra mistrzostwa wiec City dzis musialo zdobyc 3 pkt